کد خبر: ۱۱۷۲۲
۶۲۸ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

سعه صدر تنها انتظار مردم از مسوولان اجرایی انتخابات است.

۱۳۹۲/۳/۲۳
۱۸:۳۱
 

میانه، تبریز- فرماندار شهرستان ویژه میانه گفت: مهمترین مسوولیت ما و انتظار مردم در انتخابات صبر، حوصله و سعه صدر از مسوولان اجرایی است.

تقی خلفاپور روز پنج شنبه در جمع نمایندگان فرمانداری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی افزود: این شهرستان برای خلق حماسه سیاسی فردا / جمعه / آمادگی کامل دارد.

وی اظهارکرد: مشکلات مختلفی در انتخابات متصور است زیرا از داخل و خارج مورد تهدید هستیم، پس باید با توجه به مشکلات گذشته و تجاربی که کسب کرده ایم هوشمندانه عمل کنیم.

فرماندار میانه گفت: شما نمایندگان فرمانداری، فرمانداران صندوق ها هستید و باید در برابرمسایل و مشکلات احتمالی جوابگو باشید.

وی تلاش برای برگزاری انتخاباتی آبرومند با دقت عمل را که از لحاظ کمی و کیفی متفاوت از انتخابات گذشته است، ضروری خواند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۳ ۱۴:۰۹
متاسفانه در سایه کم توجهی برخی مسئولین هماهنگی امور تبلیغاتی و انتخاباتی و ... در این دوره در اکثر شهرها همانند شهر میانه اکثر نامزدهای شورای شهر نیز از این فرصت !!! سو استفاده نموده و علاوه بر چسباندن پوسترهایشان بر در و دیوار و حتی بر روی جدول و رفوژ وسط میادین و خیابانها ! به مثابه کاندیداهای ریاست جمهوری ! تصاویر و بنرهای سه چهار متر مربعی خود را در میادین و خیابانهای اصلی شهر در مکانهایی بغیر از جلوی ستاد اصلی و مرکزی خودشان نصب کرده اند .
آیا به این وضع و اوضاع کسی نباید رسیدگی کند؟
هرج و مرج و آشفتگی این امر تا کی باید ادامه یابد؟ از سویی چون مطرح است برخی کاندیداها خود را پایبند به هیچ مقرراتی نمیدانند ! بر این تخلفات انتخاباتی خود ادامه می دهند !
مردم شهرها از مسئولین فرمانداری ، شهرداری و، استانداری و وزارت کشور انتظار رسیدگی بیشتری در این مورد داشتند .
http://upload.tehran98.com/img1/19i1dcfszb68lg4o0h.jpg


http://upload.tehran98.com/img1/07geta49b3zm3rd79uxh.jpg


http://upload.tehran98.com/img1/cx1rfb5h78knquve4y63.jpg

اخبار روز