کد خبر: ۵۵۷۰۲
۵۸۴ بازدید
۲ دیدگاه

مشارکت 71 درصدی مردم شهرستان میانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی

۱۳۹۴/۱۲/۱۵
۱۸:۴۴

به گزارش صدای میانه؛ معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه از مشارکت 71 درصدی مردم حوزه انتخابیه شهرستان میانه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد.

حمید شکری در گفت و گویی اختصاصی کل واجدان شرایط این حوزه انتخابیه را 135 هزار نفر اعلام کرده افزود: کل آرای ماخوذه صحیح از این حوزه 94 هزارو 566 رای می باشد.

وی اظهارکرد: آقایان فردین فرمند با 24 هزارو 996 رای و یعقوب شیویاری با 23 هزارو 919 رای حائز کسب یک چهارم آراء شده و بعنوان نمایندگان مردم شهرستان میانه به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

شکری با تقدیر از حضور پرشور و حماسی مردم شهرستان در انتخابات و نیز با تشکر از کلیه عوامل در برگزاری انتخاباتی سالم و در کمال امنیت و آرامش افزود: حضور حداکثری مردم در سراسر کشور باعث شد  تا بار دیگر دشمنان نظام بدانند که مردم ایران همواره پشتیبان نظام، انقلاب و کشور خود بوده و در هرصحنه ای که نیاز باشد حضوری چشمگیر خواهند داشت.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه در مرحله آخر پس از تایید صلاحیتها 21 نفر از حوزه انتخابیه میانه داوطلب انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی بودند که برای کسب دو کرسی از این حوزه با هم رقابت می کردند از همکاری این کاندیداها و نمایندگان آنها در برگزاری هرچه سالمتر این انتخابات تقدیر کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۱۶ ۰۹:۵۳

بسيار براي ما جالب است كه آقاي حسيني كه هنوز هم نماينده ميانه هستن نه پيامي در تشكر از مردم داده اند نه پيامي به عنوان تبريك به منتخبين مردم

۹۴/۱۲/۱۵ ۱۹:۲۹

آفرین بر این مردم باغیرت و آگاه

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز