کد خبر: ۱۱۷۲۱
۸۱۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

نشست حامدی با اعضای موسسه خیریه حضرت ابوالفضل

۱۳۹۲/۳/۲۳
۱۸:۳۰

امام جمعه میانه: همه شرایط برای انجام تکلیف در خلق حماسه فردا آماده شده است.

میانه، تبریز- امام جمعه میانه گفت: همه شرایط برای انجام تکلیف در خلق حماسه فردا /جمعه/ آماده شده و نباید بگذاریم برخی حواشی آن را خدشه دار کند و این امر نیاز به بصیرت و پیروی از خط ولایت دارد.

حجت الاسلام محمدرضا حامدی روز پنج شنبه در نشست اعضای موسسه خیریه حضرت ابوالفضل این شهر با بیان اینکه مملکت ما مملکت رنگ نبوده و انتخابات ما بی رنگ است، افزود: انتخابات رنگی به دنبال خود ننگ دارد.

وی با اشاره به فرا رسیدن روز انتخابات، با ذکر روایتی از امام حسین (ع) که فرمود ای مردم در انجام کارهای خوب و نیک از همدیگر سرعت بگیرید، گفت: کار نیکی که با سرعت انجام نشود جزو اعمال انسان به حساب نخواهد آمد.

امام جمعه میانه افزود: در انجام اعمال خیر باید شخصیت نیازمندان جامعه محفوظ باشد، زیرا دین ما حرمت آن را از خون بالاتر عنوان کرده است.

وی اظهارکرد: موسسه های خیریه باعث شده حرمت نیازمندان حفظ و کمک های مردمی هدفمند شود.

حامدی اشتغالزایی را مهمترین و بهترین کمک به نیازمندان خواند.

مدیر موسسه خیریه حضرت ابوالفضل العباس (ع) میانه نیز احیای سنت حسنه انفاق و احسان را از مهمترین اهداف این موسسه در سه مرحله کوتاه، میان و بلند مدت عنوان کرد.

جمشید عبدالهی از پرداخت یک میلیارد و 620 میلیون ریال کمک های مردمی بغیر از کمک های غیر نقدی و معنوی به خانواده های نیازمند شهرستان توسط این موسسه در سال گذشته خبر داد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز