کد خبر: ۱۲۷۷۷۸
۱۲۰۲ بازدید
۸ دیدگاه (۸ تایید شده)

دستگیری کلاهبردار 100 میلیارد تومانی در " میانه "

۱۴۰۱/۱۲/۲۷
۱۰:۳۴

‍ دستگیری کلاهبرداری 100 میلیارد تومانی در " میانه "  فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی 35 ساله با بیش از 100 میلیارد تومان کلاهبرداری از 75 نفر شهروند میانه ای با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین عبدی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وصول چندین فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری به پلیس آگاهی شهرستان که فردی 35 ساله با تبلیغ واهی نسبت به رهن فروش منازل، لاستیک و... با تنظیم قراردادهای صوری و کلاهبرداری به میزان بیش از 100 میلیارد تومان از تعداد 75 نفر اقدام کرده بود، پیگیری موضوع به صورت ویژه و تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

ایشان افزودند: سرانجام کارآگاهان پلیس آگاهی میانه با انجام اقدامات اطلاعاتی و شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی متهم متواری که اهل و ساکن میانه بوده را در یکی از استان های کشور شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی با دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان میانه و پشتیبانی سربازان گمنام امام زمان (عج) و اعزام یک تیم درعملیات پلیسی و غافلگیرانه نامبرده را در مخفیگاهش دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به شهرستان میانه انتقال دادند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های به عمل آمده پس از مواجهه با دلایل و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف و پرونده متشکله به دادسرا ارسال و متهم پس از قرار صادره روانه زندان شد.سردار عبدی با بیان اینکه خوشبختانه دستگیری متهم منجر به خوشحالی بی وصف مال باختگان گردید، تصریح کرد: مبارزه با پدیده جعل و کلاهبرداری با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان درخواست می گردد تا قبل از انجام هر گونه معاملات نسبت به استعلام سوابق و مستندات و احراز هویت و پس از حصول اطمینان اقدام به خرید و فروش نموده تا ان شاءالله قربانی و گرفتار افراد سودجو و کلاهبردار نشوند.#پلیس_انقلابی#اقتدار_امنیت#آگاهسازی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۲/۲۷ ۲۰:۵۵

شاید دلیل اینکه این کلاهبردار را معرفی نمیکنند رعایت آبروی خانوادهٔ این شخص را میکنند ، چون جامعهٔ ما به آن رشد فرهنگی نرسیده است که تخلفات فرد مذکور را به خانواده ( پدر ، مادر ، زن ، بچه ) ربط ندهیم ، فردا اگر بخواهیم فرزند وی را معرفی کنیم با سابقه پدرش اورا معرفی بکنیم که شخصیت خانواده را ازبین میبریم و شاید لقبی هم برایش انتخاب بکنیم ، ولی میتوانستند با مخفف نام نام و فامیلش معرفی کنند ، در هرصورت نمیتوان قضاوت کرد ، ماباید خودمان را جای آن شخص بگذاریم و بعد ....

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۵:۴۴

در کشتی تایتانیک آنهائیکه در عرشهٔ کشتی در حال بزن بکوب و شاد و شنگول بودن فکر نمیکردند که آنها نیز غرق خواهند شد ، بگذارید غرق شویم جانم ...

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۳:۵۲

🔻 *دستگیری کلاهبردار صد میلیارد تومانی در میانه*

🔸 فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی ۳۵ ساله با بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان کلاهبرداری از ۷۵ نفر شهروند میانه ای با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام خبرداد.

🔸به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین عبدی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وصول چندین فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری به پلیس آگاهی شهرستان که فردی ۳۵ ساله با تبلیغ واهی نسبت به رهن فروش منازل، لاستیک و... با تنظیم قراردادهای صوری و کلاهبرداری به میزان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از تعداد ۷۵ نفر اقدام کرده بود، پیگیری موضوع به صورت ویژه و تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

🔸ایشان افزودند: سرانجام کارآگاهان پلیس آگاهی میانه با انجام اقدامات اطلاعاتی و شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی متهم متواری که اهل و ساکن میانه بوده را در یکی از استان های کشور شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی و پشتیبانی سربازان گمنام امام زمان (عج) و اعزام یک تیم درعملیات پلیسی و غافلگیرانه نامبرده را در مخفیگاهش دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به شهرستان میانه انتقال دادند.

🔸فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های به عمل آمده پس از مواجهه با دلایل و مستندات موجود به بزه انتسابی اعتراف و پرونده متشکله به دادسرا ارسال و متهم پس از قرار صادره روانه زندان شد.

🔸سردار عبدی با بیان اینکه خوشبختانه دستگیری متهم منجر به خوشحالی بی وصف مال باختگان گردید، تصریح کرد: مبارزه با پدیده جعل و کلاهبرداری با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان درخواست می گردد تا قبل از انجام هر گونه معاملات نسبت به استعلام سوابق و مستندات و احراز هویت و پس از حصول اطمینان اقدام به خرید و فروش نموده تا ان شاءالله قربانی و گرفتار افراد سودجو و کلاهبردار نشوند.
 
🔹 از زحمات و اقدامات فرمانده و اعضای محترم نیروی انتظامی میانه و همچنین سربازان گمنام اداره اطلاعات شهرستان میانه که با تلاش‌های شبانه‌روزی و تعقیب و دستگیری این کلاهبردار بی‌رحم، موجب خوشحالی مالباختگان گردیدند تشکر و قدردانی می‌نماییم. ضمنا امیدواریم اسم و مشخصات این کلاهبردار در اسرع وقت با اجازه مسئولان قضایی منتشر گردد.

بااحترام: دبیر کانال اخبارچهارگوشه‌میانه

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۳:۳۹

تو اینستا کامنت هایی که نوشتن زیر این پست اسمش نوشتن حاجی هست مکه بری باید دیگه مورچه را هم نکشی خیلی رعایت کنی ولی امروزه مکه میرن میان بدتر میشن آخه وجدانت چطور اجازه میده میلیارد باشی هم با کلاه برداری چه فایده داره نمیدونی فردا زنده میمونی یا نه دنیا دو روزه زیاد کلاه نزار یه روز خدا اینطوری رسوا میکنه

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۲:۱۷

این سربازان گمناااااام و تیم عملیاتی دقیقا بگن دیگه مخفیگاهش کجاس
مثلا چرا اطلاعات درست حسابی نمیدییین ؟

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۱:۵۷

این مبلغو از مردم گرفته،سر مردم کلاه گذاشته ،قاضی حکم کلاه برداریشو داده و سربازام گم نام و پلیسای آگاهی شبانه روز تحقیق کردن وطرفم میدونسته خودش کلاهبرداره و دائما درحال فرار و مخفی شدنه بازم اسمشو مخفی میکنین ، اسمشو قید کنین شاید شاکیش‌زیادتر شه ، بذا مردم و اونایی ک ایشونو میشناسن درس عبرت بگیرن ، این چ هیجانی داره ک اسم طرف رو ذکر نمیکنین؟!

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۱:۵۲

پس کلاهبرداری به این نسل هم رسید
آفرین، ادامه بدید تا همه غرق بشیم.

۰۱/۱۲/۲۷ ۱۱:۳۸

اسمشم بگین بدونیم کیه
حداقل اسم مخفف

اخبار روز