کد خبر: ۱۳۲۳۸
۷۲۹ بازدید
۲ دیدگاه

برگزاری چهارمين جلسه شوراي آموزش وپرورش در شهرستان ميانه

۱۳۹۲/۵/۶
۱۶:۵۹مهندس خلفاپور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ميانه ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات و تبريك ابلاغ معاون مدير كلي به آقاي بايگان و با اشاره به حساسيت فعلي كشور گفت : رسيدگي به مسائل دارو و درمان ، معيشت و خوراك و

مسائل آموزشي از اولويت هاي مهم مردم مي باشد و رسيدگي به اين امور وظيفه همه مسئولين مي باشد. معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ميانه در ادامه با اشاره به دستورات جلسه ياد آور شد: دانش آموزاني كه در جشنواره ها و مسابقات مختلف مقام وامتياز مي آورند بايد با ساير دانش آموزان متفاوت باشند وبا تجليل از اين دانش آموزان و چاپ عكس آنها در روزنامه ها و مجلات محلي و چاپ بنر آنها را مورد تشويق قرار دهيم .

مهندس خلفاپوربه فعاليت هاي تابستاني طرح هجرت اشاره كرد و افزود: در فعاليتهاي تابستاني طرح هجرت مديريت و محور آموزش وپرورش است بايداز طرح ها بازرسي كيفي شود تا كارهاي انجام يافته از كيفيت قابل قبولي برخوردار باشد.

اسمعيل بايگان معاون مدير كل و مدير آموزش وپرورش ميانه در ابتداي جلسه با آرزوي قبولي طاعات و عبادات براي همكاران ، به اجلاس مديران و روساي آموزش و پرورش سراسر كشور اشاره كردو ياد آور شد: بر اساس تحول بنيادين نگرش مسئولين به آموزش وپرورش فرق كرده و اعتقاد براين شده است كه بايد به آموزش وپرورش كمك شود تا به هدف خود كه همان تربيت صحيح مي باشد برسد .

معاون مدير كل و مدير آموزش وپرورش ميانه در ادامه سخنان خود افزود: امسال تمامي مدارس غير دولتي ،هيات امنايي و مدارس خاص هوشمند مي شوند وتدبير شده است تا مدارس مناطق محرو م نيز از طريق دهياري هاي محترم هوشمند شوند. وي با اشاره به اينكه در كشور ما 93% افرادزير پنجاه سال باسواد هستند و 54% بي سوادان در خانه هايشان دانش آموز دارند كه مي توانند در امر سواد آموزي به آنها كمك كنند " تاكيد كرد: خانم نيك بخش رئيس سواد آموزي شهرستان نيز با هماهنگي قبلي و شركت در جلسات مشترك بخشدار محترم مركزي با بهورزان خانه هاي بهداشت روستايي و دهياران محترم روستا ها برنامه هاي سواد آموزي راجهت جذب و همكاري بازگو نمايند تا انشاءالله شاهد ريشه كني بي سوادي در منطقه ميانه باشيم. بايگان در ادامه به فعاليت هاي طرح تابستاني هجرت ، فروش فضا هاي بلا استفاده و تبديل به احسن آنها ، مطالب مبسوطي رابيان داشت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۵/۶ ۱۴:۴۸
بعوض جلسات تخیلی و بی نتیجه ! و بنربازیها؟!؟!؟!؟ ، جوایز برندگان مرحله منطقه ای و استانی مسابقات فرهنگی و هنری را بدهند.
هیچکدام ازدانش آموزان و فرهنگیان برگزیده یک جایزه کوچک و حتی ریالی را ندیده اند !
آقای بایگان ، آقای خلفاپور با آن اعضای بی انگیزه شورای آموزش و پرورش میانه که همگی در حال بازنشستگی هستند ! چه خیالات واهی را مصوب می کنید؟؟؟؟؟؟

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز