کد خبر: ۳۰۹۷۰
۲۳۲۰ بازدید
۵۸ دیدگاه (۵۶ تایید شده)

معرفی میکاییل رسولزاده بعنوان پژوهشگر برگزیده سال 93 استان + تصویر

۱۳۹۳/۹/۱۵
۱۵:۰۸

پژوهشگران برگزیده سال 93 در حوزه فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی در سیزدهمین آیین تجلیل از پژوهشگران برتر فرهنگ و هنر استان معرفی شدند.   به گزارش خبرنگار ایرنا، کمیته بزرگداشت هفته پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و هیأت انتخاب پژوهش های برگزیده سال 93 روز شنبه از میان آثار پژوهشی و پایان نامه و کتاب های پژوهشی ارایه شده به دبیرخانه در چهار حوزه پژوهش، کتاب پژوهش محور، پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا و فصلنامه پژوهشی انتخاب های خود را بشرح زیر اعلام کرده است:


در بخش پژوهش های برگزیده در حوزه فرهنگ عمومی با توجه به اهمیت موضوع ازدواج و پرداختن به زوایای گوناگون آن، کار پژوهشی – مطالعه آیین ها و نظام ازدواج در استان متعلق به ' سمیه امامی' به عنوان پژوهش برگزیده انتخاب شد.

درحوزه پژوهش های قرآنی، اثر پژوهشی معصوم پژوهی کار دکتر علی رضا رادبین به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

در بخش پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا، با توجه به شاخص استانی بودن انتخاب، انتخابی نبود.

در حوزه پایان نامه های دینی و قرآنی، پایان نامه نظام عمل فردی به قرآن از دیدگاه قرآن و اهل بیت مربوط به صغری سلطانی انتخاب شد.

در بخش کتاب پژوهش محور، با تقدیر از فعالان عرصه نشر و اصحاب قلم استان، از میان 20 عنوان کتاب بررسی شده جایزه به کتاب گردشگری ادبی کار میکائیل رسول زاده و در حوزه کتاب پژوهش محور با موضوع مطبوعات، کتاب پژوهشی نشریات تبریز کار مشترک فرهاد دیرنگ و مهدی قنبروند انتخاب شد.

در بخش نشریات پژوهشی و در بخش فصلنامه های پژوهشی، فصلنامه آذر آران به خاطر استمرار و تداوم انتشار و توجه به مسایل بومی، جایزه به سردبیر این فصلنامه دکتر متفکر آزاد اهدا شد.

در بخش جنبی نیز کمیته برگزاری به پاس قدردانی از تلاش ها و فعالیت های چندین ساله دکتر علی اصغر عزیزپور در حوزه فرهنگ عمومی استان از وی تقدیر کرد.

