کد خبر: ۵۱۷۶
۱۰۶۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

اعلام برنامه های یادواره شهدای زینبیه توسط زرین

۱۳۹۰/۱۱/۷
۱۷:۴۲


 


همزمان با فرارسیدن سالگرد بمباران بی رحمانه ی دبیرستان دخترانه زینبیه و دبستان پسرانه ثاراله ، محمود زرین ، رییس روابط عمومی فرمانداری شهرستان میانه به تشریح برنامه هایی به این مناسبت پرداخت.

وی در این زمینه به صدای میانه گفت : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده و جلسه ای که در صدا وسیمای مرکز آذربایجان شرقی با حضور نواداد رییس صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، خلفاپور فرماندار و حاج آقا حامدی امام جمعه ی  شهرسان میانه ، باقری معاون سیاسی فرمانداری، بنده و برخی مسئولین صدا و سیمای استان شرکت داشتند ، تفاهم نامه ای امضا شد .

زرین گفت : این تفاهم نامه در واقع بین ستاد یادواره ی شهدای زینبیه و ثاراله شهرستان میانه با صدا وسیمای استان منعقد شد که در 6 بند اجرا و برگزار خواهد شد و شامل موارد زیر خواهد بود :

1 - پخش مستند 30 دقیقه ای با بهره گیری از آرشیوی در خصوص شهدای زینبیه و ثاراله از اول بهمن در 5-10 قسمت متوالی

2 - تهیه ی تیزر و زیرنویس برای آگاهی مردم از پخش این برنامه ها توسط صدا و سیمای استان ار اول بهمن تا روز برگزاری یادواره

3 - تهیه و پخش گزارشهای ویژه رادیویی و تلویزیونی از جانبازان ، مسئولین و مطلعین آن روز

4 - تهیه و پخش خبر ، همچنین گزارش ویژه خبری 4 مورد،برای بخش های ترکی و فارسی

5 - پخش گزارش ویژه خبری از شبکه ی خبر و تلاش جهت پخش از سایر شبکه های سراسری

در آن جلسه ، برخی موارد نیز در کنار این برنامه ها عنوان شد که نیاز به تامین اعتبار دارد و در صورت تحقق آنها نیز عملی خواهد شد.

محمود زرین افزود : هماهنگی های لازم با مسئولین شهری ، مخصوصا بنیاد شهید، برای اطلاع رسانی در سطح شهر انجام گرفته است.

وی در پایان یادآوری کرد: قسمتی از این برنامه ها پخش شده و مستند رادیویی نیز فردا از طریق رادیو مرکز آذربایجان شرقی و در برنامه ی طوبی ساعت 10:30 صبح پخش خواهد شد .کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز