کد خبر: ۲۰۰۷۱
۴۵۰ بازدید
۰ دیدگاه

سانحه رانندگی در استان با سه کشته و پنج نفر مصدوم

۹۲/۱۲/۱۰
۱۰:۵۹

 

وقوع دو سانحه رانندگی در جاده های ارتباطی آذربایجان شرقی سه نفر کشته برجا گذاشت و پنج نفر دیگر را راهی بیمارستان کرد.

 

مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی این استان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: عصر روز گذشته یک دستگاه کامیون با یک دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر30 جاده مراغه - هشترود برخورد کرد.

حبیب حسینقلی زاده افزود: در اثر این سانحه راکب موتورسیکلت در دم جان خود را از دست داد و راکب دیگر آن مصدوم شد که توسط آمبولانس های پایگاه فوریت های پزشکی نظرکهریز به بیمارستان امام حسین(ع) هشترود انتقال یافت.

وی بر لزوم استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبان موتورسیکلت تاکید کرد و گفت: به دلیل استفاده نکردن از کلاه ایمنی در صورت وقوع سوانح رانندگی ضربه شدید بر سر موتورسواران وارد و در اغلب موارد موجب جان باختن افراد می شود.

حسینقلی زاده همچنین از برخورد دو دستگاه خودرو سواری در جاده اهر – تبریز خبر داد و گفت: در اثر برخورد یک دستگاه خودرو سواری تندر 90 با یکدستگاه پژو در کیلومتر 20 جاده اهر- تبریز دو نفر از سرنشینان خودروها در دم جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: در این سانحه چهار نفر دیگر نیز مصدوم شدند که توسط آمبولانس های اورژانس 115 به بیمارستان باقرالعلوم اهر انتقال یافتند.

مسوول روابط عمومی اورژانس 115 تبریز همچنین از یک مورد گازگرفتگی در مرند خبر داد و گفت: در اثر نشت گاز مونوکسید کربن در فضای گلخانه ای در مرند یک جوان 22 ساله جان خود را از دست داد.

وی گفت: استفاده از گاز پیک نیک برای گرم کردن فضای گلخانه و نداشتن فضایی برای تبادل اکسیژن موجب مرگ این جوان شده بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز