کد خبر: ۳۶۳۲۵
۸۷۳ بازدید
۳۰ دیدگاه

گفت و گوی صمیمی مهندس هاشمی و رییس جمهور در روز درختکاری / تصاویر

۱۳۹۳/۱۲/۱۵
۰۶:۴۲

 رئیس‌جمهور در آستانه گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و آبخیزداری یک اصله نهال غرس کرد.

  حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح پنجشنبه در محوطه سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی تهران به مناسبت گرامیداشت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی یک اصله نهال غرس کرد.

تصاویر از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری و ایسنا

تصویر صدای میانه

تصویر صدای میانه

تصویر صدای میانه

تصویر صدای میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۱۷ ۲۲:۴۸
بنازم آن لیاقت و شخصیت و تیپت
۹۳/۱۲/۱۷ ۲۰:۵۲
ای کاش نمایندگان میانه از هاشمی بخواهند از روحانی برایشان وقت بگیرد
۹۳/۱۲/۱۶ ۲۰:۱۹
[quote name="آگاه"] ... رفیقش استاندار شد نایبی سرجاش موند. [/quote] مهندس هاشمی برای دیگران استاندار شده و رشد کرده برای من همان دوست بوده و هست که مثالش را ندیده ام.
۹۳/۱۲/۱۶ ۲۰:۱۶
[quote name="متالوژ"] ... خود شما را مثال میزمم که هوش سرشار و مدیری سالم و زیرک هستید. اگر مهندس چپ نگاه میکرد شما مدیرعامل شرکت رجا یا سازمان هواشناسی بودید ولی کاری در این دو سال نکرد. به نظرتان انهایی که این پستها را میگیرند چی دارند که شما ندارید؟ خب وقتی برای شما کاری نکنه ایا برای غریبه میکنه؟ [/quote] من رشد نکردم چون میانه ای شناسنامه دار بودم و به محض ارتقا ابتدا از همین میانه تخریبها شروع می شد.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۹:۵۸
مهندس نایبی اگر توانایی داشت مهندس هاشمی کمک می کرد لابد پتانسیلش همینه الکی بزرگش نکنید. رفیقش استاندار شد نایبی سرجاش موند.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۹:۲۴
آقای مهندس نائبی البته انصاف نبود این را هم نگویم ،در ادب وشخصیت مهندس هاشمی هیچ احدالناسی نمی تواند خدشه ای وارد کند.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۹:۱۲
مهندس نایبی با تمام احترام و علاقه ای که به سما و مهندس هاشمی دارم و ضمن اعتراف به اینکه خدمات کلیدی مهندس هاشمی برای میانه ، اعتقاد من به عنوان فردی که 20 سال در شرکت سایپا خدمت کرده ام این است که پتانسیل مهندس هاشمی خیلی بالاتر از این خدماتش بود. من به عکس بالا اعتقاد دارم و یکی از مدیران ارشد سایپا میگفت ارادت و دوستی دکتر روحانی با مهندس هاشمی بسیار بالایت. خب آیا نمیتوان از این ارتباط به نفع میانه استفاده کرد؟ خود شما را مثال میزمم که هوش سرشار و مدیری سالم و زیرک هستید. اگر مهندس چپ نگاه میکرد شما مدیرعامل شرکت رجا یا سازمان هواشناسی بودید ولی کاری در این دو سال نکرد. به نظرتان انهایی که این پستها را میگیرند چی دارند که شما ندارید؟ خب وقتی برای شما کاری نکنه ایا برای غریبه میکنه؟
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۹:۱۱
ادب مهندس خیلی بالا بود. در طول 20 سال یک بار هم از نماینده دوم گلایه نکرد چه برسد به صدور بیانیه.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۶:۴۹
قطعا مهندس هاشمی همانطور که بارها (و آخرین بار همین امسال در میانه) گفته اند: مدیون میانه هستند. برای اینکه دوران کودکی تا ابتدای دبستان را در میانه بزرگ شده و روح میانه را گرفته اند، لیکن همه چیز را از میانه ندارند. چطور ممکن است تهرانی که 12 سال در آن به مدرسه رفته و اروپایی که دوران لیسانس، فوق لیسانس و دکترا تا مرحله رساله را در آن آموخته و وزارتخانه هایی که 9 سال در آن در سمتهای مختلف معاونت مالی ـ اداری ، معاونت پارلمانی و یک مدیرکلی در سطح عالی صنعت رشد کرده است را چشمپوشی کنیم و همه چیز را مدیون میانه بدانیم؟ وقتی ایشان در سال 70 وارد عرصه انتخابات میانه شد، فردی بود که: ـ 6 سال کودکی را در میانه بزرگ شده بود. ـ 12 سال دوران مدرسه ای را در تهران خوانده بود. ـ 6 سال دوران تحصیل دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی را در انگلستان گذرانده بود. ـ بیش از 10 سال در وزارتخانه های صنعتی حضور داشت و تا سمتهای معاونتی و مدیرکلی رشد کرد. ----------------------- حال شما اعداد بالا را جمع و تفریق کنید ببینید همه داشته های ایشان، میانه بود و صرفا به واسطه نمایندگی رشد کرد؟ مگر سخت بود که در همان سمتهای کلیدی 20 سال هم بماند و وزیر صنعت شود؟
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۶:۴۲
[quote name="آگاه"] ضمن احترام به مهندس هاشمی برای تصحیح نظرات، ایشان قبل از نمایندگی 3 سال معاون وزیر صنعت و توسعه بودند نه 8 سال. [/quote] باسلام. اولا معاون وزارت معادن و فلزات نه صنعت و توسعه بود، ثانیا به مدت 6 سال بود نه 3 سال. ثالثاً پیش از آن نیز 3 سال معاونت وزارت صنایع را برعهده داشتند.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۵:۴۶
مشکل بعضی ها از اینجا ناشی میشه که توهم اونا رو دربر میگیره و فکر میکنن میتونن جای اونو بگیرن. بله میتونن صندلیشو بگیرن ولی جای اونو هیچکی نمیتونه بگیره
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۴:۱۸
اصلا تیپو میبینی خداوکیلی.براکوری چشم دشمنان هرروز بهترازدیروز. آفرین به پشتکار مهندس
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۹:۴۰
وقتی در سرصفحه اصلی سایت رئیس جمهور عکس همشهری لایقمان را دیدم به خود بالیدم. [url]http://president.ir/fa/[/url] [img]http://president.ir/media/main/169509.jpg[/img]
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۹:۱۳
قبل از نماینده بودن میانه هم معاون وزیر بودن اعتبار خودشون رو داشتن
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۳:۲۸
ضمن احترام به مهندس هاشمی برای تصحیح نظرات، ایشان قبل از نمایندگی 3 سال معاون وزیر صنعت و توسعه بودند نه 8 سال.
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۳:۲۶
تفاوت بیل با بیل [img]http://cdn.tabnak.ir/files/fa/news/1391/12/18/238651_914.jpg[/img]
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۲:۰۸
[img]http://cdn.asriran.com/files/fa/news/1392/12/15/338942_344.jpg[/img]
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۹:۴۵
اگه واقعا بخاطر 5 دوره نمایندگی همه شناختنش پس دیگران نیز پس از 1 دور نمایندگی باید پستهای کوچکتری میگرفتند ولی چرا فرماندار بابل و زابل هم نشدند؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۸:۴۲
[quote name="سعید آقاپور"] [quote name="امین کریم پور"] تمام دارایش را مدیونه میانه است [/quote] ... و امثال آنها الان چيكارن؟! [/quote] ...
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۸:۳۹
[quote name="امین کریم پور"] تمام دارایش را مدیونه میانه است [/quote] ... و امثال آنها الان چيكارن؟!
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۸:۲۴
[quote name="امین کریم پور"] تمام دارایش را مدیونه میانه است [/quote] باز هم موذن بانک ناهنگام برداشت. آخه امین آقا وقتی ایشون سال 70 میانه اومد که هیچکی غیر از افراد خاص اونو نمی شناخت اون موقع هیچ پست و منصبی نداشت که تو یکی ادعا می کنی همه چیزشو از میانه داره؟ وقتی میانه اومد 8 سال بود که معاون وزیر صنایع بود.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۶:۰۱
به نظر من بزرگترین شاخصه مهندس هاشمی، شخصیتش هست. بارها در کنار وزیر و رئیس جمهور دیده ام ولی مثل ... تلاش برای افتادن در قاب عکس نداشته بلکه همتراز با مسئولین رده یک مملکتی بوده. من بهش افتخار می کنم.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۵:۳۶
[quote name="امین کریم پور"] تمام دارایش را مدیونه میانه است [/quote] آره قبل از اینکه نماینده مجلس شود ، مقام و منصبی نداشت !
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۴:۱۰
بعضی ها برای عکس انداختن با وزیر و مدیرکل سر و دست می شکونند ، اما ...
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۳:۵۵
درست مدیون میانه است ولی خدا وکیلی خودش خیلی آدم بالیاقتی است
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۳:۳۴
متاسفم برای ...
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۱۸
تمام دارایش را مدیونه میانه است

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز