کد خبر: ۵۷۳۰
۶۶۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

میانه رتبه 4 هیات بازرسی انتخابات را كسب كرد

۱۳۹۱/۱/۲۸
۱۷:۰۳

 

 

منصور صادقی اصل، روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این شهرستان براساس ارزیابی عملكرد هیات بازرسی این دوره از انتخابات در 13 حوزه اصلی و 31 حوزه فرعی استان توانست با كسب امتیاز 100 به این رتبه دست یابد.

وی گفت: براساس ارزیابی این هیات، شهرستان های اهر و هشترود بطور مشترك با كسب 98 امتیاز رتبه دوم و مرند و ملكان با كسب 96 امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داده اند.

وی اضافه كرد: میانه با كسب 94 امتیاز، تبریز، بستان آباد و سراب با 92 امتیاز، بناب و كلیبر با 90 امتیاز و شبستر و ورزقان با 88 امتیاز به ترتیب رتبه های چهارم تا هفتم را كسب كرده اند.

وی اظهار كرد: ارزیابی این هیات بازرسی براساس 10 مشخصه از جمله ارسال مستمر و به موقع گزارش روزانه، تعداد جلسات و ارسال صورتجلسه، حضور به موقع تمام اعضا در همایش استان، آموزش كامل و دقیق عوامل تحت سرپرستی و كنترل كمی و كیفی تخلفات در حوزه انتخابیه صورت گرفته است.

وی، ثبت دقیق، به موقع و بدون اشكال عوامل مربوطه در سامانه جامع انتخابات، ارسال به موقع، جامع و تحلیلی گزارش نهایی حوزه انتخابیه و جمع آوری و ارسال كارت سربازرسان، بازرسان و اعضای هیات های بازرسی اصلی و فرعی در زمان مقرر به استان از دیگر مشخصه های ارزیابی هیات بازرسی انتخابات استان است.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز