کد خبر: ۳۳۶۲۱
۸۳۴ بازدید
۶ دیدگاه (۴ تایید شده)

حامدی :

نخواهم گذاشت کسی از شهرستان ریالی مالیات بپردازد

۱۳۹۳/۱۱/۲
۲۱:۱۲

 امام جمعه میانه با تاکید بر اینکه ما مسوولان باید مصالح جامعه را در نظر بگیریم، گفت: متاسفانه ما بخشنامه محور شده و فقط مصالح مجموعه اداری خود را در نظر می گیریم.
 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدرضا حامدی روز پنج شنبه در نشستی با تولیدکنندگان، صنعت گران و سرمایه گذاران این شهرستان افزود: مگر قانون مالیات در کشور فرق می کند که میزان آن در شهرستان میانه با تهران و یا دیگر شهرستان ها یکی نیست.

وی با اشاره به اینکه شهرستان میانه به سرمایه گذاری بخش خصوصی نیاز شدیدی دارد، گفت: ما مسوولان باید جوابگوی مشکلات و ناهنجاری های بوجود آمده در سایه بیکاری باشیم.

حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه طرح مشکل برای مسوولان عادت شده است، افزود: اساسی ترین دغدغه مسوولان باید حل مشکل باشد.

وی بر برگزاری این جلسات به صورت مستمر تا بازده مشخص تاکید کرد و گفت: تا زمانی که خود تولید کنندگان، صنعت گران و سرمایه گذاران نخواهند باید این جلسات برپا شده و خروجی مناسبی داشته باشد تا مشکلات به حداقل رسیده و موجبات رضایت مردم فراهم شود.

امام جمعه میانه تاکید کرد: اگر خلاف گفته نماینده مردم میانه که گفتند امور مالیاتی میانه تفسیر به رای می کند ثابت نشود نخواهم گذاشت کسی از شهرستان ریالی مالیات بپردازد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۳ ۲۰:۳۱
لطفا اگر کسی اطلاعات بیشتردر این خصوص داره بنویسه: امام جمعه میانه تاکید کرد: اگر خلاف گفته نماینده مردم میانه که گفتند امور مالیاتی میانه تفسیر به رای می کند ثابت نشود نخواهم گذاشت کسی از شهرستان ریالی مالیات بپردازد.
۹۳/۱۱/۳ ۱۴:۱۸
ای کاش همیشه قانون را مبنای کار قرار دهیم ، جایی که ما مواجه با مشکل تحریمها و کاهش قیمت نفت هستیم ، اتکا بایستی بر مالیات باشد ، مثل کشورهای دیگر . پیشنهادی که اینجانب دارم این است که برای شفاف سازی ، اشخاص و اصنافی که معترض مالیات هستند مبلغ مالیات تشخیصی و قطعی خود را اعلام کنند تا همه بدانند که موضوع چیست . کلی صحبت کردن در این موضوع تخصصی به نظر جالب نیست. مالیات ارزش افزوده 8 درصدی اگر محل اعتراض هست بایستی گفته شود که 8 درصد را مصرف کننده نهایی پرداخت می کنند یعنی مردم و شهروندان ،و از آن 8 درصد 2.7 درصد برای عوارض و مبلغ 5.3 برای مالیات می باشد که قسمت عمده مبلغ عوارض به شهرداریها برای عمران و آبادانی تخصیص می یابد و 1 درصد نیز برای بیمه روستاییان و عشایر می باشد. پس آقایان تولید کننده و اصناف بیایند بفرمایند در این چند سالچقدر مالیات داده اند که الان معترض هستند.
۹۳/۱۱/۳ ۰۹:۱۳
گویا امام جمعه محترم هم استین ها را بالا زده اند از ورود ایشان به مسایلی از این دست تشکر می کنیم. من لا معاش له لا معادله
۹۳/۱۱/۲ ۲۳:۴۸
جناب امام جمعه میانه چرا در مورد قبولین فولاد هیچ کاری نمیکنید یعنی سرنوشت ۲۵۰ نفر جوان برایتان مهم نیست

اخبار روز