کد خبر: ۵۷۶۰
۷۶۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

نتایج دو صحرانوردی روستایی و عشایری استان

۱۳۹۱/۲/۲
۱۷:۱۱

 

 

رقابتهای دوی صحرانوردی نوجوانان و جوانان روستایی و عشایری آذربایجانشرقی به میزبانی ورزقان 31فروردین ماه برگزار و تیم میزبان ورزقان به قهرمانی تیم دو رده سنی نوجوانان و جوانان دست یافت.
این دوره از رقابتها برای گزینش نفرات برتر برای رقابتهای قهرمانی کشور در قزوین بود و در رده سنی نوجوانان پس از تیم ورزقان تیمهای میانه و بستان اباد دوم و سوم شدند.
در رقابتهای تیمی رده سنی جوانان نیز ورزقان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و بستان اباد و سراب در جایگاههای دوم و سوم ایستادند.
در رقابتهای انفرادی رده سنی نوجوانان احمد حاجبی از بستان اباد قهرمان شد و یونس امدادی از بستان اباد در جایگاه دومی ایستاد و صالح خدادادی از ورزقان به مقام سومی رسید.
در رقابتهای رده سنی جوانان محمد رضایی از ورزقان مدال طلا را کسب کرد و یحیی هاشم زاده از هریس به مدال نقره و یوسف حاجبی از بستان اباد به مدال برنز رسید.
رقابتهای قهرمانی استان در رده سنی نوجوانان به مسافت 3 کلیومتر و برای رقابتهای رده سنی جوانان به مسافت 5 کیلومتر برگزار شد.
رقابتهای قهرمانی کشور دوی صحرانوردی نوجوانان و جوانان روستایی و عشایری کشور 7 و 8 اردیبهشت ماه 91 برگزار میشودو هدایت این تیم را یعقوب جلالی و عدل فرشیان بر عهده خواهند داشت.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز