کد خبر: ۱۴۱۱۴
۱۱۴۲ بازدید
۰ دیدگاه

جنازه مرد غرق شده در میانه بیرون کشیده شد

۹۲/۶/۳
۰۰:۱۴

 

Multimedia_pics_1386_12_Social_132.jpg

برخورد یک دستگاه مینی‌بوس و کامیون در میدان آذربایجان به سمت پل مایان، 17 نفر را راهی بیمارستان کرد.

 

«حبیب حسینقلی‌زاده»، مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی، با اعلام این خبر اظهار کرد: این حادثه در ساعت 19:10 عصر دیروز یکم شهریور به اتاق فرمان گزارش شد و طی آن تکنسین‌های 7 پایگاه اورژانس تبریز، به محل اعزام شدند.

 

وی با بیان این‌که این تصادف به راهبندان 4 ساعته در ورودی شهر تبریز منجرشد، گفت: چهار نفر از مصدومان سانحه به بیمارستان امام رضا(ع) و 13 نفر نیز به بیمارستان شهید محلاتی منتقل شدند.

 

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که وضعیت عمومی دو تن از مصدومان چندان رضایت‌بخش نیست، ادامه داد: هم‌چنین یک دستگاه پراید و پیکان وانت در ساعت 22 دیشب، نرسیده به پل مایان در تبریز برخورد کردند و 5 مصدوم این حادثه نیز تواسط عوامل اورژانس به بیمارستان امام رضای تبریز منتقل شدند.

 

حسینقلی‌زاده در تشریح حوادث دیروز به یک مورد غرق‌شدگی در آبگیری در 40 کیلومتری شهرستان میانه در ساعت 16دیروز اشاره و اظهار کرد: با همکاری عوامل اورژانس و آتش‌نشانی پس از 3 ساعت جنازه این مرد از آب بیرون کشیده شد.

 

وی با بیان این‌که این مرد به همراه خانواده خود برای گردش در این منطقه حضور یافته بود، گفت: متاسفانه خانواده در تفریحات خود جانب احتیاط را رعایت نمی‌کردند.

 

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که به علت لجن‌زاری در آبگیرها، امکان تخمین عمق آب میسر نیست، از شهروندان خواست در حین شنا در این مکان‌ها احتیاط کنند.

 

حسینقلی‌زاده یادآور شد: بعضاً افراد پس از ورود به این آبگیرها به علت اختلاف دمایی در عمق‌ها و بخش‌های مختلف آبگیر و سد، دچار انقباض عضلانی می‌شوند و شناگر را به مشکل دچار می‌کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز