کد خبر: ۱۳۹۵۷
۱۲۷۵ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

راه اندازی سامانه دریافت تلویزیون دیجیتال در چاراویماق؛

میانه چشم انتظار

۱۳۹۲/۵/۲۹
۱۸:۰۷

چاراویماق، مراغه - سامانه دریافت شبکه های دیجیتالی در چاراویماق راه اندازی شد.

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی در آیین بهره برداری از این سامانه گفت: هدف از راه اندازی این سامانه در نقاط مختلف استان، بالا بردن سهم شهرستان ها در استفاده از برنامه های رادیویی و تلویزیونی است.

علی نواداد افزود: صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی میزان پوشش جمعیتی استان را در استفاده از برنامه های دیجیتالی به 5/57 درصد افزایش داده است.

وی اظهارکرد: در آینده نزدیک نیز سامانه دیجیتال در شهرستان های مراغه، میانه و مرند راه اندازی می شود.

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی گفت: مردم هشترود نیز با تامین اعتبار لازم برای راه اندازی این سامانه، از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

نواداد با اشاره به راه اندازی دکل تقویت کننده دریافت شبکه های تلویزیونی در آغبلاغ چاراویماق اضافه کرد: با راه اندازی این دکل بسیاری از روستاهای این شهرستان که از برنامه های تلویزیونی محروم بودند، این شبکه ها را به صورت مطلوب دریافت می کنند.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین بر راه اندازی شبکه دیجیتال در هشترود با همکاری مسوولان استانی برای استفاده مردم این شهرستان تاکید کرد.

غلامحسین شیری گفت: مردم و مسوولان با همکاری و همدلی و سرمایه گذاری دوچندان در بخش های کشاورزی و صنعتی برای توسعه و آبادانی این منطقه تلاش می کنند.

وی از مدیرعامل شهرک های صنعتی استان خواست هرچه سریع تر عملیات اجرای ساخت شهرک صنعتی چاراویماق را آغاز تا این شهرستان شاهد تحول در امر صنعت شود.

فرماندار چاراویماق نیز در این آیین با اشاره به نقش رسانه در جامعه گفت: حضور رسانه ملی در جامعه به خصوص در مناطق کمتر توسعه یافته نقش به سزایی در رشد اجتماع و فرهنگ عمومی داشته و موجب آبادانی و ارتقای سطح اطلاعات مردم روستاها می شود.

محمد عبدالهی از مدیر کل صدا و سیمای استان خواست با توجه به کمتر توسعه یافتگی این شهرستان برای شناساندن قابلیت های این منطقه از طریق رسانه ملی و در پخش برنامه شهرستانی اهتمام و توجه ویژه ای کنند.

در این آیین سامانه دیجیتال تلویزیونی شهرستان چاراویماق با سه میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار و با پخش 20 کانال تلویزیونی و 21 کانال رادیویی راه اندازی و افتتاح شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۵/۲۹ ۱۸:۲۸
آقای مددی شش ماه از عید گذشته ولی عیدی شما(شبکه دیجیتال)بدستمون نرسیده چه جوابی برای مردم دارید؟
۹۲/۵/۲۹ ۱۷:۳۴
با این نماینده ها که ما میانه ایها داریم دلتان را زیاد خوش نکنید ! سال بعد هم روی سیستم تلویزیون دیجیتال را نخواهیم دید!!؟!؟!؟ چه برسد به آینده نزدیک نواداد؟!؟!
۹۲/۵/۲۹ ۱۵:۵۹
در مراغه هم آغاز شده و فقط سر میانه بی کلاه مانده در صورتی که وعده و وعیدش را نماینده محترم همان ماه های اول داده بود:
http://vom.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=13141:1392-05-03-14-05-57&catid=2:1390-05-18-09-15-10&Itemid=18
۹۲/۵/۲۹ ۱۴:۲۹
قبل از عید در مرند راه اندازی شده ومردم از شبکه دیجیتال استفاده میکنند شاید معنی بهره برداری با افتتاح فرق میکند که ما نمیدانیم!

اخبار روز