کد خبر: ۳۰۹۱۸
۱۷۹۶ بازدید
۱۶ دیدگاه (۱۰ تایید شده)

مددی در آیین کلنگ زنی مجتمع مسکونی پدیده نو + تصویر

۱۳۹۳/۹/۱۵
۰۰:۲۰

نماینده مردم میانه درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش سقف تسهیلات مسکن یکی از تدابیر دولت جدید و سیاست آقای آخوندی است گفت: امیدواریم مشکل مسکن مهر در جامعه به طور کامل رفع شود.

تصویر صدای میانه

محمدعلی مددی در آیین کلنگ زنی مجتمع مسکونی 192 واحدی پدیده نو در شهرستان میانه واقع درشهرک اندیشه گفت: اگر بروکراسی اداری و بانکها و تسهیلات آنها مانعی بر سرراه سرمایه گذاران شهرستان در راستای اشتغالزایی و تولید نباشد و مسوولین ، اعضای شورای شهر و شهردار حامی سرمایه گذاران باشند دیگر سرمایه گذاران نیز تشویق شده و به طور قطع معضل بیکاری و مسکن درسطح شهرستان حل خواهد شد.   

وی بیکاری و مسکن را یکی از دغدغه های مهم خانواده های ایرانی عنوان کرده افزود: مسکن یکی از تعهدات دولتها در سطح بین الملل است که به طور مثال در کشور آمریکا نیز دولت نتوانسته است مشکل مسکن مهر را مرتفع کند.

مددی با بیان اینکه دولت خدمتگزارجمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب تمام تلاش خود را درراستای حل مشکل مسکن به کار بسته و هم اکنون با جدیت تمام این مساله را دنبال می کند که مسکن مهر و تسهیلات بانکی با سود کم از مهمترین تدابیر دولت برای کاهش حل مشکل مسکن به شمار می رود. 

مددی از اقدام خانواده مددی سرمایه گذار این طرح مسکونی برای اشتغالزایی و تامین مسکن مورد نیاز شهرستان تقدیر کرد.

گفتنی است مسکن 192 واحدی پدیده نو با 8 هزارو 500 متر مربع مساحت و زیربنای 25 هزار متر مربع در 10 طبقه با 6 بلوک و 90 متر مربع زیربنای مفید و 25 متر مربع مشاعات طی سه سال اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.

این مجتمع با 150 میلیارد ریال هزینه  در مدت سه سال به اجراخواهد رسید همچنین هزار مترمربع  به زمین بازی و فضای سبز تخصیص یافته و برای 100 الی 110 نفر به طور روزانه تا اتمام طرح اشتغالزایی مستقیم و برای 200 نفر دیگر نیزاشتغالزایی غیرمستقیم فراهم نموده است.

 

سایت فرمانداری ویژه میانه

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۶ ۱۵:۲۱
اميدوارم هيچ خانواده اي بي خانه و كاشانه نباشه و شهر زيبايم ميانه از مهاجرت اجباري(بخاطر بيكاري) مردمانش رهايي يابد. به اميد پيشرفت شهر و همشهريان عزيز و بافرهنگ
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۵۵
باتشکر از مسولی دلش به حال شهرمون می سوزه .خسته نباشی دکتر مددی.
۹۳/۹/۱۵ ۲۲:۴۴
ما طرفدارش نیستیم ولی کارهای مددی را می ستاییم. خداوند عزتش را دهد.
۹۳/۹/۱۵ ۱۳:۱۳
پديده نو مجتمع خسکوني است يا تجاري؟درضمن مجري طرحش کدام اداره يا سازمان است؟
۹۳/۹/۱۵ ۱۱:۲۹
از دستش هرچی برامده انجام داده درود بر اقای مددی
۹۳/۹/۱۵ ۱۰:۳۳
مشکل مسکن مهر میانه حل شد ...
۹۳/۹/۱۵ ۱۰:۰۳
با تشکر از نماینده ی شریف و زحمتکش شهرستان میانه این پروژه قطع به یقین فواید زیادی برای مردم داره و علاوه بر خانه دار شدن افراد کم توان موقعیت اشتغال زایی نیز که یکی از بحران های شهر میانه است مرتفع خواهد شد با آرزوی موفقیت برای ایشان
۹۳/۹/۱۵ ۰۹:۱۹
باز بنده خدا یه کار مثبت داره انجام میده درمقایسه با قبلیا
۹۳/۹/۱۵ ۰۱:۳۶
ای آقا ایشون که باز در حال کلنگ زنی است؟ به نظرتان این پروژه به سلامتی اتمام می شود؟؟؟
۹۳/۹/۱۵ ۰۰:۴۵
همه این ها کار ایشان است ها. همه دقت کنند دچار توهم نشوند. یک نگاهی هم بیاندازید به اطرافیان غربال شده شان.

اخبار روز