سیزدهمین آیین تجلیل از پژوهشگران برتر فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی روز/شنبه/ در تالار خاقانی خانه فرهنگ تبریز برگزار شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۰/۱۴ ۲۳:۵۲
با عرض تبریک خدمت استاد گرانقدر آقای رسولزاده انشااله در تمام مراحل زندگیتان پیروز و موفق باشید
۹۳/۱۰/۱ ۱۱:۲۷
سلام استادعزیز اقای رسول زاده این موفقیت بزرگ رابرایت تبریک میگم انشاالله درهمه ی مراحل زندگی موفق باشی خیلی خوش حال شدم شاگردشمادرکلاس علوم انسانی مدرسه ی شهیدباکری
۹۳/۹/۳۰ ۲۰:۰۷
تبریک استاد رسولزاده عزیز پاینده باشید!
۹۳/۹/۱۷ ۱۷:۲۶
این موفقیت گرچه بنام جناب رسولزاده ثبت شده ولی بی شک افتخار ارزنده ای است برای شهرمان که مایه ی فخر و مباهات است این موفقیت رو به جناب رسول زاده تبریک گفته آرزوی سربلندی ابدی دارم
۹۳/۹/۱۷ ۰۰:۳۱
دوست محقق و مدبر،جناب آقای رسولزاده خبر مسرت بخش موفقیت و هنر نمایی شما در عرصه علم و فرهنگ موجب افتخار و مباهات جامعه فرهنگی -دانشگاهی شهرمان گردید،ضمن تبریک این موفقیت ارزنده ، آرزومند عزت - سربلندی وتوفیقات روز افزون تان در همه عرصه های زندگانی هستیم.
۹۳/۹/۱۶ ۱۴:۴۷
دوست عزیزم . تبریک میگم پاینده باشید. کار جدیدی در دست دارید؟
۹۳/۹/۱۶ ۱۱:۵۲
استاد عزیز و گرانقدرم جناب آقای رسولزاده ، ضمن عرض تبریک این افتخار آفرینیتان در محافل هنر و فرهنگ به رسم شاگردی امروز اعلام می دارم از شما چیزهای زیادی آموخته ام کا تا پایان عمر ارزش معنوی آن ها همراه من خواهند بود. یاد و خاطره ی آن روزی گرامی باد که با صفا و صمیمیت برادرانه ی خود قبل از ورودم به دانشگاه برای دلگرمی و تشویق بنده یکی از کتاب هایتان در زمینه ی گردشگری را به من هدیه کردید که دوخط یادگار آن در صفحه ی اول همیشه باعث انرژی مضاعف و انگیزه گرفتن من شده و خواهد شد.
۹۳/۹/۱۶ ۱۰:۱۶
با سلام عرض تبریک و توفیق روز افزون برای استاد رسولزاده
۹۳/۹/۱۶ ۰۹:۳۱
اگرچه امروز کمابیش در مجالس و محافل مختلف از خدمات علمی و فرهنگی دوست و استاد گرامی مان آقای رسولزاده قدردانی و تجلیل می شود، لیکن گذر زمان ارزش تلاش ها و آثار گرانقدر این محقق کوشا را بیش از پیش آشکار و نمایان تر خواهد کرد و بدون تردید آثار ماندگار ایشان به تدریج منبع ارجاعات محققین و پژوهشگران بعدی خواهد شد. من هم به نوبه خود عرض تبریک و خسته نباشید دارم. توفیقات روزافزونتان را آرزومندم.
۹۳/۹/۱۶ ۰۹:۱۹
تبریک آقای رسولزاده
۹۳/۹/۱۶ ۰۹:۱۰
جناب آقای رسولزاده محقق ارجمند و اندیشمند حوزه اجتماعی با سلام - شهرستان میانه به داشتن محققی همچون جنابعالی که دارای شخصیت اجتماعی و فرهنگی و صاحب نظر در عرصه های آموزشی ، اجتماعی و پژو هشی می باشد به خود میبالد. این موفقیت را تبریک نموده و توفیق روز افزون برایتان خواهانم.
۹۳/۹/۱۶ ۰۸:۱۴
باعث افتخار شهرستانه اقای رسولزاده شما اصالتا از مناطق اوچ تپه هستید
۹۳/۹/۱۶ ۰۱:۲۰
تبریک استاد رسولزاده بزرگوار.شاهین موفقییتتان همیشه در اوج باد.
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۲۶
تبریک به استاد رسولزاده ، با آرزوی موفقیت های بیشتر . تصویر را هم زدیم تا مستندتر باشد .
۹۳/۹/۱۵ ۲۲:۱۳
آقای رسول زاده ،همکار گرامی! این موفقیت را تبریک می گویم. انشاالله همیشه مستدام
۹۳/۹/۱۵ ۲۱:۳۹
با سلام و آرزوی توفیق برای تمام دوستان گرامی و نیز شهروندان معظمی که حقیر را مورد لطف قرار می دهند در چند مطلبی که در سالهای اخیر از من یا من خودم نوشته ام و در سایت منتشر شده است نظر داده اند بنا به تشخیص ناقصی که داشته ام در جواب دادن به اظهار لطفشان کوتاهی کرده ام واین نقص را یکی از دوستانم در کلاس در هنگام تدریس تعامل اجتماعی تذکر دادند بحث جالبی در حوزه تعامل اجتماعی سازنده در فضای مجازی صورت گرفت که عن قریب منتشر می کنم.
۹۳/۹/۱۵ ۲۰:۴۰
تبریک و آرزوی موفقیت برای استاد گرامی آقای رسولزاده
۹۳/۹/۱۵ ۲۰:۲۷
آقای رسولزاده ضمن تبریک موفقیت حاصل شده برای خانواده محترم و جامعه پژوهشگران، آرزو دارم شاهد موفقیت های دیگر از طرف شما و سایر عزیزان در این عرصه باشیم.
۹۳/۹/۱۵ ۲۰:۲۳
موفقیت و سرفرازی ایشان راارزومندم
۹۳/۹/۱۵ ۲۰:۰۰
آرزوی سلامت وسعادت برای همکارگرامی آقای رسولزاده دارم.
۹۳/۹/۱۵ ۱۹:۱۰
برای دوست عزیزم جناب [b][u] مکائیل رسولزاده [/b][/u] آرزوی موفقیت دارم.
آرزوی توفیق روز افزون برای همکار عزیزم دارم.
۹۳/۹/۱۵ ۱۸:۰۹
استاد موفقیت شما باعث خوشحالی و نور امید در دلهای شاگردانتان می گردد. ان شالله شاهد موفقیت های بزرگتر شما در صحنه های کشوری باشیم.
این موفقیت را به جناب آقای رسولزاده و جامعه فرهنگیان میانه تبریک عرض می نماییم.

اخبار روز