کد خبر: ۵۵۰۴
۷۴۱ بازدید
۰ دیدگاه

محور ميانه هشترود همچنان بسته است

۱۳۹۰/۱۲/۱۵
۱۴:۵۶
 

خبرگزاری فارس: رئیس مدیریت بحران هشترود گفت: کولاک شدید و بی‌سابقه در هشترود همه را غافلگیر کرد.

خبرگزاری فارس: کولاک شدید و بی‌سابقه در هشترود همه را غافلگیر کرد

 علی نجاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هشترود اظهار داشت: هنوز پس از گذشت 45 ساعت جاده هشترود، مراغه به علت کولاک شدید مسدود است.

وی اظهار داشت: شدت کولاک در محورهای اصلی این شهرستان به حدی است که ارتفاع برف را در بعضی از جاها به 2.5 متر رسانده است و کار امدادرسانی و کمک‌رسانی به مسافران را با مشکل روبه‌رو کرده است.

نجاری گفت: هم اکنون محورهای اصلی هشترود، میانه ـ هشترود، تبریز ـ هشترود و چاراویماق مسدود است.

وی گفت: تردد در آزادراه پیامبر اعظم (ص) یک طرفه بوده و به طرف تبریز هم مسدود شده و رفت و آمد از جاده قدیم میانه ـ تبریز صورت می‌گیرد.

رئیس مدیریت بحران هشترود ادامه داد: با تلاش ماموران راهداری محور هشترود ـ قره‌چمن باز بوده و در هر ساعت نمک‌پاشی می‌شود تا راه ارتباطی این شهرستان با مرکز استان و سایر شهرها قطع نشود.

نجاری گفت: بارش برف سنگین همراه با کولاک باعث مسدود شدن راه ارتباطی 170 روستای این شهرستان برای سومین روز متوالی شد.

وی خاطرنشان کرد: اگر وضع به چنین روالی پیش رود کار امدادرسانی با مشکل حاد روبه‌رو خواهد شد و راه‌های اصلی تا دو روز آینده و راه‌های روستایی تا چهار روز آینده بازگشایی می‌شوند.

رئیس مدیریت بحران هشترود تصریح کرد: سرعت وزش باد در این شهرستان 44 کیلومتر بر ساعت بوده و به دلیل برودت هوا و مسدود بودن راه‌های ارتباطی این شهرستان، کلیه مدارس شیفت صبح شهری، تمام مقاطع روستایی و کلیه ادارات و تمام مقاطع تحصیلی مدارس در نوبت صبح و بعد از ظهر شهر نظرکهریزی تعطیل شده است

نجاری در ادامه از روستاییان خواست در صورت نداشتن کار ضروری و واجب از خانه‌های خود خارج نشوند و به مرکز شهرستان سفر نکنند و در صورت نیاز مبرم با 115 و 6222222-0424و6224010-0424 مدیریت بحران و فرمانداری هشترود تماس بگیرند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز