کد خبر: ۳۰۹۶۸
۷۳۲ بازدید
۷ دیدگاه (۶ تایید شده)

خواسته های امام جمعه میانه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان

۱۳۹۳/۹/۱۵
۱۵:۰۳

امام جمعه میانه: رعایت حال مردم از مهمترین وظایف مسوولان استامام جمعه میانه نیز در این آیین گفت: رعایت حال مردم، انجام امور مربوط به سرنوشت مردم با وسواس و دقت فراوان و حفظ اموال بیت المال از مهمترین وظایف مسوولان است.

حجت الاسلام محمدرضا حامدی با بیان اینکه مشکل عمده شهرستان میانه بحث اشتغال است، افزود: اگر چه بیکاری یکی از مهمترین مشکلات کشور است اما در این شهرستان از آمار بالایی برخوردار است.

وی اظهار کرد: این انصاف نیست که در این شهرستان به برکت وجود سدهای بزرگ از جمله آیدوغموش که گاهی اوقات آب آن سرریز می شود و یک پنجم امکانات انتقال آب آن فراهم شده است، بیکاری بیداد کند.

حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه هر هکتار از زمین های اطراف این سد برای یک نفر اشتغالزایی می کند، از استاندار آذربایجان شرقی و نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی خواست تا با برنامه ریزی و چاره اندیشی زمینه بهره برداری از 13 هزار هکتار پایاب سد آیدوغموش را فراهم آورند.

امام جمعه میانه از نبود اداره میراث فرهنگی و موزه در این شهرستان اظهار نارضایتی کرد و گفت: از مدیرکل اداره راه و ترابری نیز گله مندیم زیرا مشکلات راه در شهرستان از جمله جاده فیروزکوه که با کمترین بارش بسته است، آزار دهنده می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۶ ۰۸:۱۷
خوب شد یک نفر بلاخره گفت جاده میانه خلخال ممنون
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۲۹
تشکر از اقای امام جمعه
۹۳/۹/۱۵ ۲۳:۴۱
جاده فیروزکوه؟؟؟؟
۹۳/۹/۱۵ ۱۹:۴۶
ممنون ازاولین جمله
۹۳/۹/۱۵ ۱۵:۴۶
امام جمعه عزیزم خوشحالم ازاینکه شما نیز به فکر پیشرفت شهر هستید

اخبار روز