کد خبر: ۵۱۳۷
۱۰۲۲ بازدید
۰ دیدگاه

بازديد فرماندار از مركز فني و حرفه اي

۹۰/۱۰/۲۹
۲۰:۰۳

 


به گزارش روابط عمومي ادارة كل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان شرقي ، در اين ديدار ، مسعود حسنی " رئيس مركز " ضمن خير مقدم گزارشي از عملكرد آموزشي مراكز ثابت و آموزشگاه هاي آزاد ، آموزش روستايي ، زندانيان ، سربازان و آموزش صنايع و آماري از افراد معرفي شده به صندوق مهر امام رضا(ع) در قالب مشاغل خانگی را ارائه كرد .  

در این بازدید که با محوریت مشاغل خانگی و ثبت رصد اشتغال انجام گردید، فرماندار میانه ضمن تقدیر از عملکرد آموزش فنی و حرفه ای در این عرصه اظهار داشت: بی شک نیل به هدف اشتغال جوانان بدون داشتن مهارت پایدار نخواهد بود و امروزه همه متقاضیان اشتغال اعم از فارغ التحصیلان دانشگاه و سایرین جهت حضور در عرصه اشتغال به کسب یک مهارت نیاز دارند و این وظیفه آموزش فنی و حرفه ای را سنگین می نماید.

 فرماندار میانه با تأکید بر جدی گرفتن مهارت افزود : امروز جوانان ما نیازمند فراگیری مهارت هستند زیرا جوانان ماهر ضمن ایجاد اشتغال برای خود و دیگران می توانند کارآفرین نیز باشند .

 وی در پایان از کلیه کارگاهها بازدید کرده و از زحمات رئیس مرکز و کارکنان تشکر و قدردانی کرد.

 قدرداني فرماندار و فرمانده سپاه میانه از رئيس مركز فنی و حرفه ای شهرستان:

 به گزارش روابط عمومي ادارة كل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان شرقي ، در قسمتي از اين لوح سپاس آمده است:

آینده روشن این سرزمین ، آرامش خاطر نسل آینده و دوای دل دردمندان و محرومان در گرو تلاش دلسوزانه در عرصه های سازندگی ،خدمات رسانی و محرومیت زدایی (با ترویج و نهادینه نمودن فرهنگ تفکر بسیجی) محقق می گردد.اکنون که در اجرای اوامر مطاع رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظلی العالی)جامه عمل پوشانده و در عرصه های اردوهای هجرت 3 بسیج سازندگی تلاش فراوانی نموده اید(اگر چه معتقدیم پروردگار عالمیان بهترین پاداش دهندگان است)بر خود فرض می دانم از تلاش ها و خدمات خالصانه شما برادر عزیز تقدیر و تشکر نماییم.دوام توفیقاتتان را در ظل توجهات حضرت بقیه ا...الاعظم(عج) و زعامت و ولایت رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظلی العالی)از خداوند متعال مسئلت داریم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز