کد خبر: ۳۰۹۸۳
۷۹۴ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

بازدید مدیر کل ورزش و جوانان استان از استاديوم شهید سرانجام ميانه

۱۳۹۳/۹/۱۶
۰۰:۴۳

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از بهره برداری استاديوم پنج هزارنفری شهید جمشید سرانجام ميانه در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی، "سیدمحمد شروین اسبقیان" در بازدید از استادیوم پنج هزار نفری شهید جمشید سرانجام میانه به همراه "صادق پورمهدی" معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی اظهار کرد: این ورزشگاه بالای 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در حال حاضر جاده دسترسی به استاديوم، درب ورودی، حصار کشی و نورافکن ها بصورت عملیاتی در حال اجراست و پیمانکار بر اساس جدول زمانبدی، بیستم دی ماه استادیوم را آماده تحویل خواهد کرد که دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: در خصوص جاده دسترسی ۵۰ درصد كل هزينه مربوط به خاكبرداری، زيرسازی، آسفالت و جدول گذاری تا سقف هفت ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال از سوي شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی و ۵۰ درصد مابقی از سوی شهرداری پرداخت شود .

وی خاطرنشان کرد: شهرداری در سريع ترين زمان ممكن نسبت به تهيه طرح مورد نياز جهت تكميل جاده دسترسي قرارداد مربوطه را تنظيم كند تا به امضاي طرفين برسد.

اسبقیان گفت: سیستم های حرارتی، آبی، اسکوربرد، چمن مصنوعی، چهار هزار صندلی تماشاگران، جایگاه ویژه، چهار طبقه قسمت اداری و رختکن ها ، محوطه سازی  استادیوم آماده شده است

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی نیز گفت: استادیوم پنج هزار نفری میانه در حد استانداردهای AFC و به بهترین نحو ساخته شده است.

صادق پورمهدی اظهار کرد: استادیوم پنج هزار نفری میانه در حد استانداردهای AFC  و به بهترین نحو ساخته شده است.

وی افزود: تمامی استانداردها و ملزومات برگزاری رقابت های بین المللی فوتبال در استادیوم رعایت شده است و شاهد برگزاری بین المللی و مهم کشوری در این استادیوم خواهیم بود.

پورمهدی خاطرنشان کرد:  برای تجهیز امکانات داخلی این استادیوم، باید بخش خصوصی مشارکت کرده و بسترهای لازم برای این امر از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه میسر شود.

وی خاطرنشان کرد:  استادیوم میانه با دارا بودن امکانات مناسب و فضای ورزشی می تواند بستر مناسبی برای توسعه ی ورزش قهرمانی و همگانی باشد و پایگاه قهرمانی در این استادیوم راه اندازی شود.

معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی گفت: استادیوم 5 هزار نفری در فازهای بعدی به مجموعه بزرگ ورزشی میانه تبدیل خواهد شد و استخر، سالن های ورزشی و دیگر امکانات در طرح توسعه جانمایی شده و حتی استادیوم فوتبال را می توان به 15 هزار نفری افزایش داد.

گفتنی است استاديوم پنج هزارنفري شهید جمشید سرانجام ميانه چهارده هزار متر مربع فضای باز و سه هزار و 400 متر مربع فضای سرپوشیده دارد

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۹/۱۶ ۰۸:۰۳
خوبه افتتاح نکردندچون بعدا یکی دیگه میامد افتتاح میکرد
۹۳/۹/۱۶ ۰۷:۴۳
بیشترین نام اوران ورزشی از شهرستان میانه است پس جا دارد بودجه هم از همه شهرهای استان بیشتر باشد

اخبار روز