کد خبر: ۲۵۴۷۶
۶۰۳ بازدید
۴ دیدگاه

گزارش تصویری پاکسازی اطراف پل دختر توسط گروه رفتگران طبیعت میانه

۹۳/۵/۱۷
۱۹:۲۰

 

گروه مردم نهاد رفتگران طبیعت به سرپرستی پیمان سلیمانی کارشناس گردشگری و با حمایت شهرداری و شورای شهر میانه و همچنین شرکت تنظیف ایرانیان اقدام به برگزاری سومین طرح پاکسازی اطراف پل دختر میانه نمودند .

  این برنامه از ساعت 9 هفتدم مردادماه 93 صبح آغاز گردید و با استقبال مردم شریف میانه و جمعی از ورزشکاران دوچرخه سوار و کوهنوردان همراه بود .   در این مراسم اطراف پل تاریخی دختر میانه از وجود زباله ها پاکسازی و در پایان مراسم به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی از اطرف اداره محیط زیست و شبکه بهداشت و درمان و همچنین میراث فرهنگی و گردشگری شهر میانه اعطا گردید . 

 

 

منبع :سایت میانا

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۵/۱۷ ۲۳:۳۳
ضمن تشکر از دوستانی که زحمت کشیده و در این برنامه نمادین شرکت کردند امیدوارم برنامه مدون و طولانی مدت جهت فرهنگ سازی و نهادینه کردن ساختن شهرتمیز داشته باشیم
از کلیه عزیزان شرکت کننده در این برنامه علی الخصوص جناب آقای سلیمانی که زحمت هماهنگی و برنامه ریزی گروه را برعهده دارند تقدیر و تشکر می نمائیم.
۹۳/۵/۱۷ ۲۰:۰۸
حرکت بسیار خوبی ست که متاسفانه تا امروز توفیقش نصیب من نشده که در این برنامه شرکت کنم . آقای سلیمانی صدیق هم که در این چند وقت حسابی در بروکراسی ادارات درگیر است.
۹۳/۵/۱۷ ۲۰:۰۲
متشکرم از جناب آقای کوهی بابت تهیه خبر سومین برنامه پاکسازی رفتگران طبیعت میانه و هم چنین جناب آقای نائبی بابت درج خبر

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز