کد خبر: ۴۴۰۷
۱۱۶۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

قهرمانی تیم ملی تکواندو و دلیل عدم حضوریوسف کرمی

۱۳۹۰/۷/۱۱
۱۸:۵۷

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو،تيم ملي تكواندو مردان و دختران در مجموع با تصاحب 5 مدال طلا،3 نقره و 3 برنز توانست يكبار ديگر در تورنمنت بين المللي آزاد منچستر عنوان قهرماني را به خود اختصاص دهد و در ادامه تيمهاي فرانسه و انگليس نيز عناوين دوم و سوم را بدست آوردند.

در رده مردان تيم ملي توانست توسط حسين تاجيك،ميثم باقري و مجيد رجبي سه مدال طلا و كوروش رجلي، هادي مستعان و بهنام بيات سه مدال نقره و سعيد اميري ،فرشاد فروغي كيا و مهران عسگري سه مدال برنز را تصاحب كرده و از اين طريق به خوبي از عنوان قهرماني دور گذشته مسابقات دفاع كند.

اما در رده دختران نيز فاطمه روحاني به همراه سوسن حاجي پور توانستند با غلبه بر تمامي حريفان به مدال طلا دست پيدا كنند و در واقع با اين دو مدال تيم ملي دختران در رده سوم قرار گرفت و عناوين اول و دوم را به ترتيب تيمهاي فرانسه و انگليس به خود اختصاص دادند.

تيم ملي تكواندو با اين نتايج موفق شد عنوان قهرماني را در مجموع دختران و پسران  در تورنمنت بين المللي منچستر كه در رديف رقابتهاي A جهان قرار دارد را تصاحب كند و در ادامه تيمهاي فرانسه و انگلستان عناوين دوم و سوم را در مجموع دختران و پسران كسب كردند.

در اين پيكارها طبق نظر كادر مربيان تيم ملي مردان در هر وزن دو تكواندوكار به مسابقات اعزام شد و تصميم بر اين بود كه اگر يوسف كرمي(كاپيتان ) و محمد باقري معتمد از آمادگي لازم برخوردار بودند و آسيب ديدگي آنها برطرف شده بود در منچستر روي شياپچانگ بروند، ولي بعد از بررسي شرايط موجود و وضعيت اين دو ملي پوش در نهايت كادر فني تيم ملي  صلاح بر اين ديد كه دو تكواندوكار نامبرده در اين تورنمنت شركت نكرده و خود را براي مبارزات آينده  مهيا كنند و البته در اين مسابقات مي توانند ميزان آمادگي و تاكتيك مبارزات حريفان خود را به خوبي آناليز كنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز