کد خبر: ۱۸۸۹۹
۸۷۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

چهار روستای بزرگ شهرستان بناب از شبکه فاضلاب بهره مند می شود

۱۳۹۲/۱۱/۱۱
۱۱:۵۰

بناب ، تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی از اجرای شبکه فاضلاب در چهار روستای بناب خبر داد.

 

به گزارش ایرنا، علی صمدنژاد پنجشنبه شب در نشست بررسی مسایل و مشکلات آب و فاضلاب این شهرستان گفت: اجرای طرح فاضلاب در چهار روستای شهرستان بناب مطالعه شده و فاز نخست اجرای این طرح در روستاهای چلقایی و خوشه مهر آماده اجراست و اجرای طرح در روستاهای آخوند قشلاق و قره چپق نیز درحال مطالعه است.

وی افزود: اجرای طرح شبکه فاضلاب روستای خوشه مهر با همکاری بانک توسعه اسلامی در حال اتمام مراحل مطالعه بوده و بزودی اجرای آن آغاز می شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی از اجرای طرح مجتمع آبرسانی به 324 روستای استان خبر داد و گفت: با انتقال خط دوم آب از محل زرینه رود از ملکان تا تسوج آب 324 روستای استان تأمین می شود.

صمد نژاد همچنین از تولید 200 لیتر آب در ثانیه برای روستاهای بناب خبر داد و گفت: بخشی از این آب از زرینه رود و بخشی دیگر از چاه های عمیق تامین می شود.

وی با اشاره به مشکلات موجود آب و فاضلاب در روستاهای استان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست در زمینه جذب اعتبارات، مدیران مربوطه را پشتیبانی کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز