کد خبر: ۴۶۰۵۲
۱۱۰۴ بازدید
۲ دیدگاه

مدال برنز حامداصغری در مسابقات تكواندوي قهرماني نونهالان جهان + تصویر

۹۴/۶/۳
۱۹:۵۱

در پايان سومين روز از رقابتهاي مدال برنز حامداصغری در مسابقات تكواندوي قهرماني نونهالان جهان + تصویرتكواندوي نونهالان جهان، يك مدال طلا و 2 برنز توسط نونهالان شايسته كشورمان بدست آمد تا جمع مدال‌هاي ايران به عدد 10 برسد.

به گزارش صدای میانه ؛ دومين دوره مسابقات تكواندو نونهالان جهان، از روز يكشنبه (يكم شهريورماه) با حضور 465 تكواندوكار از 59 كشور به ميزباني شهر "موجو" كره جنوبي و در سالن "تي 1" اين شهر آغاز شده است و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

امروز (سه شنبه) و در سومين روز اين رقابتها، تكواندوكاران اوزان 44-، 55- و 59- كيلوگرم دختران و 41- و 45- كيلوگرم پسران برروي شياپ چانگ رفتند كه در پايان زهره حسن نتايج مدال طلاي وزن 55- كيلوگرم را بدست آورد و نگار پورجمالي در وزن 59- كيلوگرم و حامد اصغري در وزن 45- كيلوگرم مدال برنز را براي كشورمان به ارمغان آوردند. محمد حسين زاهدي و يلدا ولي نژاد نيز از كسب مدال بازماندند.

در روز اول و دوم اين رقابتها نيز تيم ايران توسط فاطمه ابراهيم زاده، مهلا مومن زاده، مبينا شاكري، محمد خاني و نيما مهرعلي به 5 مدال طلا و توسط امير ولي پور و ستاره چابكي به دو مدال نقره دست يافت.

فردا (چهارشنبه) و در آخرين روز اين رقابتها، مبينا نژاد، زهرا نصير احمدي، اشكان زحمت‌كشان، عرفان مرادي و علي اشكوريان نمايندگان كشورمان هستند.

هدايت تيم ملي تكواندوي نونهالان دختر كشورمان بر عهده "مهرو كمراني" بعنوان سرمربي و فاطمه صفر پور (مربي) و ندا رستاد و محبوبه محمدنژاد (كمك مربي) است و "حسينعلي نعيمي" بعنوان سرمربي و وحيد ناصري و حسينعلي اسدي (مربي) نيز هدايت تيم پسران را برعهده دارند.

سايت فدراسيون تكواندو

********************

مطلب مرتبط:

مدال طلای حامد اصغری تکواندو کار میانه ای در مسابقات نونهالان آسیا –چین تایپه + تصویر

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

کسب نشان برنز مسابقات تکواندو نونهالان جهان توسط ورزشکار آینده دار شهرمان جناب آقای اصغری را به ایشان و جامعه ورزشی شهرستان میانه تبریک عرض می نماییم.
۹۴/۶/۳ ۲۲:۳۱
افرین بر حامد اصغری همیشه تو عرصه ورزش وزندگی موفق وپیروز باشی

اخبار روز