کد خبر: ۳۰۹۶۳
۹۶۰ بازدید
۱۹ دیدگاه (۱۴ تایید شده)

خواسته های مددی در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان

۱۳۹۳/۹/۱۵
۱۳:۳۷

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت موظف است به تمام تعهدات خود در سطح جامعه از جمله در این شهرستان عمل کند. به گزارش ایرنا، محمدعلی مددی روز شنبه در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی این شهرستان افزود: دولت بعد از احداث سد شهریار در میانه متعهد به اجرای 12 هزار هکتار پایاب شده بود که تاکنون اجرایی نشده است.


وی بابیان اینکه توسعه بخش کشاورزی نیازمند زمین، آب و نیروی انسانی است، گفت: این پتانسیلها، منابع موجود در شهرستان و موقعیت جغرافیایی ویژه آن زمینه و بستر مناسب را برای توسعه همه جانبه فراهم آورده اما نیازمند مدیریت و برنامه ریزی صحیح است.

وی با تاکید بر لزوم توزیع عادلانه ثروت در جامعه افزود: متاسفانه این امر در شهرستان میانه محقق نشده است.

مددی از راه اندازی شعبه بانک صنعت و معدن، خانه فرهنگ مهر، خانه پرتو درمانی با تجهیزات سی تی اسکن، MRI، و سونوگرافی و سینمای دیجیتال و پیگیری راه ریلی میانه خبر داد و گفت: حرکتهای اصولی در راستای مطالبات مردم در شهرستان انجام شده اما این شهرستان نیازمند توسعه هرچه بیشتر در حد نام و جایگاه مردم آن است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۲۵
مددی هر جوری هم باشه و با مزاجتون سازگار نباشه دلش به میانه و میانه ای هست و تمام تلاششو هم میکنه. حداقل دکترو تو میانه میشه پیدا کرد . اون نماینده هایی که نبودن و نیستن چه بدرد مردم میخورد .
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۱۹
خسته نباشی دکترمددی .
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۰۶
متاسفانه خواسته نماینده تکراری است و چیز تازه ای ندارد
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۰۳
همشهری عزیز چرا همه چیز را به باده شوخی و مسخره و استهزا می گیریم و مسئول را دلسرد می کنیم؟ تقاضای استان شدن،خواستن فرودگاه و ......چه جای خنده و دلسردی مسئول دارد؟ چرا خود را قبول نکرده ایم ؟می دانید شهرهای کوچک تر از ما تقاضای استان شدن دارند؟ می دانید نماینده اهر در پشت تریبون مجلس خواستار استان شدن اهر را کرد و کسی در اهر به آن خواسته نخندید؟ می دانید با وجود داشتن فرودگاه سهند مراغه در بیخ گوش بناب نماینده بناب خواستار احداث فرودگاه در آن شهرستان شده است؟ نماینده سراب تنها خروج سراب از مشکلات فرا روی و بن بستی آن از استاندار تقاضای باند پرواز ترابری کرده است؟اهری که از میانه عقب است بنابی که وسعت آن 1/4 میانه است و سراب که در نزدیکی خود فرودگاه اردبیل و تبریز را دارد درست است که به خواسته اهر و بناب و سراب در استان شدن وخواستن فرودگاه ممکن است تن در ندهند ولی ارزش آن را دارد که اگر نوبتی هم باشد در آینده نوبت آن سه شهر هم خواهد بود.چون خواستن ، توانستن است. ببخشید که رک و صریح سخن گفتم.
۹۳/۹/۱۵ ۲۲:۴۰
ترسم که citi scan و m.r.i موجب ضد تبلیغ برای دوستمان شود
۹۳/۹/۱۵ ۲۲:۱۵
آوردن دستگاه ام آر آی دیگر شبیه یک شوخی می شود تا جدی!
۹۳/۹/۱۵ ۲۱:۳۵
باتشکر از زحمات خستگي ناپذير آقاي دکتر
۹۳/۹/۱۵ ۱۴:۴۴
تلاشهای شما ستودنی است.اجرکم عندالله
۹۳/۹/۱۵ ۱۴:۱۹
اگر عملی بشود...
۹۳/۹/۱۵ ۱۳:۵۰
امید آینده میز دکتور نماینده میز

اخبار روز