کد خبر: ۱۶۰۵۶
۷۰۶ بازدید
۱ دیدگاه

تبریک ستاد یاران هاشمی در آذربایجان به استاندار آذربایجان شرقی

۹۲/۸/۹
۰۱:۱۴

 نصر نیوز:اعضاي ستاد ياران هاشمي در آذربايجان در پيامي انتخاب دکتر اسماعيل جبارزاده را به عنوان استاندار آذربايجان شرقي  تبريک گفتند.

 
 به گزارش نصر نیوز، متن اين پيام به شرح ذيل مي باشد:


بسمه تعالي
جناب آقاي دکتر اسماعيل جبارزاده
استاندار محترم آذربايجان شرقي

با سلام و احترام
نخست انتصاب بجا و شايسته جنابعالي را که به لطف خدا و پس از هفته ها گمانه زني به عنوان استاندار دولت اعتدال گراي" تدبير و اميد" در استان آذربايجان شرقي  برگزيده شده ايد، شادباش گفته و از انتخاب نيکوي حضرتعالي توسط جناب آقاي دکتر روحاني و هيئت محترم دولت تشکر و قدرداني بعمل مي آوريم.
بي ترديد انتصاب مدبرانه شما که از مديران شايسته و توانمند کشور هستيد، و نگاهي به پيشينه درخشان و تلاش درخور تقدير شما در خدمت رساني صادقانه به ملت  ايران اسلامي بخصوص مردم آذربايجان در مناصب گوناگون ، مي تواند نويدبخش حل مشکلات ريشه اي و دراز دامني باشد که آذربايجان شرقي در اثر سوء تدبير و مديريت نابسامان سالهاي سخت گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده و شرايطي سخت را براي مردم سختکوش اين منطقه رقم زده است.
بر جنابعالي پوشيده نيست که وضعيت بحراني و به شدت خطرناک پسروي آب درياچه اروميه که تشنگي باغات و کشتزارهاي پهناور اين استان در حاشيه اين درياچه  را در پي داشته و غبار فقر و فلاکت و بيکاري را بر چهره اين مردمان نشانده و منطقه شمالغرب کشور را در معرض فاجعه اي انساني و خطرِ جدي نابودي قرار داده و با آغاز طوفان هاي نمکي در يک ماه گذشته ،  نيازمند تدابير فوري و اجماع سازي در سطح ملي است که اميدواريم با تسلط ژرف شما بر وضعيت حوزه هاي آبريز و ارتباطات گسترده و تاثيرگذاري که در مرکز کشور از آن برخورداريد اين مشکل به شکلي منطقي و اصولي حل شده و زندگي و زايندگي به اين درياچه، و شادابي و اميدواري به اين مردم ستمديده بازگردد.
ورشکستگي بسياري از صنايع در اين قطب صنعتي کشور و بيکاري گسترده کارگران خدوم و زحمتکش و سيل مهاجرت از حاشيه به متن و توزيع نامناسب و غيرعادلانه امکانات در محدوده استان که پيامدهاي اجتماعي منفي فراواني به دنبال دارد، از ديگر مسائلي است که دل کارشناسان و آگاهان را به درد آورده و مي طلبد براي آن تدبير و برنامه ريزي منسجمي صورت گيرد.
و در کنار همه اين موارد و مهمتر از همه، لزوم گشايش فضاي سياسي، فرهنگي و اجتماعي به عنوان پيش زمينه هرگونه توسعه متوازن و پايدار، بايد مدنظر قرارگرفته و انجام اين مهم مجموعه اي از مديران را مي طلبد که به صورت جدي و صادقانه باورمند به برنامه هاي سياسي اعتدال گراي و تحول خواهانه رييس محترم جمهوري جناب آقاي دکتر روحاني باشند و در اين راه از هيچ گونه تلاش و تدبيري فروگذار ننمايند.
ستاد ياران هاشمي در آذربايجان و از حاميان حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني و دکتر روحاني در انتخابات، ضمن شادباش مجدد اين انتصاب نيکو، آمادگي خود را براي همکاري و همراهي با آن مقام محترم اعلام کرده و اميدوار است جناب عالي با بهره گيري از توانمندي هاي فراوان و ظرفيتهاي کارشناسانه استان آذربايجان شرقي در جبران عقب ماندگي ها و پيشبرد برنامه هاي دولت کريمه در اين خطه پيروز و کامياب باشيد و با کليد تدبير و اميد بتوانيد قفل فروبسته مشکلات استان را بگشاييد.
از درگاه ايزدمنان ، عزت، سربلندي و توفيقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي را مسالت داشته و براي جنابعالي مزيد توفيقات براي خدمتي سرشار از شور و نشاط و مملو  از توکل الهي در جهت رشد و شکوفايي اين استان تمنا دارد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۸/۹ ۰۴:۳۷
با سلام
ضمن تبريك به انتخاب جناب آقاي دكتر جبارزاده به عنوان استاندار آذربايجان شرقي، انشاءا... با انتخاب و انتصاب فردي لايق و دلسوز و مدير و مدبر همچون جناب آقاي نجفي آذر به عنوان فرماندار ميانه موجب ايجاد نظم و پيشرفت در امور و برنامه ريزي هاي اداري ، پروژه هاي عمراني و به عبارتي ديگر در تمام امور اين شهرستان كه با ركود و بي تفاوتي روبروست باشيم
انشاء ا....

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز