کد خبر: ۲۹۰۹۳
۵۲۲ بازدید
۳ دیدگاه

صحبتهای مددی در نشست کمیته فن آوری و ارتباطات شهرستان میانه

۱۳۹۳/۸/۹
۱۲:۵۳
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارتباطات و فن آوری یکی از شاخصه های توسعه هر جامعه ای محسوب می شود، گفت: اگر ارتباطات در جامعه به صورت صحیح واصولی انجام شود، انتقال درست ارزش ها و اطلاعات در جامعه انجام خواهد شد.

به گزارش ایرنا، محمدعلی مددی روز پنج شنبه در نشست کمیته فن آوری و ارتباطات این شهرستان با بیان اینکه رشد خدمات بهینه ارتباطات در استان آذربایجان شرقی پایین تر ازسایر استان هاست، افزود: به هیچ عنوان مورد قبول نیست که 37 روستای شهرستان از تلفن ثابت برخوردار نباشد.


وی اظهارکرد: در شهرستان میانه 102 روستا در عصر ارتباطات کنونی بی بهره از اینترنت بوده و اکثر روستاها فاقد پوشش همراه اول هستند.

مددی نبود نمایشگر در روستاها را سبب بروز مشکلاتی برای اهالی خواند و اظهارامیدواری کرد مسائل مخابراتی شهرستان طی زمانبندی مناسب رفع شده و مطالبات مردم تحقق یابد.

وی خواستار تدوین برنامه ای جامع چند ساله در حوزه ارتباطات و فن آوری با توجه بر گستردگی و افزایش حجم شهرستان میانه شد.

دیگر نماینده مردم میانه به توسعه مطلوب و بی نظیرکمی و کیفی مخابرات پس ازپیروزی انقلاب اشاره کرد و خواستار ایجاد امکانات و تجهیزات لازم برای آنتن دهی در مناطق کور شهرستان از جمله روستاها شد.

سید بهلول حسینی رسیدگی به مشکلات کارکنان مخابرات در واحد پاسخگویی 118 از جمله حقوق و بیمه آنها را امری مهم و ضروری در راستای خدمات رسانی بیشتر به مردم خواند.

وی بیان کرد: مخابرات می تواند با درآمدزایی های مختلف از قبیل افزایش نرخ تلفن ثابت و همراه اول بر بسیاری از مشکلات در حوزه اجرایی فائق آمده و رضایتمندی کارکنان خود را با افزایش حقوق و رفع مشکلات بیمه ای آنها و نیز رضایت مردم را از حوزه ارتباطات و فن آوری فراهم سازد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۸/۹ ۲۱:۰۴
لازم به افزایش نیست متاسفانه مخابرات غول اقتصادیست ولی به نفع مردم نیست اقای دکتر شما درد اشنای مردمید لازم است این مورد را به وزیر مخابرات تذکر دهید
۹۳/۸/۹ ۱۴:۳۲
واقعا باید به حس مردم دوستی و پشتکار شماافرین گفت جناب دکتر موفق باشید .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز