کد خبر: ۵۸۷۵۲
۳۸۳۸ بازدید
۳۲ دیدگاه (۲۳ تایید شده)

جوابیه آقای مهدی ستاری به صدای میانه

۱۳۹۵/۳/۱
۲۱:۳۸

به دنبال خبر تقدیر از آقای مهدی ستاری بخاطر ربع قرن خدمات فرهنگی و مذهبی توسط امام جمعه محترم (لینک خبر) و کامنت مهندس نائبی در این ارتباط، آقای مهدی ستاری جوابیه ای را برای صدای میانه ارسال کرده اند که ذیلاً متشر می گردد:

***********************

جناب مهندس نایبی! باسلام

بنده متولد 1354 هستم و در سال 1370 اولین کلاسهای تابستانی را جهت پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در پایگاه مقاومت عاشورا برگزار نمودم. در نتيجه ی همین فعالیت، پایگاه عاشورا در سطح استان مقام اول را بدست آورد.
به لطف خدا و تاییدات حضرت حجت بن الحسن(عج) از همان زمان تا به امروز که سال 1395 می باشد هیچ وقفه ای - علی رغم موانع فراوان - در فعالیت‌های اینجانب ایجاد نشده و از این به بعد هم نخواهد شد.
احتمالا عدم حضور حضرتعالی در شهرستان باعث ایجاد شبهه شده است.
ضمن اینکه بنده هیچ ادعایی ندارم و از هیچکس هیچ انتظاری ندارم.
البته به عنوان یک دوست قدیمی از شما انتظار داشتم اگر هم چنین سوالی در ذهنتان بوجود آمده از اینجانب سوال میکردید تا در فضای مجازی باعث ابهام نشود.
ناگفته نماند اخلاق حرفه ای رسانه ای - که الحمدلله حضرتعالی به آن واقف هستید و ید طولایی در این زمینه دارید - ایجاب میکند که جوابیه ی اینجانب را درج کنید.

*********************************

کامنت اعتراضی مهندس نائبی به خبر مذکور:

 

محمدصادق نائبی  ۹۵/۲/۲۸  ۰۸:۵۲

 

جناب محمد انگوتی! بجز دفتر احدی از نمایندگان، جنابعالی تنها فردی هستید که در صدای میانه، کامنت بنده را حذف کردید. لااقل یکی از کامنتها نیز که در پاسخ به کامنت بنده بوده، آنرا هم حذف کنید.

بنده همچنان اعتقاد دارم بزرگنمایی ، آفت این جامعه است و برای جوان 40 ساله غلو کردن با القابی چون "ربع قرن خدمت" صحیح نیست.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۳ ۲۲:۴۱

سلام ودرودبرجوانان غیزتمندوولایتمدارشهرستان میانه داشتم درفضای مجازی دنبال تصویری ازدوست قدیمی واستادعزیزم ام فاضل ارجمند حجت الاسلام حاج مهدی ستاری عزیز میگشتم که تصادفابه این صفحه برخوردنمودم خیلی دلم شکست آن زمانی که درکسوت دبیری ستاداقامه نماز ومعاونت تبلیغات اسلامی وزارت صنعت مشغول انجام وظیفه بودم بارها ازحاج اقای ستاری درخواست کردیم باآن همه علم وتجربه فرهنگی که دارند برای قبول یک مسئولیت کشوری به تهران بیایندلکن هربار میگفتنددوست دارم اگرقراراست کارفرهنگی کنم برای جوانان عزیزمیانه باشد.حقیرازسال 75افتخارآشنایی باایشان رادارم شایدجوانان عزیزمیانه یادشان باشد آن سالهایی راکه حقیربه همراه حاج اسلام میرزایی وحاج رحیم ابراهیمی وحجت الاسلام موسوی بعضابرای سخنرانی ومداحی درمجالس اهلبیت ع خدمت میرسیدیم وارهمان سالها شاهدتلاش بی وقفه ایشان بودم .ای کاش قبول میکردندوبرای ایفای مسئولیت درمراکزمهم فرهنگی دراین شرایط حساس که دشمنان اسلام وانقلاب میکوشندتاباتهاجم وجنگ نرم تیشه به ریشه ی اسلام وانقلاب وآرمانهای امام زه وشهیدان بزنندبه تهران می آمدندتا استفاده شایسته تری ازاین اندیشمندفرهنگی جبهه انقلاب میکردیم لکن وگویا ازباب حب الوطن من الایمان چونان عشقی به میانه دارندکه هیچگاه مردم وجوانان عزیزمیانه ی قهرمان راتنهانمی گذارند.ازخدای متعال مسئلت دارم وجودباخیروبرکت این فرهیخته گرامی واندیشمندفرهنگی رابرای شمامردم ولایتمداروانقلابی میانه ونظام مقدس اسلامی حفط بفرماید سلام اینحقیررابه جناب آقای ستاری برسانید...نسالکم الدعا یاحسین...شاملوازتهران

۹۵/۳/۱۰ ۲۰:۱۲

پس شما هم از روی ظاهر قضاوت نکنین

۹۵/۳/۷ ۲۳:۴۲

بنده خمس قرن فعالیت فرهنگی انجام میدم ازم تجلیل کنید لطفا

۹۵/۳/۴ ۰۰:۲۲

با سلام، آقای ستاری یکی از مردان نیک روزگار است وبه حقگویی و رک بودن مشهور است و نباید همدیگر را از روی ظاهر قضاوت کنیم .

۹۵/۳/۳ ۲۱:۳۹

به نظر شما این همه فعالیت در خصوص میانه شناسی فعالیت فرهنگی حساب نمیشه و قابل تقدیر نیست!!!!!!!!!!!

۹۵/۳/۳ ۱۹:۵۷

برادر شما خودت به این نتیجه رسیدی که فهیمی یا بقیه میگن؟

۹۵/۳/۳ ۱۷:۵۰

با سلام و احترام
بهتر بود که چنین مراسمی جامعتر و برای جمعی از خادمان فرهنگی شهرستان انجام میشد و البته اجر و مزد هر خدمتی اگر خالصانه باشد با خداست....
یا حق

۹۵/۳/۳ ۱۴:۴۰

مشکل خیلی از ماها اینه که در کارهامون اخلاص نداریم
همه کارها رو انجام میدیم برای اینکه واسه خودمون شهرتی بدست بیاریم حالا وقتی ببینیم کسی واقعا بدون ریا و برای خدا کاری انجام میده و ازش تقدیر میشه چشم دیدنشو نداریم.
حالا ربع قرن یا ثلث قرن یا خمس قرن یا هر چی چرا بجای تشکر و قدردانی ایرادهای بنی اسرائیل میگیریم.

۹۵/۳/۳ ۱۳:۳۶

احتمالا دوستان به معنی واقعی غلو دقت نمیکنن!! غلو یعنی بیان اغراق آمیز صفتی که در واقعیت محال و غیرممکن باشد.
حال اینکه معنی واقعی ربع قرن یعنی ۲۵ سال!!!!
کجای این عنوان غلو است؟!
وجالبتر اینکه آقای نائبی چهل سال را جوری عنوان میکنند که یک فرد بیست ساله!!!
کاش به جای این صحبت های خدای ناکرده از روی حسادت وکینه ورزی! به سرمایه های فرهنگی و دینی شهرمون بها و اهمیت بدیم!!!

۹۵/۳/۳ ۰۹:۱۵

باسلام

اینجانب نیز از زحمات بیست وپنج ساله جناب آقای ستاری در راستای ارتقای امور مذهبی وفرهنگی وتعلیم وتربیت جوانان شهرمان کمال تشکر را دارم.

۹۵/۳/۳ ۰۹:۱۳

انتقاد سازنده همیشه باعث نشاط وسرزندگی است نه اینکه بگم بگم

۹۵/۳/۳ ۰۳:۲۰

حالا مِن بعد، تمامی خدمات دوستان اعم از شهرداری و فرمانداری و اشخاص حقیقی و حقوقی به واحد زمانی قرن محاسبه خواهد شد. (بخند تا دنیا به روت بخنده)

۹۵/۳/۳ ۰۲:۴۲

کاش یکی هم پیدا میشد از 0.07 قرن خدمات بنده تقدیر کند :(

۹۵/۳/۲ ۱۷:۱۶

حالا اقای نائبی شما گیر نمیدادی نمیشد. چشممون رو رو بغضی چیزا ببندیم میانه ابادتر میشه

۹۵/۳/۲ ۱۷:۱۳

خیلی ها هستن بابا حاج مجید اکبری و سربازانش...، حاج اسماعیل قره داغی، حاج عبدالله حاج اصغری ، حاج علی قره داغی ، شیخ مهدی خزایی و ...

۹۵/۳/۲ ۱۴:۰۸

با عرض سلام، ادب و احترام

ضمن عرض ادب و ارادت دوباره خدمت جناب آقاي  مهندس نايبي كامنتي كه بنده در رابطه با اين مطلب نوشته بودم فقط در جهت تشكر از زحمات چندين سال حاج آقا ستاري بوده است ، لطفا اين تلقي ايجاد نگردد كه بنده در مقابل حرف شما ايستاده يا خداي ناكرده بي ادبي تلقي نگردد، ما هميشه قدردان زحماتي كه حضرتعالي براي فرهنگ و تاريخمان كشيده ايد بوده و خواهيم بود.

۹۵/۳/۲ ۱۲:۰۴

اگر تقدیر از فعال فرهنگی برا مسئولین لازمه چرا از فعالیتهای بیش از نیم قرن جناب آقای حاج اسماعیل قره داغی تقدیر نمیکنن ایشان که استاد و معلم همه فعالین دینی و فرهنگی بوده اند.
و به ضرس قاطع میگویم کمتر کسی در استان در تلاش و اخلاص و بی ادعائی و... بپای این مرد خدائی میرسد.از خداوند توفیقات بیشترشان را میخواهم

۹۵/۳/۲ ۱۱:۱۸

به خاطر اینکه دودستگی ایجاد نشود باید در مورد افراد غلو کرد یا در مورد غلوها چشم پوشید!! البته (...)

۹۵/۳/۲ ۱۱:۱۲

دوستان یک سوال برای بنده پیش آمده است آقای ستاری در مورد مشکلات اساسی شهرمان چه خدماتی انحام داده اند؟ بازهم دم کارگران شهرداری گرم، بی منت و بدون چشمداشت سالها شهرملنرا پاکیزه نگه میدارند....

۹۵/۳/۲ ۱۰:۳۴

باسلام. بنده به تقدیر امام جمعه کاردانمان انتقاد نداشتم بلکه از غلونمایی "ربع قرن" انتقاد کردم و دلیل این انتقاد این بود که نمیدانستم در تهیه خبر با شما هماهنگ هستند که الآن متوجه شدم خودتان نیز اصرار دارید.

در مورد بی اطلاعی بنده از میانه، بنده میدانم که یک شهروند میانه در طول سال 2860 ساعت ، آفتاب میبیند. چطور میانه را نمیشناسم؟!

مثلا خود جنابعالی 15 ساله بودید که به مکتبه امیرالمومنین ع تشریف آوردید که ما سالها در ستاد نمازجمعه و همین محیط فعالیت میکردیم که بعدا همین مکتبه هم دچار تنشهایی شد که خود نیک میدانید و بنده باز نمیکنم.

با سلام خدمت اقاي مهندس نايبي بزرگوار  شهرستان ميانه تا بحال از نفاق و دودستگي و.... به حد كافي اسيب ديده  و به نظر بنده يكي از عوامل عقب ماندگي شهرمان تخريب و قبول نكردن واقعيت ها مي باشد و حذف مطلب حضرتعالي نيزبخاطر اين بود كه احساس كردم  باعث اختلاف مي شود حذف كردم اقاي ستاري و امثال ايشان همچون حاج علي قر ه داغي موسس منتظران ظهور براي شهرمان يك نعمت  هستند و هر كسي براي شهرمان قدمي در همه عرصه بردارد دستشان را مي بوسيم 

۹۵/۳/۲ ۰۰:۴۴

. امام صادق (ع) چنین می فرمایند: "نزدیک ترین چیزی که انسان را از ایمان و اعتقادات سلیمش خارج می کند، همنشینی با غلوکنندگان و شنیدن سخنان ایشان همچنین تصدیق و تأیید پندارهایشان است؛ همانا پدرم از پدرش و او نیز از جدش رسول خدا چنین روایت می فرمود: دو گروه از امت من سودی از اسلام نجست اند، غلوکنندگان و قدریه".///بحار الانوار جلد 25

۹۵/۳/۲ ۰۰:۳۲

با سلام صرف نظر از هر گونه تعصب و جانبداری خاص با توجه به اینکه هر دوی این عزیز از همشهریان فرهیخته ما هستند و در حوزه فرهنگ ودین کارهای علمی ارزشمندی انجام دادند ، نظر جناب نایبی مقرون به صحت و منطقی است. استفاده از عناوین ربع قرن ، نیم قرن و...در حد و قواره های انسان های بزرگی نظیرعلامه امینی و علامه جعفری و علامه طباطبایی و...است . قصدم خدای ناکرده کم رنگ نمودن زحمات فرهنگی برادر عزیزم جناب ستاری نیست . ایشان هم شخصیت ارزشمند میانه است و حضورشان ارادت داریم اما خود ایشان هم خود را در طراز اساتیدی که نام بردم نمی بیند . به هر حال سخن حق را باید پذیرفت و از آن اطاعت کرد. عزت دوستان زیاد

اخبار روز