کد خبر: ۴۶۰۸۸
۱۳۹۴ بازدید
۶ دیدگاه (۲ تایید شده)

نطق میان دستور مددی در مجلس/قطع بلندگوی نماینده میانه بعلت رعایت نکردن وقت + تصاویر

۱۳۹۴/۶/۴
۱۵:۴۶

 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ‌ملت بزرگ ایران بر اساس شعار نورانی مقام معظم رهبری در مورد دولت و ملت و همدلی و همزبانی در یک صف واحد پشتیبان جبهه دیپلماتیک هسته‌ای خواهند بود و اجازه نمی‌دهند القائات گمراه کننده دشمن به ویژه آمریکا در موضوع مذاکرات اعتماد بین دولت و ملت راخدشه دار کند.

نطق میان دستور مددی در مجلس / قطع بلندگوی نماینده میانه + تصاویر

به گزارش صدای میانه به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی مددی امروز چهارشنبه 4 شهریورماه در نطق میان دستور خود ضمن درود  به انسان‌های آزاده که پرچم توحید و عدالت خواهی را در جهان هستی از عراق و سوریه و فلسطین اشغالی تا یمن مقاومت به اهتزاز درآورده‌اند،گفت: این درحالی است در سکوت مرگبار جامعه‌ی بین‌المللی شاهد بمب‌باران‌هاو نسل‌کشی رژیم آل سعود هستیم.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان دین اسلام با انواع روش‌ها و با آلت دست قرار دادن گروهک‌های وهابی و تکفیری از قبیل داعش سعی در به انزوا کشیدن مکتب انسان ساز اسلام هستند و در این شرایط این انسان‌های آزاده به استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌المللی ثابت کردند که می‌توان با تبعیت از آموزه‌های دینی قله‌های رفیع علم و سیاست را یکی پس از دیگری فتح کرد و روز به روز به افتخارات اسلام ناب محمدی(ص) اضافه کرد که نمونه بارز این موضوع در مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 مشاهده شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری روحیه امید بین مردم بیش از پیش تقویت شده و شاهد عظمت و اقتدار ایران اسلامی در جهان هستیم؛ لازم است از تلاش فرزندان غیور و رشید دستگاه دیپلماسی در مذاکرات هسته‌ای قدردانی کرد که با تمام ظرفیت و قدرتمندانه از نظام و عزت انقلاب اسلامی و کشور و ملت دفاع کردند.

مددی ادامه داد:‌ مذاکره کنندگان گزینه‌های آمریکا و متحدانش را برای تحمیل اراده سیاسی به جمهوری اسلامی ناکارآمد ساختند . از طرف دیگر با مقاومت ملت ایران در برابر آمریکا و استکبار جهانی آنها مجبور به فراموش کردن همه گزینه‌های روی میز و جایگزین سازی مسیر دیپلماسی برای حل موضوع هسته‌ای شدند.

وی تاکید کرد: تلاش‌های صادقانه و مجاهد‌ت‌های سیاسی تیم مذاکره کننده و ایستادگی روی خطوط قرمز نظام به عنوان حاصل شکوه مقاومت مردم ایران شایسته قدردانی است. هر چند که بی‌صداقتی‌های آمریکا و گذشته تاریک آنها مسیر سختی را برای آینده این جهاد دیپلماتیک ترسیم می‌کند اما مطمئنیم خط قرمز ما علاوه بر پذیرش حق چرخه غنی سازی هسته‌ای و تحقیق و توسعه دراین حوزه و لغو تمامی تحریم‌های مرتبط به عنوان نقطه ثقل مطالبات به حق ملت ایران است.

نماینده مردم میانه در مجلس ادامه داد:‌ ملت بزرگ ایران بر اساس شعار نورانی مقام معظم رهبری در مورد دولت و ملت و همدلی و همزبانی در یک صف واحد پشتیبان جبهه دیپلماتیک هسته‌ای خواهند بود و اجازه نمی‌دهند القائات گمراه کننده دشمن به ویژه آمریکا در موضوع مذاکرات اعتماد بین دولت و ملت راخدشه دار کند.

مددی در ادامه با تبریک ولادت امام رضا (ع) به مشکلات حوزه‌ی انتخابیه‌اش اشاره و خطاب به رحمانی فضلی وزیر کشور،گفت:  علی رغم اینکه شهرستان میانه به فرمانداری ویژه و روستای آچاچی به شهرارتقا یافت ولی بخش ترکمنچای به عنوان یکی از بخش های  دارای زیرساخت های مناسب جهت شهرستان شدن و با توجه به 75 سال سابقه ی بخش بودن و علی رغم  بررسی ها و مصوبات صورت گرفته در دولت قبلی  به شهرستان تبدیل نشده و در ابلاغ این امر تعلل بی مورد انجام شده است.امیدوارم در دولت تدبیر و امید در تبدیل بخش ترکمنچای به شهرستان و روستای صومعه ی علیا به بخشداری و شهر اقدام سریع به عمل آید.

وی خطاب به وزیر نیرو افزود:  عملیات فنی و مهندسی سد شهریار به عنوان یکی از سدهای عظیم کشور به پایان رسیده ولی وزارت نیرو به تعهدات خود مبنی بر ابرسانی به این سد عمل نمی کند و این امر باعث محرومیت مضاعف بخش کاغذکنان و مهاجرت رو به تزاید منطقه شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: شبکه فاضلاب شهر میانه که از سالیان دور آغاز شده و نیز آب مشروب در شهرک های اقماری با معضلات اساسی مواجه است لذا باید دستور رفع سریع مشکلات آب و فاضلاب این منطقه صادر شود.

  وی خطاب به وزیر جهادکشاورزی با تاکید بر لزوم پرداخت مطالبات کشاورزان گندم کار استان آذربایجان شرقی بعد از گذشت دو ماه از خرید محصولات این کشاورزان،گفت: پایاب سد آیدوغموش به علت عدم هماهنگی وزارت خانه های نیرو و جهادکشاورزی کماکان با مشکل روبه روست همچنین حق آبه روستاهای قره طورق،باشماق،دریندرق و دوزنان از پایاب این سد تاکنون تعیین نشده است.

مددی از کارهای انجام شده و ایجاد تحول در نظام سلامت تقدیر کرد و  خطاب به وزیر بهداشت  گفت: دریافت هزینه‌های غیر متعارف از همراهان بیمار در بیمارستان ها نیازمند بازنگری و دستور سریع برای جلوگیری از تحمیل این هزینه‌ها بر بیماران است.

وی با تاکید بر اینکه باید بین حقوق کارکنان و پرستاران بیمارستان‌ها با پزشکان ، تناسب ایجاد شود، گفت: چرا علی رغم مشارکت بخش خصوصی در مورد ام آرآی و سی تی اسکن و دستورات شما در این خصوص دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان آذربایجان شرقی مانع انجام این کار می شوند.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت: علی رغم تاکیدات شما در سفراستانی رئیس جمهور هیچ اقدامی در رابطه با قول های داده شده به عمل نیامده است و علت این پایبند نبودن هم معلوم نیست.

نطق میان دستور مددی در مجلس / قطع بلندگوی نماینده میانه + تصاویر

 

*****************

هیئت رییسه مجلس بلندگوی نطق رسمی نماینده میانه را قطع کرد!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۶/۵ ۰۹:۴۴
گرچه پرداختن به مسائل کشور و تجزیه و تحلیل آن در شان یک نماینده است ولی آقای مددی می توانست مطالب خود راطوری تنظیم کند که بتواند هم مسائل کشوری و هم مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه اش را بیان کند و یا با تشخیص خود یک سری مطالب کشوری را حذف کرده و به جای آن مسائل و مشکلات شهرمان را مطرح نماید تا به این شکل با وی برخورد نشود که بسیار زشت است .
۹۴/۶/۴ ۱۸:۰۶
اين اتفاق براي هر كس ديگري در مجلس ممكن است بيافتد. نكته اصلي با توجه به متن سخنراني آقاي مددي پرداختن بيش از حد به حاشيه و كليشه و بديهيات (redundancy) به جاي استفاده از وقت براي بيان مشكلات حوزه انتخابيه شان است. ضمن اين كه بابت بيان مشكلات در مجلس و عمل به وظيفه نمايندگي از ايشان تشكر مي شود.

اخبار روز