کد خبر: ۱۱۰۰۳۳
۳۷۷ بازدید
۲ دیدگاه

اطلاعیه تزریق سینوفارم و برکت به گروه های جدید در میانه/ تکمیلی ۲

۱۴۰۰/۶/۱۸
۱۱:۰۰

به اطلاع همشهریان محترم میرساندواکسیناسیون با واکسنهای سینوفارم و برکت امروز پنجشنبه ١٨ شهریور برای گروه سنی قبل ١٣۶٠ و تمامی دانشجویان در  تمامی مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان و مراکز تجمیعی در حال انجام می باشد.

لذا از واجدین شرایط فوق دعوت می شود جهت انجام روند واکسیناسیون با در دست داشتن کارت ملی، کارت واکسن و کارت دانشجویی(دانشجویان) به مرکز بهداشت تحت پوشش خود یا مراکز تجمیعی مراجعه فرمایند.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه

تکمیلی

به اطلاع همشهریان محترم میرساندواکسیناسیون با واکسنهای سینوفارم و برکت امروز پنجشنبه ١٨ شهریور برای گروه سنی قبل ١٣۶٠ و تمامی دانشجویان در  شیفت بعد از ظهر در تمام مراکز بهداشتی و درمانی و نیز در دو مرکز تجمیعی سالن مصطفی خمینی و سالن شهید جعفری انجام خواهد گرفت.

همچنین فردا جمعه ١٩ شهریور در مراکز تجمیعی واکسیناسیون، صبح ساعت ٩ الی ١٢ قبل از ظهر و ۵ الی ٨ عصر و همچنین در دو مرکز اندیشه و رجایی فقط در شیفت صبح برای ارائه خدمت به همشهریان عزیز و انجام واکسیناسیون دایر خواهد بود.

لذا از واجدین شرایط دعوت می شود جهت انجام روند واکسیناسیون با در دست داشتن کارت ملی، کارت واکسن و کارت دانشجویی(دانشجویان) به مراکز فوق مراجعه فرمایند.

تکمیلی ۲

✅❗ توجه       توجه❗✅

به اطلاع همشهریان محترم میرساند:
واکسیناسیون با واکسنهای سینوفارم و برکت روز جمعه 19 شهریور برای گروه سنی 1365 و قبل از آن در مراکز تجمیعی( سالن شهید مصطفی خمینی و سالن شهید جعفری) و مراکز جامع سلامت (شهید رجایی و اندیشه) انجام خواهد گرفت.

ساعت مراجعه برای مراکزتجمیعی:
صبح ساعت ٩ صبح الی ١٢ قبل از ظهر و
بعد از ظهر ساعتی ۵ الی ٨ عصر

ساعت مراجعه برای مراکز جامع سلامت:
فقط شیفت صبح از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ ظهر

از واجدین شرایط دعوت می شود جهت انجام تزریق واکسن خود با در دست داشتن کارت ملی، کارت واکسن و کارت دانشجویی(دانشجویان) در ساعات تعیین شده به مراکز فوق مراجعه فرمایند.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز