کد خبر: ۱۹۸۵۱
۶۴۰ بازدید
۰ دیدگاه

مدیر عامل جدید شرکت برق منطقه ای آذربایجان معرفی شد

۹۲/۱۲/۳
۱۸:۳۶

 

حسین صبوری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت برق منطقه ای آذربایجان معرفی و از خدمات هفت ساله علی بهاری وند در این مسوولیت تقدیر شد.

 

به گزارش روز شنبه ایرنا ، صبوری به مدت دو سال از طرف رییس مجمع عمومی سهامی برق منطقه ای آذربایجان به این مسوولیت منصوب شده است.

وی از سال 89 مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق زنجان بوده و پیش از آن به عنوان کارشناس تعمیرات پست در این شرکت، مدیر دفتر حراست، سرپرست معاونت برنامه ریزی و تحقیقات، معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای زنجان، مدیر دفتر حراست، معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای آذربایجان فعالیت کرده است .

مدیر عامل سابق شرکت برق منطقه ای آذربایجان درآیینی که با حضور مدیرعامل توانیر و تعدادی از مدیران صنعت برق منطقه آذربایجان برگزار شد، با اشاره به اینکه 47 سال از تاسیس شرکت برق منطقه ای آذربایجان می گذرد، پاره ای از خدمات خود را در این شرکت تشریح کرد.

بهاری وند با اشاره به اینکه از سال 85 دو نیروگاه سبلان و سهند به مدار برق متصل شده است، گفت: در این مدت 21 پست انتقال برق هم ساخته شده است.

وی توان برق منطقه ای آذربایجان را 12 هزار مگاوات اعلام کرد و افزود: چهار هزار مگاوات در زمان مسوولیتش نصب شده است.

محدوده فعالیت شرکت برق منطقه ای آذربایجان در استان های آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، قزوین و بخشهایی از زنجان و گیلان است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز