کد خبر: ۱۱۲۵۶۱
۸۵۴ بازدید
۱۰ دیدگاه (۶ تایید شده)

برخورد مرگبار سمند و پراید در محور میانه-زنجان با ۵ فوتی و مصدوم

۱۴۰۰/۸/۳۰
۱۸:۳۰

به گزارش اخبار میانه ،بر اثر برخورد پراید و سمند و آتش گرفتن یکی از خودروها، در نزدیکی های غذاخوری قندعلی ، در محور میانه-زنجان ،متاسفانه ۲ یا ۳ نفر فوتی داشته و آمار دقیق فعلا در دست نیست.

 تکمیلی:

تصادف خونین در محور میانه زنجان

۶ فوتی و مصدوم در اثر سانحه تصادف سه خودروساعت حدود ۱۸ مورخه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ براثر برخورد پراید سمند و کامیون در محور میانه زنجان حدود ۲۵ کیلومتری متاسفانه به علت آتش سوزی خودروها ۲ نفر فوت و ۳ نفر نیز مصدوم شدند. در این سانحه رانندگی سه آمبولانس فوریت های پزشکی و دو آمبولانس هلال احمر به محل اعزام شدند. 

تکمیلی ۲:

 سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی

تصادف دو خودروی سواری و یک کامیون در محور میانه (سرچم) _ زنجان 2 فوتی و 3 مجروح برجای گذاشت

 شادی نیا گفت : حوالی ساعت ۱۷ امروز بر اثر برخورد یک دستگاه پراید با سمند و کامیون در کیلومتر ۳۰ محور میانه-زنجان، سواری پراید دچار آتش سوزی شده و 2 سرنشین آن در دم جان باختند.

همچنین در این حادثه سه نفر از سرنشینان سمند نیز زخمی شدند که حال یکی از آنها وخیم گزارش شده است ، مصدومان این حادثه به بیمارستان برکت امام خمینی میانه انتقال شدند .

سرهنگ ارشدزاده، رئیس پلیس راه میانه-زنجان با بیان این خبر، علت این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه سواری سمند نسبت به هر دو وسیله نقلیه پراید و کامیون عنوان کرد.

رضا امامی /خبرگزاری صدا وسیما

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۹/۱ ۱۸:۰۶

صحنه تصادف رو ببینید. نه گردنه است نه تونل نه باریک. ملت ما فرهنگ رانندگی ندارند. همون پیکان کافیه براشون! طرف فکر میکنه کیلومتر سمند نوشته 220 پس باید 220 بره

۰۰/۹/۱ ۱۶:۵۰

بیچاره سرنشینان پراید که قربانی تخلف راننده سمند شدن...

۰۰/۹/۱ ۰۸:۱۷

آمار کشته های کل ایران رو ببینید می فهمید که همه مناطق ایران وضعیت مشابهی دارند.
صد در صد مناطق کوهستانی نسبت به بیابانی کمترین تلفات و تصادفات را خواهد داشت

۰۰/۸/۳۰ ۲۳:۴۷

با این جاده های خراب سمند با این سرعت رفته اگه جاده خوب بود حتم یقین پرواز می‌کرد ‌. ایهاالناس به خودتون رحم نمیکنید به بقیه رحم کنید شما از جونتون سیر شدین بقیه چه گناهی کردن؟؟؟؟؟؟

۰۰/۸/۳۰ ۲۲:۱۱

اصفهانی ها را دیدید حق شون را گرفتن
کدوم میانه ای متحد شده تا جاده را تعریض کنن
توی ساخت اتوبان مردم خواب بودن.

۰۰/۸/۳۰ ۲۱:۴۴

بهترین جاده ها و اتوبان های کشور در مناطق مرکزی و فارس نشین هست.جاده های غیر استاندارد مناطق آذربایجان چقدر باید کشته بدهد و خانواده ها داغدار شود تا مجلس و دولت برای این مناطق بودجه ای در نظر بگیرند؟؟؟

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز