کد خبر: ۴۷۶۵
۶۴۳ بازدید
۰ دیدگاه

بهره برداری از سالن 5000 نفری میانه در دهه فجر امسال .

۹۰/۹/۹
۱۶:۰۱

صبح امروز در ملاقات مردمی جمعي از همشهريان میانه ای  با فرماندارشهرستان  که كارشناسان و مسئولين ادارات مرتبط  نیز حضور داشتند ، مراجعين  به بیان مشکلات خود پرداختند .

 

در این دیدار مراجعه كننده اي به بیان ممانعت آموزش و پرورش از برپايي دوره هاي آموزشي از راه دور، پرداخت و درخواست حل مشکل کرد که در این راستا بنا به دستور آقاي فرماندار مقرر شد  در جلسه شوراي آموزش و پرورش كه به رياست آقاي فرماندار بعنوان رئيس شورا تشكيل خواهد شد موضوع مطرح و اقدام لازم بعمل آید ، همچنين دستورالعمل موضوع به روساي آموزش و پرورش مناطق نيز ابلاغ شود.
درخواست اداره تربيت بدني در راستاي خاكبرداري و خيابان كشي سالن 5000 نفري براي جلب مشاركت برخي ادارات  موضوع بعدی بود كه هماهنگي هاي لازم صادر و بر اساس پيگيري آقاي فرماندار، رئيس تربيت بدني قول بهره برداري از این سالن در دهه فجر امسال را داده واينكه در صورت اتمام سالن ياد شده ، احداث سالن 2500 نفري نيز در سال 91 شروع خواهد شد.
گفتني است موضوع ديگر مطرح شده در این ملاقات اختلاف يكي از عشايرين در خصوص زمين از لحاظ زراعي و مرتع با اداره منابع طبيعي بود كه رئيس اداره  منابع طبيعي نیز در این راستا دستورات لازم را صادر کردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز