کد خبر: ۱۱۸۵۰۱
۷۵۹ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

خبر جدید از آماده سازی و افتتاح راه آهن اردبیل- میانه

۱۴۰۱/۳/۲۰
۰۱:۲۶

نایب رئیس مجلس: زیرسازی راه آهن اردبیل تا شهریور تکمیل می‌شود

علی نیکزاد، نماینده مردم اردبیل، نیر،‌ نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات زیرسازی راه آهن اردبیل – میانه تا شهریورماه تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی تصریح کرد: قرار است ۲ هزار تن ریل از طریق راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اختیار این پروژه قرار گیرد که مقرر شده بارگیری و حمل این ریل‌ها به مقصد راه آهن اردبیل – میانه انجام شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با توافق انجام شده قرار است تا شهریورماه عملیات زیرسازی و ۱۴۰ کیلومتر عملیات روسازی به اتمام رسیده و ۳۵ کیلومتر باقیمانده ریل‌گذاری نیز با تلاش بنیاد مستضعفان تا آخر سال انجام شده و پروژه ریلی اردبیل – میانه تا آخر سال‌جاری آماده افتتاح و بهره‌برداری شود.

نیکزاد ضرورت اتصال این راه آهن را به مسیر اردبیل به سمت پارس‌آباد یادآور شد و افزود: برای راه‌اندازی بارانداز ریلی به جمهوری آذربایجان این اتصال حیاتی و ضروری به نظر می‌رسد تا استان اردبیل از بن‌بست خارج شود./مهر

▫️

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۳/۲۴ ۰۸:۲۴

درود و سلام
قابل توجه نماینده گان و سایر دست اندرکاران زحمتکش شهر میانه ، مسئولین و نمایندگان شهرستان اردبیل پیگیری های لازمه را با جزئیات ارائه نمودند لطفا این پروژه را در حکم خدمات انجام شده برای مردم عزیز میانه بصورت بیلان کاری ارائه ندهید . انصاف نیست .
موفق باشید.

۰۱/۳/۲۰ ۱۵:۵۵

احسنت به نماینده اردبیل و قابل توجه نمایندگان میانه که به فکر خودشونن تا بعد این دوره که قطعا نماینده نخواهند بود یه مقام و منصبی برا خودشون جور کنند. خدا هدایتتون کنه که بویی از حق الناس نبردین

۰۱/۳/۲۰ ۱۱:۲۸

سبز به پل دختر هنوز لایتینگ تعدادی ازتونلها باقی مانده
ایشون فکرکنم تابحال ازحوزه میانه بازدیدنکرده که چنین وعده ای به مردم حوزه استحفاظی خود داده

۰۱/۳/۲۰ ۱۰:۰۹

بشنو، باورنکن
ماکه اینجانه اتمام زیرسازی دیدیم نه ریل گذاری

اخبار روز