کد خبر: ۳۳۶۲۰
۵۹۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مددی :

مشکلات بانکی و امور مالیاتی تولیدکنندگان شهرستان میانه برطرف شود

۱۳۹۳/۱۱/۲
۲۱:۱۰

محمدعلی مددی عصر امروز در نشست با مدیران کل, تولید کنندگان، صنعت‌گران و سرمایه‌گذاران شهرستان با تاکید براینکه مسئولان باید در این زمینه تصمیمات درستی با توجه به شرایط زمان اتخاذ کنند، اظهار داشت: چرا باید بعد از 35 سال از پیروزی انقلاب، سرپا نگهداشتن واحدهای تولیدی معضل شده و بیکاری در شهرستان غوغا کند.

وی گفت: بیکاری تهدید نظام خانواده و سبب افزایش ناهنجاری‌های اجتماعی و اعتیاد بوده و اعتیاد به تنهایی آتش زیر خاکستر است.

مددی با بیان مشکل بسیاری از تولیدکنندگان با اداره مالیات، خواستار برگزاری جلسات کارگروهی و اساسی با حضور چند تن از کارشناسان امور مالیاتی تهران شده است، افزود: بنا برماده و قانون درمناطق کمتر توسعه یافته که میانه نیز جزو این مناطق محسوب می‌شود، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران 20 سال معاف از مالیات هستند اما این اصل در میانه رعایت نشده که نیازمند بررسی و چگونگی عدم اجرای این موضوع است.

وی با تقدیراز زحمات و پیگیری‌های معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه به ارتباط مطلوب و موثر فرماندار ویژه شهرستان با مقامات بالای کشوری برای پیگیری سهم شهرستان از محل صندوق توسعه ملی و یک هزار میلیارد ریال ازسوی  بنیاد برکت برای توانمندسازی واحدهای صنعتی شهرستان  شد.

تسنیم

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز