کد خبر: ۳۰۹۷۲
۶۳۱ بازدید
۶ دیدگاه (۵ تایید شده)

خواسته های حیدری آزاد در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان

۱۳۹۳/۹/۱۵
۲۳:۰۸

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه با بیان اینکه در راستای جذب سرمایه گذار در شهرستان میانه برای افزایش اشتغال و تولید تلاشهای زیادی صورت گرفته، بوروکراسی اداری در سطح استان را مانع اصلی بر سر راه جذب سرمایه گذاران عنوان کرد.
اسماعیل حیدری آزاد روز شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه با حضور استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه ایشان، بحث راهها و جاده ها از جمله مسیر جاده ترانزیت میانه به تیکمه داش را که قتلگاه مردم شده است، عدم بهره برداری از پایاب سدها از جمله آیدوغموش را که اگر به بهره برداری برسد هیچ کس در شهرستان بیکار نبوده بلکه از شهرهای همجوار نیز در این زمینها مشغول به کار خواهند شدرا از اصلی ترین مشکلات شهرستان برشمرد.
وی اظهارکرد: علی رغم بازدید مدیر کل نوسازی مدارس استان از مدارس سطح شهرستان و اینکه در کسب کمکهای مردمی و خیرین مدرسه ساز رتبه اول استانی را دارا هستیم اما هنوز 40 درصد مدارس شهرستان نیاز به بازسازی و نوسازی دارد .
حیدری آزاد گفت: انتظار داریم استاندار آذربایجان شرقی در جذب اعتبار ماده 180 در شهرستان ما را یاری کنند تا پروژه هایی که در قانون بودجه مصوب شده  تسطیع شود زیرا شهرستان میانه نیازمند ریال به ریال ماده 180 است.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به عملکرد نه ماهه دولت در شهرستان گفت: این عملکرد در سایه تلاشهای همگانی و تعامل و همراهی نمایندگان مردم شهرستان، امام جمعه و اعضای شورای اداری با حمایتهای استاندار و مسوولین استانی حاصل شده و امیدواریم شاهد حمایت و همراهی بیش از پیش این عزیزان برای رفع مشکلات مردم شهرستان باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۶ ۱۹:۴۲
«»معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه با بیان اینکه در راستای جذب سرمایه گذار در شهرستان میانه برای افزایش اشتغال و تولید تلاشهای زیادی صورت گرفته، بوروکراسی اداری در سطح استان را مانع اصلی بر سر راه جذب سرمایه گذاران عنوان کرد«». با تشکراز صداقت و شهامت قابل تقدیر و تحسین فرماندار محترم و نظر دقیق و کارشناسانه ایشان در آسیب شناسی دقیق عدم رشد و توسعه شهرستان و عدم امکان جذب سرمایه گذران بهتر است به معضلات فوق کارشکنی های عمدی آمیخته به فساد بوروکراسی حاکم-کار شکنی های جاهلانه و کاملا آگاهانه با روحیه عدم تحمل بخش خصوصی توسط بعضی از ادارات و کارمندان نمونه و نخبه آنها(بعنوان مشکل و معضل اصلی)و فرهنگ غلط حاکم بر آحاد مختلف شهری نسبت به کار و تلاش و سرمایه گذاری و ...... اضافه کرد.
۹۳/۹/۱۶ ۰۸:۱۱
لااقل به اندازه مراغه مرند واهر به طور یکسان از میانه هم حمایت همه جانبه بشه
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۲۴
کد خبر: 81343331 (4278046) | تاریخ خبر: 17/07/1393 | ساعت: 14:10| نخستین سند تدبیر و توسعه شهرستانی آذربایجان شرقی در مراغه تصویب شد مراغه - ایرنا - سند تدبیر و توسعه مراغه به عنوان نخستین سند شهرستانی آذربایجان شرقی با حضور استاندار و مدیران کل این استان به تصویب رسید. به گزارش ایرنا، مدیرکل برنامه و بودجه معاونت برنامه ریزی استانداری آذربایجان شرقی در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان در فرمانداری ویژه مراغه گفت: این سند دارای هفت هسته کلیدی شامل منطقه ویژه اقتصادی، توسعه صادرات، اصلاح الگوی کشت و آبیاری کشاورزی و باغداری، استخراج و فرآوری مواد معدنی، ایجاد قطب سلامت، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تقویت زیرساخت های گردشگری است. جلیل صریحی، با اشاره به اینکه عمده برنامه های تدبیری این سند با اعتبار پیش بینی شده 12 هزار و 200 میلیارد ریال در سال 94 آغاز و در سال 97 به پایان می رسد، افزود: دراین سند تمامی نقاط قوت و ضعف سرمایه گذاری و توسعه این شهرستان توسط مدیران کل، مدیران شهرستانی و مشاوران استاندار آذربایجان شرقی مورد بحث و بررسی قرارگرفته است. در حالیکه در میانه 4 هسته کلیدی گنجانده شده!! تبدیل مراغه به یک قطب سلامت در منطقه!!
۹۳/۹/۱۶ ۰۰:۰۷
متاسفانه خواسته فرماندار محترم تکراری است و چیز تازه ای ندارد
۹۳/۹/۱۵ ۲۳:۴۸
آقای فرماندار امیدوارم طبق فرمایش قبلی تان در آغاز کار در میانه که اعلام کردید میانه باید به جایگاه واقعی خود یعنی شهر دوم استان بعد از تبریز برسد، نائل آیداین شهرستان مشکلات زیادی دارد که هنوز هم قابل حل نیست امکانات ان برای میانه قدیم در حد خیلی پائین است و متاسفانه دور جدید مهاجرت ها از میانه از امسال شروع شده است و سرشماری سال 95 هم این را ثابت خواهد کرد.

اخبار روز