کد خبر: ۳۳۷۵۴
۲۹۲۱ بازدید
۳۰ دیدگاه

فرزند معاون سابق عمرانی فرمانداری ویژه میانه به رحمت خدا رفت + تصویر

۹۳/۱۱/۴
۲۰:۰۱

فرزند معاون سابق عمرانی فرمانداری ویژه میانه به رحمت خدا رفت.

مرحوم محمدمهدی عبدالهی پسر جمشید عبداللهی دانشجو بود و بعد از چند روز سپری کردن در کما ، در یکی از بیمارستانهای تبریز به دیار باقی شتافت .

مراسم تشییع جنازه این جوان ناکام فردا ساعت 10 صبح از امامزاده اسماعیل (ع) برگزار خواهد شد .

لازم به ذکر است جمشید عبداللهی پدر جوان مرحوم ، معاون سابق عمرانی فرمانداری ویژه میانه، از اساتید گروه معارف دانشگاه آزاد و عضو دفتر امام جمعه بود که چندی پیش به علت بازنشستگی از سمت معاونت عمرانی کنار رفت .

**************

صدای میانه به نوبه خود این مصیبت را به خانواده محترم آقای جمشید عبدالهی تسلیت گفته و از خداوند متعال خواستار صبر برایشان می باشد .

 

تصویر صدای میانه

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۱/۱۷ ۱۰:۳۴
بسم الله الرحمن الرحیم من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق هر چند مصیبت از دست دادن فرزند، باری گران و جانفرساست لیکن دل سپردن به فضل و رحمت الهی و چنگ زدن به ریسمان متین مدد و سکینه حضرت دوست، تحمل را میسر میسازد. اندر آنجا که قضا حمله کند *** چاره تسلیم و ادب ، تمکین است همدردی و همراهی بندگان صالح خداوند نیز غم و آلام ماتم را فرو میکاهد و دریای متلاطم دلهای محزون را آرامش میبخشد. اینک که دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما را به دیار باقی برد و روح بلند فرزندی مهربان و با ادب ، خیر و عاشق پاکباخته اهل بیت (ع) مرحوم مغفور شادروان حاج محمد مهدی عبداللهی را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد و همه را در ماتم و سوگ ابدی نشاند، به حکم ادب و حق شناسی، با نهایت احترام و رعایت ادب و در کمال تواضع و ارادت و با عرض سپاس، بدین وسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از یکایک شما سروران، دوستان، همكاران ، بخصوص روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه محترم شهرستان میانه ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، روابط عمومی محترم شهرداری میانه تمامی روئساي ادارات و مسئولان ارجمندی و اعضای محترم صدای میانه و.. که با تماس تلفني ، ارسال پیامهای محبت آمیز، اهداي گل, تابلو تسلیت و بنر و همچنین حضور در مراسم تشییع، تدفین، مجالس ترحیم و یادبود مرحوم فرزندم شرکت نموده و با ابراز همدردی، موجب تسلی خاطرمان شدید صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری می‌نماییم. از اینکه امكان تشکر و سپاسگزاری حضوري از یکایک عزیزان ارجمند وجود نداشت ، پوزش خواسته و از آستان ربوبی دوام عزت و سعادت همه عزیزان را آرزومنديم. امیدواریم خداوند بزرگ عنایت فرماید تا بتوانیم لطف و زحمات یکایک عزیزان را جبران نماییم. با احترام و سپاس فراوان – عبداللهی
۹۳/۱۱/۶ ۱۴:۵۷
خانوادهای محترم عبداللهی و یوسفی درگذشت فرزند عزیزتان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر و اجر و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کنم.
۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۵۳
باسلام و ادب بدینوسیله از کلیه بزرگواران و سروران ؛فرمانداری ویژه ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، شهرداری و کلیه دوستان و اعضای محترم صدای میانه ؛ که با ابراز همدردی و عرض تسلیت بخاطر درگذشت جوان دلبندمان محمدمهدی ما را در این غم بزرگ تنها نگذاشتند تقدیر و تشکر می کنیم. خداوند عمر شما عزیزان را مستدام دارد.
۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۳۱
جناب آقای عبداللهی استاد بزرگوار تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگتان، سوز این غم به حدی است که اشک چشم از فرو نشاندن آن عاجز است. باشد که خداوند منان دلتان را آرام کند و به شما، مادر و خواهر ایشان صبر جزیل عطا کند تا از این امتحان الهی نیز بسان دیگر امتحانها سربلند بیرون آیید. ما را در غم خود شریک بدانید.
۹۳/۱۱/۶ ۱۲:۱۵
تسلیت به همه جوانها
۹۳/۱۱/۶ ۰۰:۲۴
جوان پاک ومومنی بود یقیناموردرحمت و مغفرت خداوند قرار خواهد گرفت خداوند به پدر ومادر وخواهر وسایر بستگان ایشان صبروبردباری و قوت قلب عطا فرماید
۹۳/۱۱/۵ ۱۵:۱۳
مصيبت وارده را خدمت دوست بزرگوار جناب آقاي عبدالهي تسليت عرض نموده براي آن مرحوم غفران الهي و براي بازماندگان صبر و شكيبايي آرزومندم .
برادر بزرگوار؛ جناب آقای حاج جمشید عبداللهی با نهایت تأسف و تأثر، درگذشت ناگهانی فرزند دلبندتان را خدمت حضرتعالی و خانواده های محترم عبداللهی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برایتان صبر و أجر مسئلت داریم.
اناالله واناالیه راجعون ضمن عرض سلام، ادب و احترام بدینوسیله با نهایت تأسف و تأثر مصیبت وارده و درگذشت ناگهانی فرزند دلبند حاج آقای عبداللهی معاون سابق معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه را به خانواده داغدار آن عزیز سفر کرده و سایر بازماندگان عزادار، تسلیت و تعزیت میگوییم.
۹۳/۱۱/۵ ۰۰:۳۹
استاد عزیز، در گذشت پسر گرامیتان را به شما تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال برای شما و خانواده محترم صبر و شکیبایی آرزومندم
۹۳/۱۱/۵ ۰۰:۲۹
روحش شاد، جوانمرگي از اسفناكترين دردهاست،خدا به پدر ومادر وعزايزانش صبر بده.تسليت وارزوي تسلي براي بازماندگان.
۹۳/۱۱/۴ ۲۳:۴۲
خدمت استاد ارجمند وخانواده محترمشان عرض تسلیت داشته واز خداوند منان برای فرزند گرامیتان علو درجات را خواستارم
۹۳/۱۱/۴ ۲۳:۳۱
خدمت حاج آقا عبداللهی بزرگوار تسلیت عرض نموده و برایشان از خداوند متعال صبر و شکیبایی آرزومندم.
۹۳/۱۱/۴ ۲۳:۲۹
اناالله واناالیه راجعون حاج آقای عبدالهی بانهایت تاسف درگذشت فرزند گرامیتان را تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران و برای شما طول عمر مسئلت داریم.
اناالله واناالیه راجعون جناب آقای عبدالهی ضایعه درگذشت فرزند عزیزتان را خدمت جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال خواستاریم که با رحمت عظیم خود روح پاک آن عزیز را در خلد برین میهمان رستگاران کند. باشدکه همه بازماندگان در این آزمون سخت، شکیبا و استوار بر تقدیر حضرت حق تسلیم و مزین به مقام صبر جمیل شوید.
۹۳/۱۱/۴ ۲۲:۱۳
انالله و انا الیه راجعون چه مصیبت بزرگی خداوند به پدر و مادر مرحوم صبر دهد که به راحتی قابل تحمل نیست خدا رحمت کند.
این مصیبت بزرگ را برای دوست و همکار عزیزم جناب آقای عبدالهی تسلیت عرض می کنم.
۹۳/۱۱/۴ ۲۱:۵۷
جوان پاکي بود خدايش بيامرزد. از خداوند متعال براي خانواده ايشان و بالاخص پدرو مادر آن بزرگوار طلب صبر دارم.
اناالله واناالیه راجعون ضمن سلام و احترام و تسلیت مصیبت وارده به خانواده معزز حاج آقای عبداللهی معاون سابق معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه، از مدیریت محترم سایت صدای میانه به خاطر انسجام و تعهد عالی در انتشار اخبار روزانه شهرستان و همچنین کاربران فرهیخته این سایت برای ابراز همدردی با خانواده محترم معزا تشکر و قدر دانی می نمایم. محمود زرین
۹۳/۱۱/۴ ۲۱:۴۳
روح شاد یادش گرامی تسلیت....
۹۳/۱۱/۴ ۲۱:۳۵
مصیبت سنگینی بر پدر و مادر است. خداوند به این خانواده صبر و تحمل این غم را بدهد و رحمت و بخشش خود را شامل آن جوان ناکام کند.
۹۳/۱۱/۴ ۲۱:۲۹
اناالله واناالیه راجعون خانواده ی محترم عبداللی وجناب آقای جمشید عبداللهی ضائعه ی وارده به حضرتعالی موجب تاثر خاطر واندوه فراوان شد چراکه هیچ گاه ادب ومتانت آن بزگوارفراموش نخواهدشد اینجانب از بارگاه خداوند منان آرزوی رحمت ومغفرت روزافزونی رابرای ایشان خواستارم.
انالله وانا الیه راجعون روحش شاد خانواده محترم عبداللهی تسلیت خداوندمتعال برایتان صبرعنایت فرماید مارادرغم خودشریک بدانید
۹۳/۱۱/۴ ۲۰:۲۲
بنده هم به نوبه خود این مصیبت ناراحت کننده را به خانواده محترم عبدالهی تسلیت گفته و از خداوند متعال آرامش روح آن مرحوم را خواستارم. مي رسد روزي که بي هم مي شويم يک به يک از جمع هم کم ميشويم مي رسد روزي که ما در خاطرات موجب خنديدن و غم مي شويم گاه گاهي يادِ ما کن ای عزيز مي رسد روزي که بي هم مي شويم
۹۳/۱۱/۴ ۲۰:۲۰
آقای عبدالهی تسلیت می گوییم . جالبه صد در صد این خبر رو عوامل فرمانداری می دونستند ولی تا الان به غیر از صدای میانه کسی یا نهادی اطلاع رسانی نکرده بود .
۹۳/۱۱/۴ ۲۰:۱۳
محمد مهدی عبداللهی عزیز یکی از بهترین، معتقد ترین، متعهد ترین، مودب ترین، و آرام ترین جوانان شهرستان بود. خبر فوت این دوست عزیز بنده رو هم صبح داغدار کرد و خودم نیاز به تسلی دارم.. لیکن درد بنده در مقابل مصیبت و ناراحتی خانواده بزرگوار این دوست عزیز واقعا چیزی نیست... از صمیم دل ضمن عرض تسلیت همدردی خودم رو با خانواده مرحوم اعلام می کنم
۹۳/۱۱/۴ ۲۰:۱۰
این ضایعه را به خانواده آقای عبداللهی تسلیت می گویم .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز