کد خبر: ۱۱۹۶۹۰
۸۶۴ بازدید
۱۰ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

موافقت شورای شهر میانه با استعفای شهردار

۱۴۰۱/۵/۶
۱۵:۱۹

مهدی امینی گفت: اعضای شورای اسلامی شهرمیانه علیرغم میل باطنی درجلسه غیررسمی که امروز در دفتر شهردار تشکیل شد ،پس ازآخرین صحبت ها به ناچار با درخواست استعفای شهردار موافقت کردند و هفته آینده در اولین جلسه رسمی شورا این تصمیم به تصویب خواهدرسید.

امینی افزود: اعضای شورادراعلام رضایتمندی ازعملکرد۴ساله مهندس میرزایی همنظرهستندوهیچیک کوچکترین تمایلی به موافقت با استعفا ندارند ولی با در نظر گرفتن شرایط زندگی و مقتضیات خانوادگی ایشان ناگزیر از موافقت شدند.

وی گفت: ازلحظه انتشارخبراستعفاباسیل تماسهاو مراجعات حضوری شهروندان ، صاحبنظران و مسئولین محترم مواجهیم که خواهان انصراف شهردارازاستعفاهستندواین نشانگر عمق محبوبیت ایشان وافتخاربرای شوراهای ششم وپنجم است که باانتخاب چنین مدیرتوانمند،متعهد،پاکدست وخدوم درمسیر مصالح ومنافع عموم مردم حرکت کرده اند.

امینی افزود:روزشنبه پس ازموافقت بااستعفای شهرداریکی ازمدیران ارشدشهرداری بعنوان سرپرست تعیین وآیین تکریم ومعارفه باحضور مردم ومسولین عزیزروزدوشنبه درسالن سینمافرهنگ برگزارخواهدشد.

روابط‌عمومی شهرداری میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۵/۱۰ ۱۰:۵۷

این هم از ادبیات کریه و قبیح طرافداران اعضای شورای بظاهر میانه (بواقع دوزنه و شیخدرآباد)

۰۱/۵/۹ ۱۸:۲۶

آقای امینی مردم رو فریب ندین
پست اینستاگرامی آقای عراقی واضح و مشخص دلیل استعفای شهردار رو بیان کرد

دروغ گو نباشیم

۰۱/۵/۸ ۱۱:۲۹

حرف مفت نزن....
از وظایف قانونی شورا است که در خصوص انتخاب شهردار تصمیم بگیرد
کسی از تو نظر نخواسته

۰۱/۵/۸ ۰۸:۳۵

اگر یک نفر در یکی از جلسالت شورای شهر بعنوان شهروند حضور یابد؛ عمق فاجعه را می فهمد

۰۱/۵/۷ ۱۵:۰۲

خیلی ناراحت شدم من بازم مقصر را شورا میدانم چون...

۰۱/۵/۷ ۰۰:۲۴

شورای شهر 

۰۱/۵/۶ ۲۰:۰۶

یکی ازمدیران ارشدشهرداری بعنوان سرپرست تعیین وآیین تکریم ومعارفه باحضور مردم ومسولین عزیزروزدوشنبه درسالن سینمافرهنگ برگزارخواهدشد.

عاشق اون بخش سرپرست هستم!

۰۱/۵/۶ ۱۹:۲۶

با سلام خدمت تمامی اعضای کانال و عرض ادب خدمت مدیر توانمند جناب مهندس میرزایی ...بی شک ایشان بهترین شهردار تاریخ میانه البته با توجه به سن اینجانب از لحاظ کاری و کارنامه درخشان می باشند و کاش این استعفا فقط بخاطر مشکلات شخصی ایشان باشد که امیدواریم به حول و قوه الهی این مشکل ایشان حل بشود اما اگر بخاطر فشار برخی ویا احیانا شورا و یا سایر اشخاص و ارگانها باشد گذشت زمان این را ثابت خواهد کرد و کاش این پروژه های واقعا بزرگ پل رو گذر اندیشه و پیاده راه و حتی پل قوریچای که حاصل همکاری شهرداری میباشد به اسم شهردار بعد تمام نشود چون میانه در سالهای قبل شهردارهای در حد چاله پر کن و ....داشته است و کاش بعدی اینکه شهردار توسط خود مردم برای دو سال انتخاب میشد که در صورت داشتن کارنامه خوب بعد از دو سال دوباره توسط مردم انتخاب میشد نه توسط چند نفر و زیر نظر آنها ...
انشا الله موفق و کامروا باشن یادمان باشد شهرک ولی عصر بعد از سی وچند سال صاحب پارک و فضای سبز شد یاشاسین مهندس میرزایی

۰۱/۵/۶ ۱۸:۲۲

باز هم قوز بالای قوزی دیگر از طرف اعضای ... درمانده ی شورای شهرمان دست مریزاد بر این انتخابات قومی و ........از طرف ما مردم .......

۰۱/۵/۶ ۱۸:۰۴

با سلام وآرزوی موفقیت برای آقای میرزایی ،شهردار خدوم میانه ،ایشان بهترین مدیر در طی چند سال اخیر بودند و خدمات شایان توجهی برای پیشرفت و آبادانی شهر انجام دادند .ان شاالله در هر جا و هر مسئولیتی که خواهند بود موفق باشند .از شورای محترم شهر هم خواستاریم که با هم فکری و به دور از سایر مسائل سلیقه ای و جناحی شخص مدیر و توانمد دیگری را به عنوان شهر انتخاب کرده و با دقت بیشتر بر کارهای او نظارت کنند
با تشکر

اخبار روز