کد خبر: ۱۳۲۲۷۵
۱۲۷۹ بازدید
۶۱ دیدگاه (۴۷ تایید شده)

ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای شهر میانه مشخص شد

۱۴۰۲/۶/۱۷
۲۰:۲۳

با برگزاری انتخابات داخلی سال سوم دوره ششم شورای اسلامی شهر میانه ترکیب جدید هیات رئیسه این شورا مشخص شد.

ترکیب جدید هیات رئیسه شورا به این شرح است:

بهنام اسدزاده رئیس

اسلام صدری نایب رئیس

اسماعیل محمدی منشی

ابراهیم ایدری خزانه دار

اعضای شورای اسلامی شهر میانه ظهر امروز پنجشنبه ۱۶ شهریورماه ۱۴۰۲ با شرکت در جلسه انتخابات هیات رئیسه و انتخاب اعضا به گمانه زنی ها در باره تغییرات احتمالی در ترکیب سال سوم شورا پایان دادند. 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۶/۲۳ ۱۳:۰۰

جدیدا شورا هم به فولاد آدم میندازه....

۰۲/۶/۲۱ ۱۰:۴۹

جناب آقای .؟.( مهندس، دکتر، وکیل، دانشجو و … ) بهنام اسدزاده

انتخاب دوره ای و نوبتی (چهار نفره در چهار سال) جنابعالی را به سمت رئیس شورای شهر میانه تبریک عرض نموده، و در این زمان باقیمانده از درگاه ایزد منان برای شما و دیگر اعضای محترم تحصیلکرده و متخصص شورای اسلامی شهر! مزید توفیقات جهت خدمت به شهروندان و برنامه ریزی سرشار از پیشرفت و رشد برای شهر میانه را خواستارم.

و چنانچه مقدور باشد؟! امیدوارم با تلاش شبانه روزی همه اعضا و با همدلی و هم افزایی در شورای شهر، شهر میانه بر روی ریل توسعه، عمران و آبادانی حرکت نماید و با استفاده از تجارب!، دانش! و برنامه های خوب و با تصمیمات به موقع و مدبرانه، شهر میانه را به سوی تعالی سوق داده و پیش ببرید.

در این صورت است که می توانید انتقادات عموم مردم شریف میانه بر عملکرد ضعیف تان را جبران و برطرف نمائید.
در غیر این صورت نه تنها جایگاهی در شورای شهر بعدی نخواهید داشت، بلکه سودای تکیه بر صندلی مجلس شورای اسلامی تلاشی بیهوده خواهد بود.
مردم شریف میانه ممکن است در انتخاب نامزدها به طور هیجانی عمل کنند، ولی مطمئن باشید در نمره دادن به عملکردها بسیار نکته سنج هستند و در انتخابات مختلف این را بارها اثبات نموده اند.

البته چنانچه در موعد انتخابات هیجانات کنترل شود و منطق در نظر آید و انتخاب نامزدها آگاهانه و براساس شاخصه هایی مثل دانش، تجربه، تخصص، درایت و حسن شهرت صورت پذیرد، فرصت های خدمت از دست نخواهد رفت، تهدیدات نا کارآمدی حاکم نخواهد شد و شاهد رشد و توسعه، آبادی و آبادانی شهر میانه خواهیم شد.
و حسرت سال های از دست رفته را نیز نخواهیم خورد.

با آرزوی تفکر رسیدن به شهری توسعه یافته و پیشرفته در سطح استان

۰۲/۶/۲۰ ۱۵:۰۳

بله ایشان زمان ما دانشجوی عین القضات بودن و شاید در ترم یک بار هم در کلاس ها حضور پیدا نمیکردند!!!!
وای به حال این شهر
نخبگان در خانه و ... در میزهای مدیریتی!!!

۰۲/۶/۲۰ ۱۴:۳۵

ضمن تقریظ موارد مرتبط بر مشکلات شهرک امام چرا نیمه خالی لیوان رو پیراهن عثمان کردین ۴۰سال بود کانال شهرک آسفالت نداشت چرا اونو نمی گی آسفالت خیابان دومش رو نمی گی و...که این یکسال گذشته انجامشده آیا شهرداری وظیفشه معتادها رو جمع کنه وضعیت کنونی شهرک امام بی ت توجهی مسولین طی ۵۰سال هست نه یکی دوسال و۱۰ سال

۰۲/۶/۲۰ ۱۳:۵۵

آقای اسدزاده کارشناسی عمران از موسسه منحل شده عین القضات دارن بقیه مدارکشون هم از آزاد و پیام نور هست.
برای مدیریت شهری نبوغ و دانش های فراتر نیاز هست.

۰۲/۶/۲۰ ۰۷:۴۳

چندین مداح مورد نظر شما زحمت کشیده و درس خواندند
مگر مداح حق زندگی و کار و تدریس را ندارد؟

۰۲/۶/۲۰ ۰۲:۰۰

با سلام به بهانه پاسخ به آقای اجلی و قابل توجه شورای شهر ، جناب اقای اجلی بزرگوار از کدام تغییر و تحول و توسعه حاشیه ای سخن میگویید بزرگترین و پر جمعیت ترین شهرک حاشیه ای میانه شهرک امام خمینی(ره ) است و هزاران تاسف از نامگذاری این شهرک که به نام بزرگترین مرد جهان که دنیا را متحول و حیران و انگشت به دهان گذاشت ولی با کمال تاسف دریغ از کمترین توجه به توسعه و آبانی و زیبایی آن که هر روز فقط به تعداد مراکز خرید و فروش و انبار های ضایعات که جولانگاه معنادان متجاهر و بزرگترین منبع و مولد انواع و اقسام میکروب و بیماری و تجمع موجودات موذی و ناقل بیماری هستند افزوده میشود ، برادر ارجمند نمی دانم از کدام تغییر در حواشی شهر دفاع میکنید ایکاش سری به این شهرک بزنید ببینید که تبدیل به بورس ضایعات شده . وضعیت پیاده رو ها را ببینید آیا رواست در داخل شهر موزاییک ها را تعوض کنند( البته منکر و مخالف زیبا سازی داخل شهر نیستیم و امیدواریم بهتر از اینهم بشود ) در اینجا پیاده روها بصورت کاملا دیمی سیمان مالی نمایند؟ وضعیت مخروبه ها را ببینید که شهرداری هر خانه ای را که تملک کرده با تخریب قسمتی از ساختمان آنها را بصورت ویرانه رها کرده ،و این ویرانه های ترک بر داشته محل بازی کودکان شده و.جان کودکان که در این مخروبه ها بازی میکنند در معرض خطر انداخته و هر لحظه امکان حادثه ناگوار وجود دارد ، وضعیت بزرگترین و آلوده ترین کانال فاضلاب متعفن مملو از لجن در انتهای خیابان ابوذر جنب مجتمع مسکونی مهر آیاز را ببینید که آسایش و سلامت اهلی را مختل کرده و قسمت دیگر همان کانال که سرپوشیده است مرکز تجمع معتادان و سایر هنجار شکنان و خلافکار شده است و این در حالی است که مسیر چندین مدرسه دخترانه و پسرانه و سالن ورزشی از این طریق است که خطر به دام اعتیاد افتادن در کمینشان است ، با اینکه خیلی از مسایل را مطرح نکردم ولی اطاله کلام شد پوزش می طلبم ، می بخشید از کدام اعضای دردمند و درد آشنا و کدام توسعه و آبادی در حاشیه داد سخن می زنید که این درد ها را ندیده اند و یا دیده اند و توجه نکرده اند . زمانی کنار جاده را درخت کاری میگردند که منظره نا زیبایی این شهرک دیده نشود که کار ساز نشد حالا هم اقدام به ساخت مغازه در کنار جاده نموده اند که این شهرک را پوشش دهد ولی اینها همه پاک کردن صورت مسئله است چون زیبایی و زشتی هیچگاه تحت پوششرایط قرار نخوانده گرفت بالاخره خودنمایی میکنند .

۰۲/۶/۱۹ ۲۰:۵۵

و بعد آن ان شاء الله رئیس مجلس بشن!

۰۲/۶/۱۹ ۲۰:۵۲

اگه ممکنه توضیح بدین لطفا!

۰۲/۶/۱۹ ۱۹:۳۷

سال ۸۳میدونستم دانشگاه تبریز مکانیک میخوندن همسایه خیابان طالقانی بودیم وکنکور ۲سال قبل هم رتبه۳۸ کشوری در رشته اقتصاد قبول شدن حالا کجا دکترا میخونه یا نه نمیدونم. پیام نور هم ظاهرا پیام تبریک داده دانشجوی رشته حقوق اونجاست و انتهای شهرک ولیعصر مسجد رسول اکرم رو از پی با کمک مردمی و خیرین بنحو احسنت بنا نموده که تمامااصول مهندسی رو محاسبه و جزو معدود مساجد شهرستان هست که حین اقامه نماز نیاز به کج شدن بسمت راستنداره و تقریبادر ۲سال نیازهای مبرم سکونتگاه غیر مجاز رو برطرف کرده، من اینارو میدونم

۰۲/۶/۱۹ ۱۵:۱۷

آن ها هم مثل اسدزاده از عین القضات فارغ التحصیل شده بودند؟
لطفا تخصص و سوابق آقای اسدزاده را بفرمایید.

۰۲/۶/۱۹ ۱۴:۲۵

به نظر شما فردی که فارغ التحصیل یک موسسه غیر انتفاعی منحله است، توانایی اداره بهینه مسایل مربوط به شهر را دارد؟؟
با کدام تخصص؟ با کدام مدیریت؟ با کدام نبوغ؟
اندکی تفکر...

۰۲/۶/۱۹ ۱۲:۳۳

بیوگ آقا هش وقت یالان دمز

۰۲/۶/۱۹ ۰۹:۱۶

سلام

رشد و توسعه فقط منحصر به داخل شهر میانه نیست  مدتی است تغییرات و تحولی در حاشیه های شهر انجام شده است که قطعا حضور و سکونت این شورای درد آشنا اگر در حاشیه شهر نبود چه کسی همت به حمایت از قشر ضعیف می کرد؟

حال بغیر از توسعه حاشیه شهر  مشکلات متعددی در شهر هم هست لذا ضمن  تبریک به هیئت رئیسه محترم انتظاری که از  شورای شهر و شهرداری میانه داریم:

- ایجاد مسیر جایگزین سنگ فرش (کوچه داروخانه دکتر ناصری) در سمت خیابان بانک ملی و بازار 

- ایجاد پل روگذر در تقاطع های پرتردد شهر و کاهش بار ترافیکی

- تسریع در ادامه ساخت کمربندی

- زیباسازی شهر

                                               بااحترام

۰۲/۶/۱۹ ۰۹:۱۳

با سلام
عرض تبریک خدمت جناب آقای دکتر اسدزاده که واقعا در این مدت برای شهرستان خیلی زحمت کشیدند امیدوارم ایشان را در منصب نمایندگی ببینیم که واقعا لیاقت وشایستگی اش را دارند.

۰۲/۶/۱۹ ۰۰:۳۰

البته بعنوان عضو شورا عملکرد مناسبی داشت مخصوصا برای حاشیه شهر سکونتهای غیر محدوده حالا ببینیم بعنوان ریس شورا چه عملکردی ارایه میده اجازه بدیم زمان واقعیت رو نشان بده عناوین مجازی هم که مطرح میشه باید متولیان امر رسیدگی کنن اعم از دکتر مهندس دانشجوی حقوق و اقتصاد و... اگه این عناوین و تحصیل و تدریس و...صحت داشته باشه قابل تقدیر و امتنان هستند ایشون علی الحال تاریخ و گذر زمان بهترین گواه اثبات حقیقت است حال آیا ما سرنوشت خودمون رو به تاریخ و رمان بسپاریم ؟ بله حقیقت این است وطی بررسی سوابق اشخاص باید خوش بین بود و اگه این ۷نفر موردی داشتن مطمین باشید تا اون نقطه راه نمییافتن و این انتظار هم که شورا به نماینده بیاد شهرمان رو از این رو به اون رو بکنه آیا امکانپذیر هست باخبر منابع لازم در اختیار اینها هست با خیر کدوم دوره اکثریت راضی بودیم آیا طی چن سال تغییرات رخ نداده آیا ما به وظایف شهروندی خودمون همبشه متعهدیم با نه یه کم تامل و تفکرحسنه خوبه چرا ببسترمون علاقه به تخریب داریم انتقاد سازنده خوبه ولی فرافکنی و...صلاح نیست مگه ریس شورا بیشتر از یک رای از ۷رای رو داره

۰۲/۶/۱۸ ۲۳:۱۶

آقایان اعضای شورا هیئت رئیسه جدیدتون مبارک دو ماه قبل از انتخابات هیئت رئیسه شورا را معلق کردید کلی نامه ها و خواسته های اداری مردم در شورا سرگردان هست و نماینده شورا در کمسیون ماده صد نیست جلسات کمسیون برگزار نمیوشد مردم کلی پرونده دارند مردم سرگردان هست به داد این مردم بیچاره برسید تا کی میخواهید. در مسعولیتتون بی تفاوت بمانید با این شهردار ناکارآمد و ناتوان در حل مشکلات مردم / لطفا مسعولان مربوطه رسیدگی کنید

۰۲/۶/۱۸ ۲۰:۱۷

هاممیز مبتلا ، عاشیق کربلا
مداحی اهل بیت لیاقتی است که نصیب هر کسی نمی شود.
و ارزشی مداح بودن بالاتر از دکتری است.
نمی بینید چندین مداح شدن استاد دانشگاه شریف؟

۰۲/۶/۱۸ ۱۹:۳۳

برای اعضای جدید هیات رییسه منجمله جناب مهندس اسدزاده که چندی است در دانشگاه در خدمتشان هستیم.موفقیت و سربلندی آرزومندم.
لازم است با توجه به کامنتهایی که دیدم عرض کنم دوستان شورا یعنی رای 4 به 3 و همین فلسفه رای و انتخاب است و اکثریت برنده است.که این مهم نیست.ولی همکاری و همراهی و همدلی همه 7 نفر مخصوصاآن 3 نفر که در انتخابات هیات رییسه حداقل بودند چاره ساز و حیاتی و راهگشاست و این هنر را باید رییس شورا داشته باشد که بتواند این 4 به 3 را به 7 رای همیشه همکار عیلرغم اختلاف سلیقه تبدیل نماید.که انشالله با شناختی که از مهندس اسدزاده هست این مهم و همکاری و همدلی انشالله فراهم می کنند

۰۲/۶/۱۸ ۱۶:۴۰

ضمن تبریک به اعضای جدیدازدیگراعضای شورای شهرخواهشمندیم دیگروقت آن است به حداکثرهاتمکین کنن وباحضوردرجلسات شوراامورات مردم راازسرگردانی وبلاتکلیفی نجات دهندباباوالابخدامردم گرفتارندحق بیمه پرواته های ساختمانی خاطردعوای بین مجلس وشورای نگهبان بلاتکلیف شده مجلس انصافااصلاحیه ای خوبی انجام دادلی شورای نگهبان ایرادگرفت ازطرفی درشهرداری میانه هم کلی پرونده های بلاتکلیف وجوددارداعضای محترم شورابه دادین مردم برسیدشمامنتخبین مردم هستیدبه نفع مردم موضع گیری کنیدجنگ زرگری راه نندازیدفصل سرماداره فرمامی رسه بعضی پروژه‌هابه خاطربلاتکلیفی ماه‌هاست بلاتکلیف مانده واینم بگم پروانه ساختمانی پارسال با۵۰۰میلیون جمعاشهرداری بیمه نظام مهندسی ومجری تمام می شدامسال با۴میلیاردهم تمام نمشه یعنی حداقل ۸برابرآخه کجای دنیاچنین تورمی به پیکره حساسترین صنف فعال واردمی شود.بازم مگم به دادمردم به دادمردم برسید

۰۲/۶/۱۸ ۱۶:۲۸

امید و آینده میز ... نماینده میز

۰۲/۶/۱۸ ۱۶:۱۰

آقای ...مدرک کارشناسیشان را از موسسه غیرانتفاعی عین القضات دریافت نموده و یکی از مداحین شهر می باشند.

۰۲/۶/۱۸ ۱۶:۰۱

همچین ترکیب ترکیب میگن هر کی ندونه فک میکنه چخبره هیچ فرقی بحال شهر و مردم نمیکنه فقط بازیه که پشت پرده خودشون کاراشونو بکنن.یمدت ... تو ترکیب بود همه اطرافیانش شدن مهندس و پیمانکار و شاسی سوار ،هچ الان... دن خبر یوخدی اما مدت هاس ... تو ترکیبه که هنوز هم تو ترکیبه و هیچ اتفاقی نیافتاده.یمدت ... تو ترکیبه که کاری نکرد.یمدت ...تو ترکیبه .هی ترکیب تو ترکیبه اینا نمیتونن یه پارک جنگلی رو اباد کنن فقط بفکر خودشوننن.اینا حتی بلد نیستن ابیاری قطره ای کنن این درختان وسط جدول هارو حتی یکمیشو نمیتونن بکنن که ترافیک ایجاد نشه با اون تانکر بعد شورای ترافیکم یه ال ای دی زده انگار رفتن بماه ترکیب ترکیب الله اووو ترکیبیووزی بیینن اپارسین شاید میلت راحاتاشااا

۰۲/۶/۱۸ ۱۵:۴۸

بیوک آقا سن الله او. سوزو. دمه. میانالیلارا. شوغلوزوممه. اولارسان

۰۲/۶/۱۸ ۱۵:۴۶

کاش اسم خودت هم بالای کامنت مینوشتی تا عرض ارادت کنیم ارادتمند. خود ...

۰۲/۶/۱۸ ۱۴:۴۳

دکترررررررررر!!!!!!!!!!! واقعا دیگه این مورد نوبره

۰۲/۶/۱۸ ۱۴:۲۷

مدتی بعد خواهد شد. سردار اسد زاده! کی به کیه

۰۲/۶/۱۸ ۱۳:۴۶

چشم مردم روشن ، علاوه بر عنوان دکتری که معلوم نیست دکترایش چیست و از کجا گرفته؟ روابط عمومی دانشگاه پیام نور هم عنوان مهندس و دانشجوی رشته حقوق به ایشان داده اند که مصداق بارز عوام فریبی و به سخره گرفتن این عناوین است فلذا باید در اسرع وقت شفاف سازی شود .

۰۲/۶/۱۸ ۱۳:۳۵

چه فرقی میکند کدامشان باشه ...

۰۲/۶/۱۸ ۱۱:۴۲

تبانی وقیحانه عزل ونصب ها

۰۲/۶/۱۸ ۱۱:۴۱

نظارت وصلاحیت شورای نگهبان واستانداری این عنوان والقاب را در رزومه این کاندیدا ثبت وضبط فرمایند

۰۲/۶/۱۸ ۱۰:۳۹

دکتر اسدزاده؟!!! مگه میشه ؟ مگه داریم !!!!؟

۰۲/۶/۱۸ ۰۹:۴۷

دکتر؟ چه عادت زشتی است که هر کسی در میانه پستی میگیرد اطرافیانش وی را دکتر خطاب می کنند!

۰۲/۶/۱۸ ۰۹:۲۳

شورای شهر نه ، شورای شهرداری

۰۲/۶/۱۸ ۰۹:۱۴

به امید اینکه آقای بهنام اسدزاده در لباس نمایندگی ببینیم واقعا انسان شایسته و لایقی هستند

۰۲/۶/۱۸ ۰۸:۳۱

واقعا بحال میانه و مردمش باید خون گریست

۰۲/۶/۱۸ ۰۸:۲۶

تبریک عرض می کنم خدمت نفرات جدید بویژه آقای دکتر اسدزاده رییس شورا که شخصی مخلص و درد آشنابرای اقشار ضعیف و متوسط جامعه و شهرمان هستند

۰۲/۶/۱۸ ۰۷:۲۴

عملکردتان را شفاف توضیح دهند نیازی به مقام ومنصب نیست

۰۲/۶/۱۸ ۰۱:۳۰

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف*مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی....

۰۲/۶/۱۸ ۰۱:۱۳

خیلی فرقی داره ازهر لحاظ

۰۲/۶/۱۸ ۰۰:۵۹

ضمن عرض تبریک خدمت رئیس جدیدشورا؛حقیقتابنده حقیراعتقاددارم ایشان سیاستمدارتوانمندیست موقع انتخابات هیات رئیسه درتقسیم بندی اکثریت واقلیت به ۳نفرمشخص ملخق میشه وبعدازانتخاب مجددا به موقعیت قبلی برمی گرده!!!!!حالا اگه تونستین پرتقال فروش روپیدا کنین ورابطه اون رو باشهرداری،شورای شهروآبادانی میانه ی مظلوم روبسنجین!!!!!!

۰۲/۶/۱۸ ۰۰:۴۱

بود ونبودشان یکی است ،حتی نبودشان برای مردم به صرفه تره

۰۲/۶/۱۸ ۰۰:۱۴

امروزه نقش و جایگاه شورا‌ها در توسعه و آبادانی شهر و روستا امروز بر هیچ کس پوشیده نیست و تجربه نشان داده است شورا‌هایی موفق بوده اند که آگاه به نیاز‌ها و برنامه‌های توسعه و توانمند در مدیریت شهری بوده اند.

اعضای شورا منتخبینی از مردم هستند که قرار است روزمرگی مردم را حل کنند و لمس مسائل روزمره شهری باید مهمترین اولویت در انتخاب اعضای شورای شهر باشد.

مردم در مطالبه گری از اعضای شورای شهر هنوز این آگاهی را ندارند که در هر نقطه از شهر اگر در حوزه شهری و شهرداری مشکل دارند، باید به شورای شهر مراجعه کنندنبود برنامه ریزی و توسعه نامتوازن شهری عمدتاَ نتیجه ورود اعضای غیر توانمند به شورا‌ها است(انتخابات قومی و قبیله ای) که نه تنها شناختی از اولویت‌های توسعه ندارند، بلکه با برنامه ریزی‌های غیر کارشناسی، چهره و سیمای شهری را نازیبا کرده اند.

۰۲/۶/۱۷ ۲۳:۳۲

خدایا خودت به داد این شهر و مردمش برس .

۰۲/۶/۱۷ ۲۲:۲۶

خوب چه فرقی با حال مردم دارد؟! هر کی میخاد رئیس باشه چه فرقی داره؟!

۰۲/۶/۱۷ ۲۱:۴۴

واقعااینابرای میانه تصمیم بگیرن چی مشه انتظاردارین میانه گلستان بشه سال گذشته تعرفه عوارض محلی رادربعضی آیتم هاتاصدرصدبالابردند.تودوسال گذشته کارمثبت انجام شده واقعا..این شوراقراربوددوماه قبل هیات ریسه رابرگزارکنندولی طمع ریاست بعضی هاباعث تاخیردوماهه درامورات مردم شده مردم گرفتاره وگرفتارتش می کنندبایددرانتخاب شوراازهرنهاددیگری دقت شودآدمایی فرهیخته وباسوادواردشوراشوندنه بصورت قومی وطیفه وازاقشاروطبقه خاص..

۰۲/۶/۱۷ ۲۰:۳۰

سلام چرا ریاست فقط در این چهار نفر میچرخه

اخبار روز