کد خبر: ۱۲۹۴۰۱
۴۰۷ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

اختصاص زمین به خانوارهای دارای سه قلو و ۴ فرزند/ تلاش برای ازدواج کارمندان مجرد

۱۴۰۲/۳/۱
۰۹:۳۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از تخصیص زمین برای ۱۳ خانوار دارای ۳ قلو و چهار فرزندی خبر داده، گفت: این زمین ها در شرف واگذاری است و این پروسه  توسط اداره راه و شهرسازی انجام می پذیرد.

مسعود سعادتی در جلسه کارگروه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که همزمان با هفته جوانی جمعیت در فرمانداری تشکیل شد، با بیان اینکه در مجموع برای ۲۸ خانوار حائز شرایط تشکیل پرونده دادن که برای ۱۳ خانوار قطعه زمین تخصیص و برای ۱۵ خانوار پس از تامین زمین، تخصیص صورت خواهد گرفت، ادامه داد: طبق قانون، واگذاری قطعات بصورت قیمت کارشناسی روز بوده و ۲ سال تنفس داشته و خانوار بهره مند از این طرح، در عرض ۸ سال، مبلغ زمین را پرداخت خواهند کرد.

سعادتی در این جلسه با تاکید بر لزوم تشریح و اطلاع رسانی مزایای طرح جوانی جمعیت در شهرستان، افزود: بسیاری از مردم از جزئیات مزایای طرح بی اطلاع هستند و این وظیفه دستگاههای اداری دخیل در امر جوانی جمعیت است که در این زمینه روشنگری کرده، فرآیند بهره مندی مردم از تمامی مزایای طرح را تسهیل نمایند.

وی تبیین اهمیت و ارزش های زندگی مشترک در بین جوانان مجرد را لازم دانسته، گفت: مسئولیت پذیری، رشد شخصیت و منش انسان با تحمل سختی های مسیر زندگی به دست می آید و تبیین این موضوع برای همه دستگاهها به جامعه هدف خود ضروریست.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به وجود کارمندان مجرد در بسیاری از ادارات، از مدیران این ادارات خواست تا با بهره گیری از سیاست های تشویقی، زمینه و انگیزه ازدواج را برای این افراد ایجاد کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۳/۲ ۲۱:۴۳

چرا به فکر اشتغال و درآمد نیستید که این مشکلات در موازات آن رخ ندهد

۰۲/۳/۲ ۱۱:۱۹

همه این حرفها دروغی بیش نیست .اگه قراره با پول زمین بدن که منتی نیست .
در ضمن دولت در مورد طرح افزایش جمعیت هر چیزی گفته دروغ بود نه ماشین دادن .نه زمین .
کسی هم نیست جوابگو باشه

۰۲/۳/۱ ۲۳:۲۴

کدوم شهرک؟

۰۲/۳/۱ ۲۱:۳۹

انسان بیکار جای زن به یافتن شغل فکر کند!

۰۲/۳/۱ ۲۰:۵۷

آزمونها فرمالیته و صرفا برای سرکیسه کردن مردم هست که برای شرکت در آزمونها مبالغ گزافی هم پول میگیرندآخر سر هم نور چشمی ها و پ ، پ ، داران یعنی پارتی داران و پولداران گزینش میشوند.

۰۲/۳/۱ ۲۰:۵۱

گیرم که زمین را رایگان دادند ، تو این تورم و گرانی کمر شکن چگونه میخواهد انرا بسازد چون باین وضعیت نابسامان اقتصادی کسی که سه قلو دارد حتما برای تغذیه انها به شیر خشک نیاز خواهد داشت چون شیر مادر بهیچ عنوان کفاف تغذیه سه بچه را نخواهد کرد بنابرین حد اقل هفته ای دو قوطی شیر خشک لازم دارد و با احتساب قیمت های نجومی حاکم بر بازار در این دور و زمانه کسی که سه قلو چه عرض کنم دوقلو هم داشته باشد خیلی زرنگ و مدیر و مدبر و برنامه ریز باشه فقط میتونه شیر خشک و پوشک بچه هارا تهیه کنه انهم مشروط بر اینکه خودشان نهایت صرفه جویی و قناعت را داشته باشند والا کلاه شان پس معرکه است ، قضاوت با شماست آیا میتونه در این اوضاع و احوال خونه بسازه !!!؟؟؟

۰۲/۳/۱ ۱۸:۴۲

خنده داره
واقعا متاسفمممم

۰۲/۳/۱ ۱۵:۰۶

آخه امروزه جوان اهل زندگی کم شده طلاق زیاد شده کارمندان مجرد هم ترس دارن

۰۲/۳/۱ ۱۴:۱۹

ازمون استخدامی بار ها برگزار می شود شرکت کنید و توانایی خود را نشان دهید

۰۲/۳/۱ ۱۴:۰۴

جوانی که کارداشته باشدمیتواندازدواج کند پس بفکرسایراقشارباشید، کارمنداگرمجردمانده به میل خودش هست

اخبار روز