کد خبر: ۳۴۱۶۴
۵۸۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

محور اردبیل- سرچم ۴۰ روز مسدود شد + مسیرهای جایگزین

۱۳۹۳/۱۱/۱۱
۱۴:۴۷

به گزارش خبرگزاری مهر سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: هم اکنون در محورهای گلستان، توسکستان- شاهرود و آزادشهر بارش برف جریان دارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در اکثر محورهای استان مازندران بارش باران جریان دارد؛ همچنین در محورهای مواصلاتی استان‌های خراسان شمالی، گلستان و محورهای چناران- مشهد، درگز- مشهد و نیشابور- مشهد در استان خراسان رضوی نیز بارش باران اعلام شده است.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: استان اردبیل و محورهای اسالم به خلخال و سراب به تبریز دارای کولاک است؛ بنابراین به رانندگان توصیه می‌شود که با احتیاط کامل و همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در این محورها تردد کنند.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: محورهای قم به گرمسار، شمشک به دیزین و پونل به خلخال نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است؛ همچنین محور اردبیل- سرچم در استان اردبیل نیز به مدت ۴۰ روز مسدود شده است.

وی علت انسداد این محور را ۴ خطه کردن این مسیر عنوان کرد و خاطرنشان کرد:‌ این محور از امروز تا روز پنجشنبه ۲۱ اسفند ماه به مدت ۴۰ روز مسدود می‌شود و تردد از مسیرهای جایگزین همچون محور اردبیل- آستارا، اردبیل- سراب و بستان‌آباد- زنجان امکان‌پذیر خواهد بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز