کد خبر: ۱۳۱۷۲۴
۸۳۵ بازدید
۲۸ دیدگاه (۲۶ تایید شده)

موج جدید تغییرات مدیریتی در شهرستان میانه و معرفی رئیس جدید ورزش و جوانان

۱۴۰۲/۵/۲۳
۲۳:۴۲

در پی موج جدید تغییرات مدیریتی در شهرستان میانه، رئیس اداره ورزش و جوانان تغییر پیدا کرده و طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان، دکتر رضا جعفری جایگزین حسینی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۵/۲۵ ۱۶:۰۵

بزرگوار نقدها جای بحث دارد…
متاسفانه روابط و باند بازی از ارکان موفقیت در سیستم حاکمه می‌باشد. با هر متر و‌معیاری بنگریم در مقایسه مدیران و روسای ادوار مختلف نمیتوان منکر موفقیتهای دوره ریاست اقای علیزاد گردید، هر چند به زعم شما با رابطه و باند بازی حاصل شده باشد که البته در بحث تامین بودجه جهت احداث اماکن ورزشی نمیتوان منکر روابط قوی ایشان گردید که صد البته به نفع شهرستان بوده است،چرا که جذب بودجه و سرانه احداث اماکن ورزشی در ان دوره به مراتب بیشتر از سرانه احداثی چندین رییس بعد ایشان بوده است.
در باب اینکه فرمودید جوانان این مرز و‌بوم لایق و‌شایسته هستند نیز باید عرض کنم که مگر جوانان سایر نقاط لایق و‌شایسته نیستند!!؟؟لیاقت و شایستگی لازم است ولی کافی نیست.
اصل قضییه در این نکته نهفته است که جوانان میانه به واسطه زحمات یکسری از مربیان زحمتکش و سازنده (علی الخصوص تکواندوکار و کشتی)در بستری ضعیف رشد نموده و خود را به مراتب ملی رسانده اند، این امر باعث رشد اعتماد بنفس در سایر جوانان شده که در کنار لیاقت و‌شایستگی این جوانان سالهاست که جوانان و قهرمانان میانه ای در رشته های مختلف در اردوها و تیم‌های ملی حضور دارند.
ارادتمند همه دلسوزان و منتقدان منصف🙏🏾

۰۲/۵/۲۵ ۱۱:۴۱

اصلا اینطور نیست بزرگوار جنابعالی غلو و اغراق میفرمایید فقط جنبه روابط بازی وباندبازی حاکم بود وگرنه جوانان جوان این مرز وبوم لایق وشایسته ترین هستند دقت فرمایید بزرگوار

۰۲/۵/۲۵ ۰۱:۰۸

اغراق نیست اگر بگوییم که حاج ایرج علیزاده موفق ترین مدیر و رییس ورزش تاریخ شهرستان میانه بوده است.

به واسطه شخصیت کاریزماتیک و روابطی که داشت و ایجاد می‌کرد  قدرت و‌نفوذش از بسیاری از فرمانداران میانه به مراتب بیشتر بود.

اوج دوران شکوفایی ورزش قهرمانی میانه در بسیاری از رشته ها و همچنین احداث اکثر اماکن ورزشی در دوره ایشان اتفاق افتاد.

شاید سلایق و عقاید شخصی و دیدگاههای سیاسی ایشان  به مزاق خیلی ها خوش نیاید که امری طبیعیست. ولی نباید کارنامه موفق ایشان رامنکر شد. 

مهم این است که خدمات ایشان به ورزش و جوانان و مردم میانه تاثیر به سزایی داشته که شایسته تقدیر و قدردانیست.

۰۲/۵/۲۵ ۰۰:۳۹

خدماتی که حاج ایرج علیزاده با کمترین بودجه و امکانات آن زمان برای ایجاد و توسعه زیرساختها و پرورش قهرمانان متعددی که در سطح ملی و جهانی...‌ درخشیدند و نام و آوازه شهرمان را بیش از پیش بر سر زبانها انداختند بی سابقه و قابل تحسین است کافی است با کمی نگاه منصفانه به دستاوردهای مدیریتی ایشان بنگریم متوجه خواهیم شد که دستاوردهای دوران خدمت ایشان قابل مقایسه با هیچ یک از عزیزانی که پس از ایشان عهده دار این مسئولیت بوده اند نبوده و نیست.

۰۲/۵/۲۵ ۰۰:۱۵

انتصاب بسیار مناسبی بود آفرین به دولت مردمی انصافا آقای جعفری بهترین گزینه هستند ایشان به ورزش هائیکه میانه ایها در آن ورزش ها استعداد خاصی دارند اهمیت دهد و دوباره میانه را المپیکی کند در تکواندو ، کشتی فرنگی ، وزنه برداری ، دوچرخه سواری ، والیبال و ...

۰۲/۵/۲۴ ۲۳:۵۱

هر چند که نقدهای زیادی به حاج ایرج وارد بود،با اینحال هیچکدام از روسای اداره ورزش که بعد از حاج ایرج منصوب شدند در حد و‌اندازه این سمت نبودند.(مقایسه رشد سرانه اماکن ورزشی  و شاخصهای دیگر نشان میدهد که اقای علیزاده به تنهایی از همه روسای بعد از خود موفق تر عمل کرده اند.)

میانه با وجود داشتن قهرمانان نامی در سطح جهانی و‌المپیک از قطبهای ورزش استان و ایران هست و رییس ورزش این شهر بایست حداقل در سطح نام ورزش میانه باشد.  

ضمن تبریک وارزوی توفیق ،امید است که اقای جعفری که از تجربه سالها خدمت در اداره ورزش برخوردار هستند در پست جدید موفق باشند.

نهایتا امیدواریم از اولین اقدامات ایشان به عنوان رییس ورزش شهرستان تلاش و اقدامات لازم در جهت وفاق و اتحاد و‌همگرایی پیشکسوتان و قهرمانان و ورزشکاران شهر باشد.

۰۲/۵/۲۴ ۲۱:۳۹

سلام
چهارمین تغییر
فولاد هم اضافه کن

۰۲/۵/۲۴ ۲۰:۱۶

حرف حق
متاسفانه برخی مراکز مذهبی هم ستاد انتخاباتی شده

۰۲/۵/۲۴ ۱۶:۱۹

مقام و منصب چیزی کاملا اتفاقیست ، اونی ک این مقامو تایید میکنه لیاقت و شایستگی طرف میباشد
امیدوارم حق ب حقدار رسیده باش و گامی بسوی پیشرفت برداشته ش

۰۲/۵/۲۴ ۱۳:۰۶

باسلام و عرض ادب عرض تبریک به مناسبت انتصاب آقای جعفری دوست بسیار ارزشمند ایشان فردی کاردان در امور اداره ورزش و جوانان انشاا. مایه خیر و برکت شهرستان میانه باشند. در آخر از مدیران سایت صدای میانه که سالهاس اخبار میانه رو پوشش می دهند.

۰۲/۵/۲۴ ۱۲:۳۴

اداره کار میانه سابقا رئیسی داشت خیلی بد اخلاق و بد برخورد. میز ریاست به کسی وفت نکرد و برکنار شد. چند روز پیش کنار چشمه اب با گالن در حال اب پر کردن هم رو دیدیم. کوه به کوه نمیرسه ولی ادم به ادم میرسه.

۰۲/۵/۲۴ ۱۱:۰۹

انشالله شایسته سالاری رعایت شود

۰۲/۵/۲۴ ۱۰:۴۵

عرض تبریک خدمت دوست وبرادر گرامی آرزوی موفقیت در توفیق خدمت به جوانان شایسته میانه

۰۲/۵/۲۴ ۰۶:۲۱

تبریک این انتخاب شایسته به محضر دوست هم ولایتی مان و تشکر از زحمات خوب جناب حسینی . امیدوارم ورزش و تندرستی هدیه زیبایی باشد از این اداره ورزش و جوانان و خسته نباشید به کلیه کارکنان و هیات های زیرمجموعه .

۰۲/۵/۲۴ ۰۶:۱۴

ریس ... و ... کی میره؟؟؟؟؟؟

۰۲/۵/۲۴ ۰۶:۰۸

یاشاسین موکب میانه ایشین گوردی دای

۰۲/۵/۲۴ ۰۶:۰۲

بسیار عالی نیروهای متعهد ومتخصص وارد میدان شود
پرهیز کنند از حزب گرایی

۰۲/۵/۲۴ ۰۶:۰۰

انشالله که خیر هست

۰۲/۵/۲۴ ۰۲:۴۲

برخی از روسا سالهاست پشت میزشان هستند ،حتی دولت‌ها عوض شدن اونا عوض نشدن!!!

۰۲/۵/۲۴ ۰۱:۴۳

سلام
انتخاب مبارکی است موفق وپیروز باشند انشالله

۰۲/۵/۲۴ ۰۱:۱۳

این پست ها چقدر چرخانند.اما مارکی می ماند که خوبی و بدی اش را گذر زمان پر رنگ می کند.
اما هر چه هست.باید انسان بود و بادرک گذر زمان،خاطره خوب باید جا گذاشت.
اما تحربه نشان داده است.که فقط گویا طلسم شده،تا این خاطره ها به مزاق کسی قابل حساب نباشد.

۰۲/۵/۲۴ ۰۱:۰۷

این انتخاب و انتصاب بجا و شایسته را خدمت جناب آقای دکتر جعفری و جامعه بزرگ ورزشی شهرستان میانه تبریک عرض نموده، توفیقات روز افزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

۰۲/۵/۲۴ ۰۰:۱۹

به دوست عزیزم دکتر جعفری و جامعه ورزشی میانه این انتخاب شایسته را تبریک عرض میکنم انشالله در این مسئولیت بزرگی که به ایشان سپرده شده است موفق و سربلند باشند.

۰۲/۵/۲۴ ۰۰:۱۳

بعضی سازمانها و ادارات هستن که رئیسانشان لنگر انداختن و چندین ساله بدون اینکه عملکرد مناسبی داشته باشن هنوز پشت میز ریاست نشستن. کاش اونا رو هم تغییر بدن تا شاید وضع اوضاع بهتر بشه... نباید بزارن کسی بیشتر از سه چهار سال پشت میز ریاست باشه چون هرکاری بتونه بکنه تو همون چند سال انجام میده بقیه سالها برا پر کردن سابقه و جیب هستش نه خدمت به مردم

۰۲/۵/۲۳ ۲۳:۵۸

به نظر تمام ادارات دولتی نه قابل تغییر بلکه قابل تعطیلی هستند باضافه بیشتر بانکها هیچ نفعی به حال ملک وملت ندارند آینده از سیستم ادارات دولتی به زشتی یا خواهدکرد درشان بسته باد

۰۲/۵/۲۳ ۲۳:۴۶

سومین تغییر در عرض چند روز و ۶ ماه مانده به انتخابات مجلس؛ فرماندار ، جهادکشاورزی، ورزش و جوانان 

اخبار روز