کد خبر: ۱۰۹۹۵
۷۳۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

هشت مصدوم در سانحه مسیر میانه - زنجان

۱۳۹۲/۳/۳
۲۱:۲۲

در کمتر از نیم روز اتفاق افتاد
34 مصدوم دستاورد بی‌احتیاطی در جاده‌های آذربایجان‌شرقی/ 20 مصدوم بر اثر واژگونی نیسان

مسئول روابط عمومی فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: در کمتر از نیم روز در اثر تصادفات اتفاق افتاده در جاده‌های استان 34 نفر مصدوم شد‌ند.

خبرگزاری فارس: 34 مصدوم دستاورد بی‌احتیاطی در جاده‌های آذربایجان‌شرقی/ 20 مصدوم بر اثر واژگونی نیسان

حبیب حسینقلی‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز افزود: 20 نفر از افراد یاد شده در اثر واژگونی یک دستگاه نیسان در مسیر اهر - هوراند و در حوالی مجدآباد مصدوم شدند.

وی با اشاره به شکستگی‌های اتفاق افتاده در مصدومان گفت: 13 نفر از مصدومان به بیمارستان اهر و 7 نفر نیز به دلیل شکستگی از ناحیه سر به بیمارستان امام رضا(ع) تبریز برای مداوا منتقل شدند.

حسینقلی‌زاده زمان این حادثه را 11 صبح امروز اعلام کرد.

وی از بروز حادثه دیگری در مسیر میانه - زنجان با هشت مصدوم خبر داد و گفت: این حادثه که ساعت 9.50 اتفاق افتاده دو دستگاه پژو و پراید برخورد داشتند که مصدومان آن به بیمارستان میانه منتقل شدند.

این مقام مسئول در حوزه بهداشت و درمان آذربایجان‌شرقی وقوع برخورد میان دو دستگاه پراید و مینی‌بوس را نیز دلیل مصدومیت پنج نفر عنوان کرد و گفت: این حادثه نیز راس ساعت 6.50 صبح امروز و در مسیر مراغه هشترود اتفاق افتاده که مصدومان آن به بیمارستان مراغه منتقل شدند و وضعیت عمومی آن‌ها مناسب گزارش شده است.

وی واژگونی یک دستگاه تریلی در مسیر ورزقان - خواجه را آخرین حادثه رانندگی جاده‌های استان تا به این لحظه اعلام کرد و گفت: در اثر این واژگونی که ساعت 10.5 امروز اتفاق افتاده دو نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

وی از هموطنان خواست تا در رانندگی و استفاده از وسائل نقلیه شرط احتیاط را فراموش نکرده و هرگز از وسائل نقلیه باری به عنوان وسیله حمل و نقل استفاده نکنند.

 

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز