کد خبر: ۵۳۹۶
۸۳۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

کاهش تعداد نامزدها به دلیل انصراف

۱۳۹۰/۱۲/۶
۱۷:۲۴

 

 

رییس ستاد انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان شرقی گفت: با انصراف تعدادی از داوطلبان نمایندگی مجلس، تعداد این داوطلبان در استان تاكنون به 196 نفر كاهش یافته است.

' پرویز آژیده ' روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا، افزود: از 205 نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس آینده كه از سوی شورای نگهبان در سطح این استان آذربایجان شرقی تایید صلاحیت شده بود، تاكنون 9 نفر انصراف داده و در برخی از حوزه ها نیز جابجایی هایی صورت گرفته است.

وی اظهاركرد: بر این اساس هم اكنون 196 نفر در 13 حوزه انتخابیه آذربایجان شرقی در حال رقابت با یكدیگر هستند كه البته كاهش این آمار به دلیل انصراف تعدادی دیگر از كاندیداها در روزهای آتی محتمل است.

آژیده گفت: بر این اساس در حوزه های انتخابیه تبریز، اسكو و آذرشهر 78 نفر، اهر و هریس 14 داوطلب، مراغه و عجب شیر 13 داوطلب، مرند و جلفا یازده نفر، شبستر یازده نفر، هشترود و چاراویماق 10 نفر، سراب و مهربان 10 داوطلب، میانه 10 نفر، بستان آباد 9 نفر، ملكان هشت نفر، بناب هشت نفر، ورزقان هفت نفر و كلیبر و هوراند نیز 7 نفر برای ورود به مجلس شورای اسلامی رقابت خواهند كرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز