کد خبر: ۴۶۹۵
۱۸۰۲ بازدید
۱ دیدگاه

حامدی:

تردد وسایط نقلیه سنگین در جاده میانه تصادفات را افزایش می دهد

۹۰/۸/۳۰
۱۵:۵۸

 

 

 

میانه، تبریز-امام جمعه میانه نسبت به تردد وسایط نقلیه سنگین از جاده میانه هشدار داد و گفت: تردد در این جاده میزان تصادفات را افزایش می دهد.

حجت الاسلام محمدرضا حامدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود:

در تعطیلات نوروز پارسال حدود 50 نفر درجاده میانه كشته شدند ولی در نوروز امسال تردد وسایط نقلیه سنگین در جاده میانه تصادفات را افزایش می دهددر اثر فشارهایی كه آوردیم، تردد وسایط نقلیه سنگین در این جاده ممنوع شد و نتیجه را معكوس كرد.

وی گفت: زمانی كه آزاد راه زنجان - تبریز را از 50 كیلومتری میانه احداث كردند بنا بر مصالح ملی قبول كردیم، اما تنها خواهشی كه از مسوولین داریم این است كه وسایط نقلیه سنگین را از آزاد راه عبور دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۸/۳۰ ۱۰:۵۹
نمی دانم چرا همه مسئولان میانه به جای اینکه مسائل و مشکلات را از ریشه و اساس حل کنند پیشنهادهایی می دهند که فقط صورت مساله پاک شود اگر در مبادی ورودی جاده های میانه مامورانی گمارده شود که مانع از عبور وسایل نقلیه سنگینی که مبدا و مقصد بارشان میانه نیست شود باز هم جاده های میانه عاری از کامیون نخواهد شد چرا که تعداد زیادی از کامیونهایی که در جاده های میانه مشاهده می کنیم مبدا یا مقصد بارشان کارخانه های فولاد آذربایجان شرکت تیوا صنعت ، کارخانهای گچ موجود در قافلانکوه کارخانه های موجود در شهرک صنعتی میانه و غیره است همچنین به علت ممنوعیت عبور بارهای ترافیکی از اتوبان اینها نیز از مسیر میانه عبور خواهند کرد و همینطور با افتتاح طرح توسعه فولاد میانه باز هم بر تعداد وسایل نقلیه سنگین در این منطقه افزوده خواهد شد. پس با ممنوعیت کامیون ، بالاجبار تعداد زیادی از وسایل سنگین از این محور عبور خواهند کرد علت اینکه در ایام عید با ممنوعیت کامیون تصادفات این منطقه کاهش یافت این بود که در ایام عید بیشتر کارخانه ها تعطیل بود و کلا کامیونهای کمتری در جاده ها تردد می کرد در ضمن در ایام عید پارسال هم عبور کامیون از جاده های میانه ممنوع بود.
به نظر حقیر بهتر است به جای درخواست از مسئولان برای ممنوعیت عبور کامیون، از آنها درخواست کنیم که در طرح تعریض و چهارخطه کردن جاده های میانه تسریع نمایند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز