کد خبر: ۱۴۹۲۲
۸۹۷ بازدید
۲ دیدگاه

دو خبر از قهرمانی ورزشکاران میانه ای در دو رشته ورزشی

۱۳۹۲/۶/۳۰
۲۲:۲۴

 

در پايان اين مسابقات كه در دو رده جوانان و بزرگسالان و با حضور ۱۳۰ ورزشكار در بخش گوگان از توابع شهرستان آذرشهر برگزار شد، در مجموع دو رده سني تيم ميانه بر سكوي قهرماني ايستاد و تيم ميزبان نايب قهرمان شد و تبريز و اهر مشتركا سوم شدند.
در رده بندي تيمي رده سني جوانان كه با حضور ۱۳ تيم برگزار شد، تيم ميانه قهرمان شد و تيم هاي گوگان و ايلخچي دوم و سوم شدند و در رده بندي تيمي بزرگسالان تبريز بر سكوي قهرماني ايستاد و ميانه و گوگان دوم و سوم شدند.

************** 
تیم تکواندو میانه قهرمان مسابقات انتخابی قهرمانی استان شد
میانه-خبرگزاری مهر: مسابقات قهرمانی قهرمانی آذربایجان شرقی با حضور 13 تیم و 130 تکواندو کار در 8 وزن از شهرستانهای استان برگزار و در نهایت تکواندو کاران میانه به قهرمانی رسیدند.
 

به گزارش خبرنگار مهر,مهدی ستاری رئیس هئیت تکواندو شهرستان میانه در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این مسابقه با حضور 13 تیم و 130 تکواندو کار در 8 وزن از شهرستانهای استان آذربایجان شرقی در شهر میانه برگزار شد.

رئیس هئیت تکواندو شهرستان میانه افزود: تیم منتخب تکواندو میانه با کسب 5 مدال طلا.2 مدال نقره و 6 مدال برنز در اوزان مختلف موفق به قهرمانی شد.

وی همچنین اظهار کرد: این مسابقات اتنخابی قهرمانی استان بوده و برندگان به مسابقات انتخابی کشوری راه یافتند.

از حاشیه های جالب این مسابقات حضور یوسف کرمی و فرزاد عبدالهی تکواندو کاران ملی پوش میانه ای در جایگاه تماشگران بود.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۶/۳۰ ۱۹:۱۳
تیم تکواندو میانه [u]قهرمان[/u] مسابقات انتخابی[u] قهرمانی[/u] استان شد!!!!!!!
۹۲/۶/۳۰ ۱۸:۳۹
با سلام و تبریک به تمامی زحمتکشان این مسابقات و خسته نباشید حضور حاج آقای ستاری و تبریک ویژه مدال طلای دوست عزیزمون آقای حامد محمدی . ان شاالله به امید موفقیت در رده های بالاتر .

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز