کد خبر: ۱۶۰۳۴
۵۰۸ بازدید
۰ دیدگاه

پرداخت بیش از 720 میلیارد ریال به بنگاه‌های زودبازده میانه

۹۲/۸/۸
۱۶:۵۰

 

معاون کارآفرینی و امور اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از 720 میلیارد ریال به بنگاه‌های زودبازده شهرستان میانه خبر داد.

خبرگزاری فارس: پرداخت بیش از 720 میلیارد ریال به بنگاه‌های زودبازده میانه
    •  
    •  
 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از میانه، یونس طاهری صبح امروز در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی صنعتی میانه گفت: تاکنون تعداد 7 هزار و 287 طرح از شهرستان میانه با اعتبار بیش از 2 هزار و 416 میلیارد ریال برای بنگاه‌های زودبازده میانه ارائه شده است که از این میان تعداد 4 هزار و 717 طرح به ارزش بیش از 952 میلیارد ریال در کارگروه استان مصوب و به بانک‌های عامل معرفی شده است.

وی تعداد طرح‌های انعقاد قرارداد شده را 3 هزار و 860 طرح عنوان کرد و افزود: این تعداد طرح با اعتبار بیش از 772 میلیارد ریال و با اشتغالزایی 6 هزار و 582 نفر است.

طاهری در ادامه هدف اصلی بنگاه‌های زودبازده را پایداری اشتغال، افزایش تولید و صادرات عنوان کرد و افزود: اشتغالزایی و افزایش فرصت‌های شغلی از دیگر موارد ایجاد بنگاه‌های زودبازده است که به کاهش قیمت تمام شده کالا، بومی کردن صنعت و ایجاد زنجیره‌های تولید به صورت غیر متمرکز منجر می‌شود.

معاون کارآفرینی و امور اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی هدف اصلی بازدید از واحدهای تولیدی صنعتی در سطح استان را بررسی جذب تسهیلات مصوب توسط واحدها و هزینه کامل این تسهیلات در اجرای طرح و بررسی مسائل و مشکلات این واحدها عنوان کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز