کد خبر: ۵۸۶۴
۹۹۲ بازدید
۰ دیدگاه

2 خبر از سازمان تبلیغات اسلامی

۱۳۹۱/۲/۲۱
۲۱:۵۰

 

 

مسابقه بزرگ کتابخواني به سوي نور در شهرستان ميانه برگزارشد:

مسابقه بزرگ کتاب خواني از گزيده کتاب به سوي نور آيت اله احمدي ميانجي (ره) در بين بيش از 800 نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه شهرستان ميانه برگزار گرديد.

حجت الاسلام علي اصغرصيادي رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان ميانه ضمن اعلام اين خبر افزود : برگزاري مسابقه بزرگ کتاب خواني به سوي نور از گزيده کتاب به سوي نور آيت اله احمدي ميانجي (ره)که توسط اين اداره تهيه و به چاپ رسيده بود در بين بيش از هشتصد نفر از دانش آموزآن مقطع متوسطه خواهران و برادران انجام شد که محل برگزاي آزمون کتبي برادران دبيرستان امام خميني(ره) و خواهران دبيرستان زينبيه شهر ميانه بود و در روز جمعه هشتم ارديبهشت ماه از ساعت نه الي ده ونيم صبح برگزار شد. به نفرات برتر اين مسابقه جوايز و هداياي معنوي وارزنده اي از جمله کمک هزينه سفربه مشهد مقدس،شهر مقدس قم و جمکران و دهها کارت هديه با مبالغ مختلف و ساير هداياي فرهنگي اهدا خواهد شد.

لاز م به ذکر است در راستاي برگزاري اين مسابقه بزرگ کتاب خواني دو عدد بنر بزرگ تبليغاتي در ميادين بزرگ شهر نصب و بيست عدد بنر کوچک جهت اطلاع رساني و ثبت نام به موقع دانش آموزان مدارس بيست گانه منتخب اين شهرستان توسط اداره تبليغات اسلامي تهيه و ارسال شده بود. اين طرح از جمله طرح هاي پيشنهادي و مصوب اين شهرستان بود .

 

برگزاري دوره تربيت معلم قرآن کريم در شهرستان ميانه

دوره تربيت معلم روخواني و وروانخواني قرآن کريم ويژه برادران با حضور اساتيد کشوري در شهرستان ميانه در حال برگزاري است .

شرقي،حسين رسول زاده کارشناس امور قرآني اداره تبليغات اسلامي ميانه با اعلام اين خبر افزود :در اين دوره که با حضور 25 نفر از برگزيدگان قرآني برادر در حال برگزاري است اساتيد گرانقدر قرآني کشور از جمله استاد نصيري و استاد صحبتلو از استان زنجان و استاد آذرپيرا از شهرستان ميانه به تدريس در اين دوره مشغول مي باشند.کتب و منابع آموزشي دوره و نرم افزارهاي لازم در اختيار نفرات دوره قرار گرفته است و با هماهنگي هاي صورت گرفته ،مکان برگزاري کلاسها نيز در يک محيط آموزشي مناسب قرار گرفته است .

رسول زاده افزود:براي برگزاري اين دوره ،کارهاي کارشناسي گسترده اي صورت گرفته است تا سطح کيفي و محتوايي دوره در حدي باشد که نفرات برگزيده و حاضر در دوره بتوانند تا سطح معارف و دانش قرآني معلم توانمند قرآني دست يافته و در طرح ملي نهضت قرآن آموزي نقش محوري ايفا نمايند.

لازم به ذکر است که آزمون هاي ورودي ( کتبي و شفاهي ) به صورت متمرکز در 26 اسفند سال گذشته با حضور بيش از 80 نفر از علاقمندان قرآني ثبت نام شده برگزار گرديده بود و کلاس ها و امورات داخلي مربوط به اين دوره نيز از اواخر فروردين شروع و تا پايان خرداد ماه ادامه خواهد يافت.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز