کد خبر: ۴۰۹۵۸
۱۷۹۵ بازدید
۱۸ دیدگاه (۱۸ تایید شده)

سعید فائقی ؛

گزینه جنجالی برای مدیریت استقلال!

۱۳۹۴/۳/۳
۲۳:۳۷

یکی از شایعاتی که این روزها در اطراف استقلال به گوش می‌رسد این است که احتمال دارد اسم سعید فائقی به عنوان یکی از گزینه‌های مدیریت این باشگاه مطرح شود.

به گزارش صدای میانه ،  فائقی ارتباط نزدیکی با مشتری خرید استقلال در مزایده چهارم دارد و بعید نیست این معاون سابق سازمان تربیت بدنی روی صندلی مدیریت استقلال تکیه بزند.

فائقی آخرین بار برای بعنوان یکی از گزینه های وزارت ورزش مطرح و با حرف‌های عجیب و غریبی که در مورد داربی ۹ نفره به زبان آورد اسمش دوباره بر سر زبانها افتاد ، او حرف‌هایی زد که بعضی‌ها حمل بر سفارشی بودن نتیجه تساوی در آن بازی کردند، هرچند مرور تصاویر این مسابقه نشان داد استقلال تا آخرین لحظات با پیش کشیدن مهاجمانش به دنبال گشودن دروازه پرسپولیس بوده است.

فائقی در کارنامه اش سرپرستی وزارت پست و معاونت تربیت بدنی را دارد .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۳/۹ ۱۰:۰۵
[quote name="طاهر نائبی"] [quote name="حمید فرهادی"] [quote name="طاهر نائبی"] گاهی صریح اللهجه بودن فائقی کار دستش می دهد . [/quote] خیلی لهجه داره [/quote] منظورم اونی نیست که مدنظر شماست ، ثانیا لهجه داشتن یا نداشتن یک نفر چیزی از ارزشهایش نمی کند . [/quote] بله آقای طاهر نائبی؛ من منظورم همون بده هستش؛ طرف اومده بود تلویزیون بلد نبود بحث کنه تازه تو حرفاش به طرف مقابل توهین کرد؛ البته من شنیدم شما اخوی آقای محمدصادق نائبی هستین انشاالله موفق باشین
۹۴/۳/۶ ۱۴:۴۶
[quote name="حمید فرهادی"] [quote name="طاهر نائبی"] گاهی صریح اللهجه بودن فائقی کار دستش می دهد . [/quote] خیلی لهجه داره [/quote] منظورم اونی نیست که مدنظر شماست ، ثانیا لهجه داشتن یا نداشتن یک نفر چیزی از ارزشهایش نمی کند .
۹۴/۳/۶ ۱۴:۲۹
[quote name="حمید فرهادی"] [quote name="حمید فرهادی"] [quote name="محمدصادق نائبی"] [quote name="حمید فرهادی"] یعنی مناسب دولتی تقسیم‌بندیه [/quote] بله آقای فرهادی. هر دولتی مناصب دولتی را بین مدیران خودی تقسیم می کند. برای اینکه همه در یک جهت شعارهای رییس جمهور را عملی کنند. بگذریم از اینکه در دولت کریمه شما پستها بین خودی ها تقسیم شدند که کمترین بهره را از مدیریت داشتند. [/quote] باشه آقای نائبی؛ چشم؛ فقط یه سؤال کردم؛ یه سؤال [/quote] پس اون حرفایی که می‌زنن؛ شایسته‌سالاری؛ توانایی؛ تعهد؛ تخصص؛ شایستگی؛ و ... کلهم چرت و پرت [/quote] آقای فرهادی باسلام شایسته سالاری باید از میان همسوها باشد نه مخالف. فرض کنید ایشان حداد عادل را وزیر ارشاد کند چه بلایی با آن تفکراتش بر سر ما می آورد؟ درد آنجاست که مبنا فقط همیو بودن باشد و مانند دوره قبل هر کسی از راه رسید وزیر شود.
۹۴/۳/۶ ۱۳:۲۳
[quote name="طاهر نائبی"] گاهی صریح اللهجه بودن فائقی کار دستش می دهد . [/quote] خیلی لهجه داره
۹۴/۳/۶ ۱۲:۵۹
مدیران ما علاوه بر بهره‌های کم از مدیریت؛ پول کمتری هم داشتن؛ بالاخره اونا در برابر دلالان نفتی و پایه‌گذاران شرکت‌های خصوصی و . . . با اون ثروت‌هایی افسانه‌ایی اصلا قابل قیاس نبودند
۹۴/۳/۶ ۱۲:۵۴
[quote name="حمید فرهادی"] [quote name="محمدصادق نائبی"] [quote name="حمید فرهادی"] یعنی مناسب دولتی تقسیم‌بندیه [/quote] بله آقای فرهادی. هر دولتی مناصب دولتی را بین مدیران خودی تقسیم می کند. برای اینکه همه در یک جهت شعارهای رییس جمهور را عملی کنند. بگذریم از اینکه در دولت کریمه شما پستها بین خودی ها تقسیم شدند که کمترین بهره را از مدیریت داشتند. [/quote] باشه آقای نائبی؛ چشم؛ فقط یه سؤال کردم؛ یه سؤال [/quote] پس اون حرفایی که می‌زنن؛ شایسته‌سالاری؛ توانایی؛ تعهد؛ تخصص؛ شایستگی؛ و ... کلهم چرت و پرت
۹۴/۳/۶ ۱۲:۵۳
[quote name="محمدصادق نائبی"] [quote name="حمید فرهادی"] یعنی مناسب دولتی تقسیم‌بندیه [/quote] بله آقای فرهادی. هر دولتی مناصب دولتی را بین مدیران خودی تقسیم می کند. برای اینکه همه در یک جهت شعارهای رییس جمهور را عملی کنند. بگذریم از اینکه در دولت کریمه شما پستها بین خودی ها تقسیم شدند که کمترین بهره را از مدیریت داشتند. [/quote] باشه آقای نائبی؛ چشم؛ فقط یه سؤال کردم؛ یه سؤال
۹۴/۳/۵ ۱۷:۲۴
این خبر نه تنها جای خوشحالی ندارد بلکه خیلی هم تامل برانگیز است پستهایی مانند مدیریت باشگاه و معاونت و ....برای مهندس فایقی واقعا کم است ایشان با توجه به تجارب کاری و سواد علمی و خصوصا محبوبیت بالای اجتماعی که دارند شایسته وزارت هستند امیدوارم مردانی که در راس حکومت هستند قدر ایشان را بدانند و به به مهری با ایشان پایان دهند.
۹۴/۳/۴ ۱۱:۱۷
[quote name="جاوید احمدزاده"] اولا لیاقت و شایستگی آقای مهندس فایقی بالاتر از اینهاست ثانیا ایشان معاون وزیر در امور پستی بودند نه سرپرست؟ [/quote] آقای احمدزاده چنین نبود. ایشان مدتی مدیرعامل شرکت پست بود و سه ماه آخر دولت اصلاحات نیز سرپرست وزارت پست و تلگراف و تلفن شد که اگر دولت خاتمی بیش از سه ماه عمر داشت ایشان را برای وزارت پیشنهاد می داد.
۹۴/۳/۴ ۱۱:۰۹
[quote name="طاهر نائبی"] گاهی صریح اللهجه بودن فائقی کار دستش می دهد . [/quote] صریح الحن
۹۴/۳/۴ ۱۰:۱۸
اولا لیاقت و شایستگی آقای مهندس فایقی بالاتر از اینهاست ثانیا ایشان معاون وزیر در امور پستی بودند نه سرپرست؟
۹۴/۳/۴ ۱۰:۱۱
[quote name="حمید فرهادی"] یعنی مناسب دولتی تقسیم‌بندیه [/quote] بله آقای فرهادی. هر دولتی مناصب دولتی را بین مدیران خودی تقسیم می کند. برای اینکه همه در یک جهت شعارهای رییس جمهور را عملی کنند. بگذریم از اینکه در دولت کریمه شما پستها بین خودی ها تقسیم شدند که کمترین بهره را از مدیریت داشتند.
۹۴/۳/۴ ۱۰:۰۹
واقعا سورپرایز شدیم. "فتح اله زاده" دیگری در راه است. میانه به شما افتخار خواهد کرد.
۹۴/۳/۴ ۰۹:۲۰
باسلام همشهری شیرین سخن و لایق و کاردان و کار بلد و لایق ما جناب مهندس فایقی شان شان بالاتر از مدیریت یک با شگاه است خدا حفظشان بفرماید انشاالله وزیر ورزش یا صنایع معرفی شوند
۹۴/۳/۴ ۰۹:۱۶
گاهی صریح اللهجه بودن فائقی کار دستش می دهد .
۹۴/۳/۴ ۰۹:۱۵
یعنی مناسب دولتی تقسیم‌بندیه
خبر خوشحال كننده اي است اميدواريم كه محقق گردد
۹۴/۳/۴ ۰۷:۲۳
باسلام خدمت همشهریان عزیز. با اینکه در تقسیم مناصب دولتی به مهندس فائقی جفا شد ولی با این همه ایشان از مهرماه سال گذشته، معاون سازمان گسترش هستند. برای ایشان کوچک است ولی برای ما زیاد است.

اخبار روز