کد خبر: ۱۲۹۷۵۱
۷۶۲ بازدید
۱۲ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

دیدار سرمایه گذار بخش خصوصی با شهردار میانه برای اجرای طرح های شهری

۱۴۰۲/۳/۱۳
۱۷:۴۹

دیدار و مذاکره سرمایه گذار بخش خصوصی باشهردار و اعضای شورای اسلامی شهر میانه

مذاکرات مقدماتی با سرمایه گذار بخش خصوصی برای معرفی زمینه های سرمایه گذاری درطرح های مدیریت شهری باحضور شهردار میانه در صحن شورای اسلامی شهر انجام شد.

آقایان غلامیان و مهری سرمایه گذاران طرح های رفاهی و گردشگری شهری در سفر کاری یک روزه به شهر میانه درصحن شورای اسلامی شهر میانه حاضر وضمن دیدار باشهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، طرح های سرمایه گذاری ومشارکت پیشنهادی شهرداری درزمینه های توسعه وعمران شهری و احداث مراکز رفاهی وگردشگری را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

دراین بازدید پس ازحصول تفاهمات اولیه در مورد کلیات طرح های سرمایه گذاری از برخی نقاط شهر به صورت میدانی بازدید و ظرفیت های سرمایه پذیری و درآمدزایی طرح های پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این دیدار سرمایه گذاران برای مشارکت در اجرای طرح احیای پارک جنگلی و احداث بازارچه های محله ای میوه و تره بار در سه نقطه شهر اعلام آمادگی کردند و مقرر شد برای سیر مراحل قانونی در دستور کار مشترک طرفین قرار گیرد.

روابط عمومی شهرداری میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۳/۱۵ ۱۲:۴۴

پارک جنگلی

۰۲/۳/۱۵ ۰۰:۱۶

این شورا اجازه کار مثبت برای شهر رو نمیده

۰۲/۳/۱۴ ۱۷:۵۵

در بحث سرمایه گذاری در شهرداری‌ها همیشه یک مورد عجیب وجود داره اون هم پیمانکار یا سرمایه گذار چقدر سود می‌کنه حتما سود زیادی داره اومده سرمایه گذاری کنه بعد دست اندازها و موانع قانونی را جلوی پایش میزان و اون هم فرار می‌کنه و شهر میمونه و بدون امکانات و بعد تصمیم گیرخا به هم میگن دیدین چه سوتی داشتیم می‌دادیم خوب شده نذاشتیم و دلسوزی هم میکنند واقعا تصمیم گیری شهرها بایستی باسواد باشند نه از بابت مدرک تحصیلی که همه خدا به دانشگاه آزاد برکت بده که همه را دکتر کرده بلکه واقعا کسی که مدرک دکتری در یک رشته را دارد بایستی در اون رشته صاحب نظر باشه که نیستند وای بر ما شهروندان

۰۲/۳/۱۴ ۱۶:۱۳

قرارداد یا پیمان یا مزایده یا اجاره این مکان ها در اختیار عموم قرار گیرد.مثلا با چه مبلغی و چند ساله واگذار میشود 

در ضمن در عکس های منتشر شده از این بازدید،فیگور هایی از افراد مشاهده میشود که علتش دقیق مشخص نیست.

در دامنه صاف پارک جنگلی میتوانند زمین فوتبال و والیبال و... با هزینه کم ایجاد کنند.مسیر های دوچرخه سواری برای خانواده ها در اطراف همین پارک جنگلی کار سختی نیست.همین مردم در صورت لزوم حتما کمک خواهند کرد

۰۲/۳/۱۴ ۱۵:۰۹

بله از همه مهمتر ممنوعیت فعالیت مراکز خرید و فروش و انبار های ضابعات در داخل شهر و در مجاورت منازل مسکونی و اماکن تجاری میباشد مخصوصا در شهرک ها و بویژ در شهرک امام و اندیشه که ضرورت ایجاب میکند اولین اولویت پلمپ این مراکز خرید و فروش و انبار های ضایعات و انتقال این مراکز به خارج از شهر میباشد که در اینصورت هم باید مسولین و مراجع ذیصلاح کنترول و نظارت مستمر بر فعالیت این مراکزداشته باشندچون این مراکز علاوه لر دادن جلوه کریه و زشت به شهر موجب نشو و نمای انواع موجودات موذی و ناقل بیماری هم میشوند که ضمن ایجاد آلودگی محیطی بهداشت و سلامت جامعه و شهروندان را هم به مخاطره می اندازد همچنین این مراکز محل تجمع معتادان متجاهر و سگ و گربه و موش و سوسک و مگس و پشه و مارمولک و ... میباشد و عمدتا وسایل و اشیا مسروقه مخصوصا از ساختمانهای نیمه تمام ودر حال احداث توسط معتادان به این مراکز فروخته میشود.در هیچ شهری اینگونه مراکز حق فعالیت در جوار مناطق مسکونی و تجاری را ندارندولی با کمال تاسف در میانه مثل قارچ روز بروز بر تعدادشان افزوده میشود.

۰۲/۳/۱۴ ۱۱:۵۱

فکر بسیار خوبی است به سرمایه گذار امتیاز بدید مراکز تفریحی و گردشگری درست کنند و وسایل بازی بچه ها و غیره هم بیاورند و درآمد هم داشته باشند و به صرف هر دو طرف باشد هم شهرداری و مردم هم سرمایه گذار .

۰۲/۳/۱۴ ۰۹:۲۷

در بحث امایش شهری با ایجاید فرصت ها و احیای مراکز گردشگری و باغ شهر شهر میانه در اولویت باشد چرا که خانواده ها در فصول تابستان نیاز به تفریح و گذاران اوقات فراغت دارند که متاسفانه شهرداری و شورای شهر ضعیف عمل کردند ...

۰۲/۳/۱۳ ۲۳:۲۰

اتمام کنارگذر و سرمایه گذاری در طرح فولاد هم میتواندجزو موارد باشد

۰۲/۳/۱۳ ۲۱:۳۷

ورودی های شهر از چهار جهت تهران، تبریز، هشترود و بالاخص راه آهن(فولاد آذربایجان، وجود سیلو و خود ایستگاه راه آهن) با توجه به تعداد زیاد تردد مسافران از این سمت، با لزوم دو بانده شدنش به وسیله بلوار بسیار مهمه و...
توجه به مقولات زیبا سازی شهر در میانا بسیار ضعیفه

۰۲/۳/۱۳ ۲۱:۰۴

لطفا به وضعیت شهربازی پارک انقلاب هم رسیدگی شود که واقعا فرسوده و فاقد امکانات میباشد

۰۲/۳/۱۳ ۱۹:۲۴

پارک جنگلی رو احیا کنین

۰۲/۳/۱۳ ۱۹:۱۰

خروج شاغل آلاینده هم باید جزو اولویت های شهری باشد

اخبار روز