کد خبر: ۵۱۴۳
۹۴۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

سه خبر از حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه

۱۳۹۰/۱۱/۱
۲۳:۵۲

 

 

متمم بودجه پیشنهادی سال 1390 به تصویب هیأت مدیره سازمان رسید

بودجه پیشنهادی سال 1391 سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه با سرجمع مبلغ 3.778.000.000 ریال جهت تصویب به هیأت مدیره محترم سازمان ارسال گردید.

مسئول محترم امور اداری و مالی سازمان با اعلام این خبر افزود: مبلغ بودجه مصوب سال 1390 مبلغ 2.666.000.000 ریال بوده که با ارائه بودجه پیشنهادی مذکور ، مبلغ بودجه را به مبلغ 1.112.000.000 ریال افزایش دادیم.

آگهی مزایده واگذاری آژانس مینی بوس (نوبت اول مرحله اول)

سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه به استناد بند 11 مصوبه شماره 1187 ـ 12/10/1390 شورای محترم اسلامی شهر میانه و مصوبه مورخ 4/10/1390 هیأت مدیره محترم، در نظر دارد امتیاز یک واحد آژانس مینی بوس را با شرایط ذیل به افراد واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 15/11/1390به همراه مدارک مشروحه ذیل به واحد اداری و مالی سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه واقع در پایانه مسافربری میانه تحویل نمایند .

توضیحات :

1ـ به تقاضای افراد شاغل ، صاحبان آژانس ، مالکین مینی بوس و تاکسی، مجرد ، دارای پروانه کسب مشاغل ، کمتر از 23 سال سن، فاقد صلاحیتهای جسمانی ، اخلاقی و اجتماعی و متقاضیانی که پس از اتمام مهلت مذکور مراجعه نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و درصورت اثبات خلاف هریک از موارد مذکور، در هر مرحله (قبل ، حین و بعد از واگذاری) برابر مقررات برخورد خواهد شد.

2ـ قیمت پایه آژانس مذکور مبلغ175،000،000ریال می باشد که متقاضیان بایستی پنج درصد قیمت پایه (معادل مبلغ 8،750،000 ریال) را به حساب شماره 0105597762001 سازمان حمل و نقل همگانی میانه قابل واریز در کلیه شعب بانک ملی بعنوان سپرده واریز و رسید آن را همراه با مدارک ذیل در پاکتهای الف و ب به واحد اداری و مالی این سازمان تحویل نمایند.

3ـ در صورت برنده شدن، سپرده نفرات اول تا سوم تا مرحله عقد قرارداد عودت داده نخواهد شد و چنانچه نفر اول برنده شده از درخواست خود منصرف شود سپرده وی به نفع سازمان ضبط و امتیاز مذکور به نفر دوم واگذار خواهد شد و این عمل تا نفر سوم ادامه خواهد داشت. ضمناً شخص برنده می بایست تأییدیه و مجوزهای لازم را از مراجع ذیربط از جمله اداره اماکن عمومی اخذ نماید.

4ـ این سازمان در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادها مختار می باشد.

ـ پاکت الف: فتوکپی برابر اصل تمام صفحات شناسنامه ، کارت ملی ، مدرک تحصیلی(حداقل پنجم ابتدائی یا گواهی نهضت سواد آموزی)

ـ پاکت ب: فرم پیشنهاد قیمت

 آگهی راه اندازی مرکز معاملات خودروهای عمومی

سازمان حمل و نقل همگانی شهر میانه و حومه به استناد مجوز مورخ 25/8/90 هیأت مدیره محترم سازمان و مجوز شماره 1122 ـ 27/9/90 شورای محترم اسلامی شهر میانه ، در نظر دارد بمنظور نظارت و کنترل بیشتر بر نقل و انتقال ناوگان حمل و نقل عمومی تحت نظارت (شامل انواع تاکسی ، مینی بوس و آژانسها) مراکز معاملات ناوگان مذکور را طبق مقررات و از طریق بخش خصوصی راه اندازی نماید.

لذا از کلیه متقاضیانی که دارای شرایط ذیل می باشند دعوت به عمل آید حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 10/11/90 تقاضای خود را همراه با مدارک مربوطه ( اصل و فتوکپی پروانه کسب معتبر ، شناسنامه (تمامی صفحات) ، کارت ملی و مدرک تحصیلی) به واحد اداری و مالی سازمان حمل و نقل همگانی واقع در ساختمان پایانه جدید مسافربری میانه تحویل نمایند.

بعد از مهلت مقرر ، تقاضاهای واصله توسط هیأت تشخیص (هیأتی متشکل از مدیر عامل سازمان ، نماینده هیأت مدیره سازمان ، نماینده شورای اسلامی شهر میانه ، نماینده اداره اماکن عمومی ، نماینده مجمع امور صنفی و اتحادیه بنگاه داران اتومبیل) بررسی و پس از تأیید صلاحیت توسط اتحادیه بنگاه داران ، اماکن عمومی و مراجع ذیربط ، مراکز توسط هیأت تشخیص انتخاب و نتیجه به متقاضیان اعلام خواهد شد.

شرایط متقاضیان :

ـ متقاضیان بایستی دارای پروانه کسب معتبر بنگاه معاملات اتومبیل در محدوده خدماتی شهر میانه باشند.

ـ پروانه کسب متقاضی بایستی در موقع تسلیم تقاضا دارای اعتبار قانونی باشد.

ـ متقاضی بایستی دارای حسن شهرت و صلاحیت فردی و شغلی لازم باشد.

ـ متقاضی بایستی حداقل دارای مدرک تحصیلی دیپلم باشد.

ـ متقاضی بایستی متأهل باشد.

ـ به تقاضاهای مبهم ، مخدوش و تقاضاهایی که بعد از موعد مقرر ارائه شود،ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ـ سازمان در رد یا قبولی یک یا تمامی تقاضاهای واصله مختار می باشد.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد مربوطه و فرم تقاضا همه روزه در ساعات اداری و تا پایان مهلت داده شده به سازمان حمل و نقل همگانی مراجعه نمایند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز